- x
Recovery Ustaları | EasyRecovery & GetDataBack ## Dosya Kurtarma Resimli Anlatım
234 Cevap214720 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 [3]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

6256 Mesaj
4 Ocak 2009; 20:43:42 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaşım aramayı yaptıktan sonra bilgisayarımda olan dosyalar çıkıyor?Silinenler çıkmıyor?Acaba nerde yanlış yapıyorum

35 Mesaj
5 Ocak 2009; 8:56:59 

merhaba arkadaşlar. benim bilgisayarımda 2 bölüm vardı. ürün kurtarma dvd si kullanmak zorunda kaldım. şimdi tek bölüm var. d deki resimlerimi kurtarmak için bu programı kullandım. ancak tek bölüm göründüğü için d yi seçemiyorum. c yi tarıyorum. bulduğu dosyaların içinde resimlerimi bulamıyorum. d ye nasıl ulaşacağım.

1 Mesaj
23 Ocak 2009; 12:43:04 

Size minnettarım. Yedek hard discimdeki bir çok belge, yanlış yaptığım bir işlem nedeniyle silinmişti, hepsini geri getirdi, resim, müzik, herşey dahil. Çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamı dilerim.

512 Mesaj
24 Ocak 2009; 15:29:20 

çok teşekkürler elinize sağlık benim için çok iyi oldu bu

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

3737 Mesaj
26 Ocak 2009; 1:23:55 

quote:

Orjinalden alıntı: TiSKE

2 gun önce silinen 20 - 30 tane resmi bulamadı
İçinde olduğu klasörün adı değişmişti sadece
Boş bir program işe yaramazz

Verilerinizin bulunduğu sektör tekrar tekrar yazılmıştır yüksek ihtimal.. zaten silinen bütün verileri geri getirmek biliyorsunuz ki yüksek meblağlarla verilen profesyonel bir hizmet.. o yüzden bedavaya alacağınız netice bu kadar olur.. boş değil bedava.. dolusu paralı ..

3737 Mesaj
26 Ocak 2009; 1:36:11 

quote:

Orjinalden alıntı: seF[o]

Arkadaşım aramayı yaptıktan sonra bilgisayarımda olan dosyalar çıkıyor?Silinenler çıkmıyor?Acaba nerde yanlış yapıyorum

Yanlış yapmamışsınızdır.. o dosyaların bulunduğu sektör yeniden yazılmış olabilir bu yüzden de kurtarma işlemi başarısız oluyor.. Başka alternatifler deneyebilirsiniz.. Mesela GetDataBack

82 Mesaj
26 Ocak 2009; 11:26:05 

Çok iyimiş , saol

368 Mesaj
28 Ocak 2009; 22:23:25 

Tşkürler

1 Mesaj
29 Ocak 2009; 18:12:58 

lisans ltf

Hakan Hazaroğlu

374 Mesaj
30 Ocak 2009; 16:12:23 

ben kullanıyorum ve gayet te basarılı bana kalırsa

3737 Mesaj
1 Şubat 2009; 7:50:24 

quote:

Orjinalden alıntı: ozermustafa66

ben kullanıyorum ve gayet te basarılı bana kalırsa

Rica ederim..
quote:

Orjinalden alıntı: Hazaroglu

lisans ltf

Lisans paylaşımı yasak..

9 Mesaj
9 Şubat 2009; 11:09:03 

[font="Verdana"]% 100 Sonuç için;

- Kesinlikle kurtarılacak disc e 1Kb lık bile olsa veri yazmayın bu dosya Hd üzerinde kurtarma sırasında kararsız hücre ve hücre çakışması oluşturup bütün Hd nin yanması anlamına gelebilir.

- Kurtarılacak verileri kesinlikle harici bir disc göstererek kullanmalısınız programı.

- Biçimlendirilmiş disc in yavaş veya hızlı biçimlendirilmiş olmasıda önemlidir. Arka bellekleme olması için disc hızlı biçimlendirilmiş olmalıdır. Yavaş biçimlendirmede disc in bütün izleri kaybolmuş olabilir. Bu nokta disc in markasına ve ide sata olması gibi özelliklerden farklılık gösterebilir.

Eğer bu 3 ana noktaya dikkat ederseniz hiç beklemediğiniz en gereksiz dosyalarınız bile olduğu gibi karşınıza çıkacaktır. Genel durumlar dışında özel durumlar içeren biçimlendirmede yardımcı olabilirim. 4 Yıldır Bilişim sektöründeyiz ve sanayi bölgesinde sadece bu prgram ile başka programa ihtiyaç duymadan çok dua aldık.

Saygılarımla.

129 Mesaj
9 Şubat 2009; 16:49:20 

Tesekkurler paylasım ıcın

3737 Mesaj
13 Şubat 2009; 16:51:10 

@teknografi.net

Bahsettiğiniz şekilde tabiki kurtarma oranı yükselecektir fakat şunu göz önünde bulundurarak ben yuzde yuz olumlu sonuç beklememek lazım dedim; hiçkimse ''ben ilerde yanlışlıkla format atarım veya başka bir sorun olur da recovery yapmak zorunda kalırım'' diyerek ''hızlı biçimlendirme yapayım da recovery şansım artsın'' diye düşünmüyor ki.. zaten çoğunlukla dikkatsizlikten veya unutkanlıktan mecbur kalıyor kullanıcı recovery yapmaya.. o zaman da zaten iş işten geçmiş oluyor..

Yine de tşkler bilgilendirmeniz için..

9 Mesaj
13 Şubat 2009; 18:42:16 

quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla

@teknografi.net

Bahsettiğiniz şekilde tabiki kurtarma oranı yükselecektir fakat şunu göz önünde bulundurarak ben yuzde yuz olumlu sonuç beklememek lazım dedim; hiçkimse ''ben ilerde yanlışlıkla format atarım veya başka bir sorun olur da recovery yapmak zorunda kalırım'' diyerek ''hızlı biçimlendirme yapayım da recovery şansım artsın'' diye düşünmüyor ki.. zaten çoğunlukla dikkatsizlikten veya unutkanlıktan mecbur kalıyor kullanıcı recovery yapmaya.. o zaman da zaten iş işten geçmiş oluyor..

Yine de tşkler bilgilendirmeniz için..

Evet kesinlikle size katılııyorum.
Ben sadece % 100 kurtarmanın mümkün olduğu şartlardan bahsetmek istedim.
Yani bu durumlarda %100 kurtarma gerçekleşebilir anlamında. Yanlış anlaşılmış olabilirim. Tabi ki bunun garanti diye bişeyi yok çok çeşitlilik gösterebilir çöken HD ler.
En alıcı nokta amator ve tecrubesiz kullanıcıların çöken hd ye veri yazmamaları.

Ayrıca paylaşımın için teşekkür ederim

ve konuda yazmış olduklarına tamamen katılıyorum % 100 diye bişey yoktur.

704 Mesaj
19 Şubat 2009; 5:59:48 

bu prg yavas calisiyorr

ama napalim beklicez tsk ederim arkadas

1 Mesaj
1 Mart 2009; 19:15:57 

merhaba arkadaşlar ya ben xp vistaya geçis yaparken D sürücüsünü silmiş otomatik olarak tekrar xp ye geçtim dosyalar kayıp halen acaba vistda işe yarar mı xp ye geçiş anında vistayla alakası olur mu?yardımcı olursanız sewinirim.teşkkrler...

2982 Mesaj
2 Mart 2009; 13:56:43 

Yukarıda arkadaşların dediği gibi bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor ama ev kullanıcılarının çoğu bunlara dikkat etmez.Yüzde yüz kurtarma çok zor.Çok fazla programa baktım ama pek işe yaramıyorlar.

1 Mesaj
11 Mart 2009; 14:43:33 

ya beyler bende kullanmaya calıştım ama dosyaları kaydedilme bölümüne geldikten sonra partition hatası veriyo?
bi yardımcı olursanız sevinirim...

96 Mesaj
2 Nisan 2009; 23:36:23 

ben flashtan fla ve swf dosyası sildim bunu da kullandım buldu dosyaları geri getirdi ama dosyalar acılmıyor cunku hasarlı. nasıl duzeltecegimi de bilmiyorum ustelik cok onemliiii

computer science

18 Mesaj
8 Nisan 2009; 17:08:58 

lütfen bana da yardım edinn.
dosyaları buldu ama kayd edemedim
lisans istiyo
nasıl bulabilirmmmmmmmmmm.
önemli belgelerim vardı içindeeeeeeee

5 Mesaj
9 Nisan 2009; 1:04:20 

lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..
burasi nedir arklar lutfen yardim istiyorum lisans yok bulunan dosyalari acamiyorum :(:(:(:(:

8270 Mesaj
9 Nisan 2009; 1:09:12 

quote:

Orjinalden alıntı: 2.7.2007

lisanslı kullanıcı olmanız gerekmektedir..
burasi nedir arklar lutfen yardim istiyorum lisans yok bulunan dosyalari acamiyorum :(:(:(:(:

satın alabilirsin

403 Mesaj
10 Nisan 2009; 14:53:30 

HEY DOSTUM HAFIZA KARTLARINDAN VEYA USB FLASHBELLEKLERDEN SİLİNMİŞ DOSYALARI HANGİ KATEGORİDEN KURTARACAĞIZ... KESİNLİKLE BİLGİ VERMENİ BEKLİYORUM. GEREKİRSE MESSENGER DAN KONUŞALIM.

6 Mesaj
26 Nisan 2009; 2:56:11 

yaa ben yapamadım yada olmadı resimde anlattıklarınızın aynsını yaptım aynı yere geldim ama kendi dosya isimlerimzin olması gerekiyor sanırım ama ben hiç birini göremedim yada anlamaıdm çok kötü oldu buyaaa:( çok zügünümmm gitti oncaa resimmmmmmmmmmmmm:(

20 Mesaj
28 Nisan 2009; 20:58:44 

Fotoğraf makinamın hafıza kartını Laptopuma taktım bu diski kullanabilmek için biçimlendirmeniz gerekir uyarısı çıktı bende biçimlendiri tıkladım. ŞU AN HAFIZA KARTIMIN İÇİNDEKİ TÜM RESİMLER YOK OLDU. Bu resimleri nasıl geri getireceğim resimler acil ve çok önemli, lütfen yardım edin

102 Mesaj
29 Nisan 2009; 12:27:01 

Bruder lisansı ne yapıces dün babam 5-6 tane film silmiş..neymiş bilgisayarda boş yer yokmus...İlginize tesekkur eder iyi günler dilerim.

561 Mesaj
30 Nisan 2009; 22:04:40 

Teşekkürler anlatım için...

Vista 64'te programı çift tıklayıp açınca diskleri görmüyor ancak "Yönetici olarak çalıştır" dediğinizde diskleri görüyor ve sorunsuz şekilde kullanılıyor. (Sürüm 6.12)

Tanıdığım birinin XP yüklü makinasındaki "raw" haline gelen harddiski, kullandığım Vista 64 yüklü makinaya bağlayarak NFTS format attıktan sonra istediği dosyayı kurtardık kolayca... (Programın "raw" desteği de varmış, ancak telaştan bu yöntemi seçtim.)
(Not: Harddisk "raw" olarak gözüktüğünden dolayı; XP cd'siyle onarma, chkdsk vs. hiçbir işe yaramadı.)

Ayrıca flash diskimdeki (Fat32 formatlı) 2 tane filmi de sildikten hemen sonra dosyalar bozulmadan kurtardı...

Ne günlere kaldık ey Gazi Hünkar
Katır defterdar oldu, eşek mühürdar!

1627 Mesaj
2 Mayıs 2009; 1:07:58 

quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla

Zaten başta dediğim gibi; %100 olumlu sonuç almak biraz da şansa bağlı..Eğer silinen verilerin bulunduğu sectorler üzerine başka veriler yazılmışsa kurtarmak pek mümkün değil..Bu durumda profesyonel yardım almak gerekiyor..

bende yıllarca bu programı kullandım ama birgün kaybettiğim datalarıma erişemediğimde tanıştıgım aşağıdaki program ile kurtarmayı başardım.. kısaca bu anlamda en iyi proğram..

GetDataBack, NTFS ve FATXX versiyonları mevcut. nette kolaylıkla bulabilirsin..

sonra tşk edersin

sanma ki dert sadece sende var sendeki derdi nimet sayanlar da var,
derdimi dinledim derdimden iğrendim, onun derdini gördüm, derdime imrendim...
ömür dediğin üç gündür, dün geldi geçti, yarın meçhuldür,
o halde ömür dediğin bir gündür, o da bugundür...
30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü - speedyDNA #2792
Today Tomorrow Toyota

5 Mesaj
14 Haziran 2009; 8:52:29 

teşekkürler

215 Mesaj
19 Haziran 2009; 12:15:11 

güzel paylaşım olmuş teşekkürler

şimdi kullandım bendede varolan dosyaları buldu silinenler yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyt1903 -- 19 Haziran 2009; 13:07:28 >

psn tr : barnaclejunior
psn us: LifeAllMine

79 Mesaj
20 Temmuz 2009; 16:51:58 

vista için uygun olanı varmı ?

79 Mesaj
20 Temmuz 2009; 17:02:08 

elinde lisansı olan varsa lütfen göndersin cok acill ağlamak üzeryim :(

458 Mesaj
22 Temmuz 2009; 13:17:29 

awallabilla paylaşım için teşekkürler.
Bu progam bend eyüklü. Bazı dosyaları kurtarmaya çalıştım. Ama hiç bir zaman dosya ismini göstermiyor.
"Dat" gibi bir klasörler grubunu gösteriyor. Tabii ki dosya ismi olmayınca bulmakta zor.
Acaba dosya isimlerini göstermesi için bir ayarı mı var?
Not: Program lisanslı
Teşekkürler

70 Mesaj
29 Temmuz 2009; 1:49:47 

D: yi sildim nasıl onu alıcam geri?

Yine kızarıyor sigaramın ucu,görünmüyor hayallerimin ucu bucu!

1730 Mesaj
17 Ağustos 2009; 18:20:21 

Lisans pmi atmışsınız ilk sayfada o mutlaka gerekiyor mu ?Ben demin yallışlıkla 3 gblık mir müzik dosyamı sildim geri gelebilme ihtimali var mı çok çaresizim :((

WE HAVE MUSLERA, THEY DONT!

4 Mesaj
19 Ağustos 2009; 23:12:48 

dostum 8 saattir tarama yapıyor hala bitmedi bu normal midir?

296 Mesaj
30 Ağustos 2009; 11:27:25 

ACİLLLLLLL........!
merhaba arkadaşlar işletim sistemi windows wistaydı bugun windows 7 yükledim d: tüm resim ve mp3 lerim gitti bu program sayesinde hepsini buldum c: ye yükledim ama hiç biri açılmıyor hata veriyora ne yapmam lazım cevap verebilrmisiniz.

"BİLİYORSAN KONUŞ, ALİM SANSINLAR.

BİLMİYORSAN SUS, ADAM SANSINLAR..."

2125 Mesaj
8 Eylül 2009; 17:38:09 

lisansı nereden bulabiliriz ki?

"Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz"

98 Mesaj
8 Eylül 2009; 23:25:10 

ellerine sağlk sizden böle paylaşımlar bekliyorz hem bilmeyenler öğreniyor mesela ben hemde işine yarayanlar indiriyor. tabi dediğiniz gibi en ii kurtarma yolu formattan önce tekrar bi gözden geçirme :)

64 Mesaj
26 Eylül 2009; 3:01:14 

tşklr...

488 Mesaj
30 Eylül 2009; 22:54:44 

bir sürü kurtarma programı denedim hiç biri benim işime yaramadı.. silinen güvenlik camera kaydını geri getirmek için günlerce uğraştım easy recovery de dahil ama olmadı..

Öfkeli iken konuş,göreceksin ki pişman olacağın en güzel konuşmayı yapmış olacaksın.

Arsenal FC
Fan Club

2953 Mesaj
10 Ekim 2009; 10:49:55 

format attım bi dosyayı harici hdd ye atmayı unutmuşum.
şimdi C ye hiçbişey kopyalamadan mı arama yapmam lazım
baya bişey indrdim ve kopyaladım da

2953 Mesaj
10 Ekim 2009; 11:51:11 

az önce arama bitti şuan kurulu olan sistemden bikaçşey bulmuş
formattan öncekileri kurtarmak için ne yapmam lazım

751 Mesaj
18 Ekim 2009; 16:47:51 

Arkadaşlar rica etsem lisans şifrsni mesaj atabilirmisiniz:(

Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...
İrticanın şu sizin lehçede ma'nası bu mu?...

60 Mesaj
19 Ekim 2009; 22:27:02 

Bu program sayesinde hayatım kurtuldu diyebilirim. Teşekkürler.

1 Mesaj
3 Kasım 2009; 17:58:22 

programı indirdim lisans yok acaba kim vericek lisansı ? çok lazım gerçekten dua edicem

3737 Mesaj
4 Kasım 2009; 14:52:54 

quote:

Orijinalden alıntı: AVP X

programı indirdim lisans yok acaba kim vericek lisansı ? çok lazım gerçekten dua edicem

quote:

Orijinalden alıntı: ruzgaryeli20

lütfen bana da yardım edinn.
dosyaları buldu ama kayd edemedim
lisans istiyo
nasıl bulabilirmmmmmmmmmm.
önemli belgelerim vardı içindeeeeeeee

Pm yoluyla bana ulaşın lütfen ..

101 Mesaj
21 Kasım 2009; 14:37:43 

Arkadaşlar aslında mühim şeyler D sürücüsündeydi. Formattan önce özellikle baktıydım ve D'yi silmediydim. C ve E'yi sildiydim. Sonra C'ye xp'yi kurmuştum. Ama ne olduysa E'dekiler D'ye geçmiş. D silinmiş. Yardımlarınızı bekliyorum

DÜNYANIN EN GEREKSİZ ADAMI !

3737 Mesaj
5 Aralık 2009; 8:24:58 

quote:

Orijinalden alıntı: supersonik

Arkadaşlar aslında mühim şeyler D sürücüsündeydi. Formattan önce özellikle baktıydım ve D'yi silmediydim. C ve E'yi sildiydim. Sonra C'ye xp'yi kurmuştum. Ama ne olduysa E'dekiler D'ye geçmiş. D silinmiş. Yardımlarınızı bekliyorum

Silinmemiştir.. büyük ihtimal sürücü harfi değişmiştir.. Bilgisayarım sağ tık > Yönet > Disk Yönetimi menüsünden görünen disk bölümlerine sağ tıklayıp sürücü harfi ve yolu değiştir deyip istediğiniz harfi atayabilirsiniz.. yalnız kullanımda olan bir harfi başka bölüme atayamazsınız ona dikkat edin.. mesela C:/ varken başka bölüme c harfini atayamazsınız..

638 Mesaj
10 Aralık 2009; 9:40:21 

tüm dosyalarımı buldu c sürücüsüne kopyaladım ancak hiç biri çalışmıyor :S mp3 video j.p.g isimlerini görüyorum boyutlarını yanlız hiç bir şey açmyıor :s

3737 Mesaj
13 Aralık 2009; 3:59:12 

burak_fertek

belli ki kurtarılan dosyalar zarar görmüş.. başka recovery programı deneyin diyeceğim ama sonucun değişeceğini sanmıyorum açıkçası..

638 Mesaj
13 Aralık 2009; 14:36:37 

quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla

burak_fertek

belli ki kurtarılan dosyalar zarar görmüş.. başka recovery programı deneyin diyeceğim ama sonucun değişeceğini sanmıyorum açıkçası..

Tamam Teşekkür ediyorum ilgilnediğin cevap verrdiğin için çok yararlı bir konu olmuş eline sağlık:)

51 Mesaj
2 Ocak 2010; 15:38:17 

Deep Freze (Faronic Deep Freeze Standard v61) kullanıyorum sistem dosyalarını korumak için (C;korumalı D;açık) şeklindeydi,sonradan bi 230gb HDD aldım,montajını yaptım ve Deep Freeze programım bunuda korumaya başlamış ben farkında olmadan Yani C;korumalı D;açık E;korumalı

Doğal olarak D'de yer sorunu çıkınca Depp Freeze'nin E'yide koruduğunun farkında olmayarak,Oyun Setup arşivimi ve Müzik Arşivimi Deep Freeze korumalı E'ye taşıdım,ve bu sabah farkettimki 20-25 GB'lık arşiv güm

Sistem Geri Yükleme yaptım bişi değişmedi Easy Recovery yani bu programı kullandım yine bişi değişmedi,bu dosyaları nasıl geri getirebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan_921 -- 2 Ocak 2010; 15:39:28 >

ınferno

2 Mesaj
2 Ocak 2010; 15:55:47 

arkadaşlar format atarken yanlışlıkla harici harddiski de sildim. bilgisayarı kurduktan sonra biçimlendirdim ve şimdi easy recovery ile data kurtarma format diye seçtim. ancak bi sonuç çıkmadı determining block size yazısı çıktı ve ben yarım saattir bekliyorum...acaba bi yerde yanlışlık mı yaptımda olmuyo????

2 Mesaj
2 Ocak 2010; 16:12:13 

lütfen acil bi cevap verebilir misiniz???
şimdiden teşekkürler...

2262 Mesaj
2 Ocak 2010; 17:12:27 

quote:

Orijinalden alıntı: fatma19

lütfen acil bi cevap verebilir misiniz???
şimdiden teşekkürler...

Fatma harici diskine hiç bir şey yükleme bilgisayarına bağla öyle kalsın recuva programı kurduktan sonra verilerini kurtarmaya çalış. Kolay gelsin.

Bu linkten programı indirebilirsin. http://download.piriform.com/rcsetup134.exe

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1668 Mesaj
2 Ocak 2010; 22:07:15 

birkaç gün önce disk raw formatına dönmüş olan disk için denedim ama 5-6 saat geçmesine rağmen bitmeyince sinirlenip kapadım halen yarısına gelmemişti bile işlemin ..sonra şunu denedim GetDataBack for NTFS bununla verilerin hiçbir kayıp olmadan kurtardım...
ısrarla dene yim derim..

Hayat da masal gibidir; ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar iyi olduğu önemlidir.

6135 Mesaj
12 Ocak 2010; 9:58:18 

Gerçekten çok güzel bir program

3737 Mesaj
22 Ocak 2010; 2:39:32