Şimdi Ara

Bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bağlantımda sorun yaşıyorum.İnternet explorerda sayfalar bazen açılmıyor.Modemi kapatıp açıyorum düzeliyor ama 5 dk. sonra yine aynı sorun.Mesela NTVspor.net sayfasında her tıkladığımda linke giriyor.Öte yandan forumDH yok, google yok, yahoo yok, mynet yok. İyice sıkılmaya başladım.Yardımınızı bekliyorum ne yapmalıyım?

Birde kafama takılan birşey daha var.Aşağıda eklediğim resimlerde gördüğünüz gibi ağ bağlantılarımda iki adet bağlantı var.Bunun sebebi nedir?
    İnternet bağlantısını silmeyi denedim silinmiyor.İnternet bağlantısında 1.0 Mbps yazıyor.Yerel ağ bağlantısında 100.0 Mbps yazıyor.
    Bir açıklama lazımki kafam rahatlasın. Teşekkürler.

Bağlantı sorunu

Bağlantı sorunu

Bağlantı sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaba -- 7 Eylül 2007; 15:57:08 >

• Bu konuda bir fikri veya çzöüm tavsiyesi olan yok mu?
  • Aynı sorun bende de var. Bağlantı kopyuro 1-2 dk sonra geliyor bazen hiç gelmiyor. Eskiden de böyle bir sorunum vardı daha sonra Vista yükledim ama sayfaların açılmama sorunu devam etti. Google açılmıyorken Dh açılıyor, Dh açılmıyorken Yahoo açılıyor vs... Şimdi tekrar Xp kurdum bağlantıların kopması tekrar başladı. Bağlantı hiç gelmeyince yeniden başlatıyorum bilgisayarı o zaman tekrar bağlanıyor.
  • Internet bağlantısı kısmı normalde olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

Internet bağlantısı kısmı normalde olmaz.

Anlayamadım demek istediğini.
  • Rasim'de(SS'lerdeki bağlantılar) iki tane var.Yerel ağ bağlantısı simgesi bende var,internet bağlantısı simgesi yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

Rasim'de(SS'lerdeki bağlantılar) iki tane var.Yerel ağ bağlantısı simgesi bende var,internet bağlantısı simgesi yok.

Bende tam ondan bahsediyorum işte.Bende neden böyle?Böyle olması bağlantımda bir sorun oluştururmu?

İnternet bağlantısında gördüğünüz gibi internet ağ geçidi yazıyor.Benim bi yerden geçmeme ne gerek varki?Kendi modemimden bağlanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.