KIBRIS İLE EN UYGUN HAT / TARİFE?
29 Cevap41354 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

122 Mesaj
6 Eylül 2007; 23:12:05 

Başlıktan da anlaşıldığı gibi kıbrıs ile cepten en ucuz konuşma seçeneği nedir bilen var mı acaba? vodafoneu araştırdım onlar y.dışı için roaming vs açmak gerekli dediler ne alaka anlamadım..var mı acaba önerisi olan? SKYPE'a mı kaldık yoksa :|

3490 Mesaj
6 Eylül 2007; 23:18:20 

Avea TümDünya paketi ile kontörlü hatlarda 4 kontör/dk + tek seferlik 50 kontör kayıt ücreti ile tüm ülkeler ev cep 4 kontör yurtdışı, faturalılarda 25 Ykr/dk. aylık 7.95 YTL, onun dışında yine kıbrıs çok pahalı cepten.

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

2380 Mesaj
7 Eylül 2007; 0:47:49 

avea tüm dünya dan ucuzu yok. aslında kktc yi yurtiçi gibi saysalar ya. turkcell vodafone avea oraya da baz kursalar.

937 Mesaj
7 Eylül 2007; 19:02:02 

ben de kıbrıs'ta okudum. ama maalesef bütün mobil operatörler kıbrıs'ı yurt dışı olarak kabul ediyor ve roaming alıyorlar. avea orada çekmiyordu. vodafone'un sadece faturalı hatları çalışıyordu.

Apple MacBook Air 13" Mid 2013 1.7Ghz i7 8GB 512SSD Apple iPad Air 4G Wifi 32GB Space Gray Apple iPhone 5s 32GB Gold Hyundai i20 Troy 1.2 DOHC Team Gri 2012

742 Mesaj
8 Eylül 2007; 1:24:21 

KKTCELL al olay bitsin. Kıbrıs içi dakikasi ortalama 25kurus.

860 Mesaj
9 Eylül 2007; 0:10:50 

aveanın o tarifesi kıbrıs için geçerli değil.ben de orda okuyorum.tüm dünyaya ucuzluk yapıolar ama kıbrısa yapmıyolar nedense.

20 Mesaj
10 Eylül 2007; 18:33:03 

Arkadaşlar kıbrısı aramanın en ucuzu Aveanın tüm dünya paketine 50 kontür verip üye olmak ve böylece dakikası 4 kontüre kıbrısı arayabilirsiniz.

ama kıbrısa gidecekseniz kktcell en iyisi . 100 kontürü 5ytl ve dakikası da 5 kontür kıbrıs içi mobil ve evlere

3490 Mesaj
10 Eylül 2007; 21:27:51 

quote:

Orjinalden alıntı: bjk_murat

aveanın o tarifesi kıbrıs için geçerli değil.ben de orda okuyorum.tüm dünyaya ucuzluk yapıolar ama kıbrısa yapmıyolar nedense.

http://www.avea.com.tr/...menu=tarifeler.tumdunya

KKTC yazıyor listede, yani geçerli

DH müdavimi.

860 Mesaj
11 Eylül 2007; 0:36:48 

quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

waayy süper o zaman.ama bu tarife ilk çıktığında ben bakmıştım bu listeye ve kktc yoktu içinde.demekki sonradan eklemişler.

860 Mesaj
11 Eylül 2007; 0:47:56 

şimdi aklıma bişey takıldı.acaba aveanın bu tarifesinde ben kkcell kullanırken aranırsam dakikası 4kntr olurmu acaba?yoksa sadece ev telefonlarımı???

3490 Mesaj
11 Eylül 2007; 3:59:27 

quote:

Orjinalden alıntı: bjk_murat

şimdi aklıma bişey takıldı.acaba aveanın bu tarifesinde ben kkcell kullanırken aranırsam dakikası 4kntr olurmu acaba?yoksa sadece ev telefonlarımı???

tüm ev ve cep telefonları için geçerli.

DH müdavimi.

174 Mesaj
11 Eylül 2007; 17:47:20 

çift taraflı yazıyor birader en guzeli okuldan ara biz öle yapioz sabit tel yani.Başkada yok bulamazsin hiç bir operator kıbrısa normal tarife uygulamıyor.

Impossible is nothing

122 Mesaj
11 Eylül 2007; 20:10:15 

yaw ben kıbrısla konuşmak diyorum kktcell diyor arkadaşlar :( avea tümdünya paketi buna dahil mi değil mi şimdi?? yani biri bu paketi alıp kıbrısa gitse..tr'deki bir cepi araması kaç kontör olacak??

174 Mesaj
11 Eylül 2007; 23:01:41 

quote:

Orjinalden alıntı: TQ2

yaw ben kıbrısla konuşmak diyorum kktcell diyor arkadaşlar :( avea tümdünya paketi buna dahil mi değil mi şimdi?? yani biri bu paketi alıp kıbrısa gitse..tr'deki bir cepi araması kaç kontör olacak??

olmuyor birader olmuyor. Öyle bir sey yaparsan yurt dısında normal tarife gibi yazar 5snyesi 1kntr yalnıs bilmiosam

Impossible is nothing

6813 Mesaj
17 Eylül 2007; 14:40:44 

avea tüm dünya tarifesi en uygunu hemde operatör ayrımı olmadan aranıyorsunuz.bundanda uygunu yok.ayrıca mobil öğrencide 10dk.2 kontör.buda gayet iyi.

579 Mesaj
17 Eylül 2007; 19:20:43 

quote:

Orjinalden alıntı: TQ2

burda bir karışıklık oldu şimdi bir kıbrısı arıycam diyosun bir kıbrıstan türkiyeyi arıycam diyosun hangisi???

174 Mesaj
17 Eylül 2007; 20:11:21 

az once aveayi aradim turkıyeden kıbrıstaki aveayi dksı 25krştan ariyabiliosun .ama kıbrıstaki avea seni ararsa roaming oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absinthebart -- 17 Eylül 2007; 20:17:59 >

Impossible is nothing

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Eylül 2007; 15:43:26 

kıbrıstaki avea senin biraz sor arar zaten turkcell hariç adam gibi çeken yok kıbrısta ki turkcell bile bayramlarda falan kafayı yedirtir.ben kontörlü tellerden konuşuorum genelde yada kktcell hattımdan arıyorum tr'yi telde kitap yazmıyorum sonuçta.ama en ucuz lan yönden kktc telekom kartları lakin onunda kartları var ama telefonları yok maşallah bankamatik gibi birer tane koyuyorlar bizim okula 3 tane var galiba oradan sıra gelirmi telekoma

139 Mesaj
16 Ekim 2007; 12:51:51 

birde telsim var kıbrısta kontörlü hatları çalışmıyormu telsimin
uzun lafın tarifesi diye bir tarifesi var 60dk için akşam 6 ya kadar 4 kontör akşam 6 sabah 6 arası 8 kontör

7435 Mesaj
17 Ekim 2007; 18:16:35 

quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

bilip bilmeden konuşmayın beyler.daha 3 ay önce kıbrıstaydım orda avea çalışmıyor

139 Mesaj
19 Ekim 2007; 18:54:29 

kktc telsimmi kullandığınız tr yi ararken kktc telsimden telsime şeklindemi yoksa ankesörlü telefondanmı aradın

1605 Mesaj
28 Ekim 2007; 4:37:56 

Evden evi araycaksın en uygunu o iller arası tarife yazıyo buda aveanın 25 kuruşluk tarifesinin cok altında 10.1 kuruş galiba ha cep diyosan aveanın tarifesi gercekten cok iyiymiş birde 10 ytl sabit ucret olmasa tabi :S

Dell XPS 502x
4S

62 Mesaj
16 Ağustos 2009; 1:22:44 

arkadaslar sonuc olarak kıbrısta okuayn bir öğrenci için türkiyeyi aramanın ve sms göndermenin en ucuz yolu nedir

860 Mesaj
16 Ağustos 2009; 1:43:08 

quote:

Orijinalden alıntı: sleepwalker610

arkadaslar sonuc olarak kıbrısta okuayn bir öğrenci için türkiyeyi aramanın ve sms göndermenin en ucuz yolu nedir

kıbrıstan tryi ucuz arayamazsın ama internet üzerinden voip ile aramanı tavsiye ederim.

sms için de kktctelsim 10 tl'ye her yöne (tüm dünyaya) 5000 sms var. bide kktcell öğrenci tarifesinde 5 smsten sonra tüm gün bedava kktcell ve tr operatörlerine(turkcell,vodafone,avea)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2010; 14:41:14 

arkdaşlar yıl 2010 oldu konuyu hortlatıyorum varmı yeni birşeyler keşvedenler acil yazarsa çok mutlu olurum türkiyeden kıbrısı arama konusunda

860 Mesaj
25 Temmuz 2010; 0:55:49 

quote:

Orijinalden alıntı: CxCxCx

arkdaşlar yıl 2010 oldu konuyu hortlatıyorum varmı yeni birşeyler keşvedenler acil yazarsa çok mutlu olurum türkiyeden kıbrısı arama konusunda

aynı tas aynı hamam
kıbrısı yurtiçi saymazlarsa ne kadar ucuz yaparlarsa yapsınlar öyle saatlerce konuşamazsın. ancak bikaç dk konuşup kapatırsın yoksa da hesap şişer de şişer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk_murat -- 25 Temmuz 2010; 0:57:01 >

1825 Mesaj
16 Eylül 2010; 20:33:19 

Bugün yeni faturalı avea hat aldım hattımı uluslararasına(raominge) açtırsam.Ben kıbrıstayken türkiyedeki avealı arkadaşlarım bedava aveaiçi sms paketlerinden gönderebilirlermi bana?(5000 sms avea içi yada 10000sms aveaiçi) Benim gönderemediğimi biliyorum.Bende kıbrıs hatlarından gönderebiliyorum bedava...

Wir Leben Autos

238 Mesaj
31 Temmuz 2013; 1:53:20 

Arkadaşlar kıbrıs a gidicem okul için. En iyi hat ve tarife hakkında yardım edecek biri varmı? Ordan burayı aramak, msj atmak vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

★★★ iPhone 5S Kullanıcı Kulübü ★★★
iPhone 5S 16 GB Gold

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!

165 Mesaj
31 Temmuz 2013; 7:15:51 

Eğer direk telefondan arayacaksanız KKTC Turkcell ve KKTC Telsim bu iş için uygun fiyatlı bir paket sağlıyor.

http://www.kktcell.com/...ler/turkiye-paketi/1520
http://www.kktctelsim.com/turkiye-kampanyasi.html

Üniversitelerde genelde bedava kablosuz İnternet oluyor. Onu kullanarak çok daha ucuza arayabilirsiniz.

İşin yolunu anlatayım.

Eğer wifi destekli akıllı telefonunuz varsa bir tane Voip programı kurun ve bir tane Voip operatörüne abone olun. Reklam olmasın diye buraya yazmıyorum ama Donanım Haber'de reklamı çıkan operatörlerde var ve bunlar oldukça büyük. Onları tercih edebilirsiniz.

Bu operatörlere para yükleyin ve onlardan alacağınız bir numara ile Türkiye'yi arayın veya SMS gönderin.

Voip operatörlerinde Türkiye'deki sabit telefonları aramanın dakikası 5 kuruş, gsm aramaları 9-10 kuruş civarında. SMS'de genelde 10 kuruş.

Becerebilirim diyorsanız en ucuz yol Voip. Beceremem diyorsanız 2 operatörün Türkiye paketlerinden birine bakacaksınız. KKTC Turkcell biraz daha ucuz.

İhtiyaç duyanlar için : Pttcell numara geçiş formları nasıl doldurulacak? --- Avea/Pttcell ön ödemeli hattan faturalı hatta kolay geçiş yolu

238 Mesaj
31 Temmuz 2013; 14:37:37 

quote:

Orijinalden alıntı: xu

Eğer direk telefondan arayacaksanız KKTC Turkcell ve KKTC Telsim bu iş için uygun fiyatlı bir paket sağlıyor.

http://www.kktcell.com/...ler/turkiye-paketi/1520
http://www.kktctelsim.com/turkiye-kampanyasi.html

Üniversitelerde genelde bedava kablosuz İnternet oluyor. Onu kullanarak çok daha ucuza arayabilirsiniz.

İşin yolunu anlatayım.

Eğer wifi destekli akıllı telefonunuz varsa bir tane Voip programı kurun ve bir tane Voip operatörüne abone olun. Reklam olmasın diye buraya yazmıyorum ama Donanım Haber'de reklamı çıkan operatörlerde var ve bunlar oldukça büyük. Onları tercih edebilirsiniz.

Bu operatörlere para yükleyin ve onlardan alacağınız bir numara ile Türkiye'yi arayın veya SMS gönderin.

Voip operatörlerinde Türkiye'deki sabit telefonları aramanın dakikası 5 kuruş, gsm aramaları 9-10 kuruş civarında. SMS'de genelde 10 kuruş.

Becerebilirim diyorsanız en ucuz yol Voip. Beceremem diyorsanız 2 operatörün Türkiye paketlerinden birine bakacaksınız. KKTC Turkcell biraz daha ucuz.

Çoo teşekkür ederim cevapladığınız için, işime yarayacaktır mutlaka..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

★★★ iPhone 5S Kullanıcı Kulübü ★★★
iPhone 5S 16 GB Gold

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Mobil Operatörler » Turkcell » KIBRIS İLE EN UYGUN HAT / TARİFE?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.422