Şimdi Ara

Kulaklık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
865
Cevap
5
Favori
46.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • philips var 20ytl'lik ama cx300 kalitesinde bişey alıcaz yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaypcnet -- 22 Ekim 2007; 0:42:12 >
  • Philips SBCHN050;)
  • philips shp 2500(bunu rock ve metal dinlerken kullanıyorum)
    cx 300(bunu jazz blues için kullanıyorum)
    bir de laccess marka mikrofonlu dandik bi kulaklık(bunu da msn skype için kullanıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pence46 -- 18 Ekim 2007; 0:57:14 >
  • sennheiser cx300
    ve
    sennheiser mx55 vc.. yeni aldım street tipi olduğundan cx300 den çok daha pratik ve .. ve basları da çok iyi..

kanal içi kulağımı rahatsız ettiğinden cx300 ü satmak istiyorum isteyenler msnden ulaşsın
  • cx300 ve ep630
  • şimdilik sennheiser cx300 ama yakında UM1 inşalla
  • Arkadaşlar shure e4c kullanıyorum ama kulaklık uçlarımı kaybettim nerden bulurum
  • Sennheiser Pmx60
  • Sennheiser Cx300
    (çok az kullanılmış satmaktayım*)

AudioTechnica Ath-Ck7
    (çok az kullanılmış satmaktayım.mesaj atın*)

*kulak problemim nedeni ile doktor kanal tipi kulaklık kullmamamı önerdi.Üstüne söz söylemek düşmedi.

Sony ve Sennheiser stüdyo tipi kulaklık satmak isteyen de mesaj atabilir.
  • Ipod Touch jenerik kulakligi,bana cok kaliteli bas alabilecegim Sennheiser onerebilirmisiniz?(kulakici olmasin)
  • sennheiser mx 500 kullanıyorum... memnunum
  • su an sennheiser mx 400.
  • Amerika'dan getirttiğim V-Moda Vibe IEM Kulaklığımı tek geçerken idarelik aldıgım Philips SBC Hs900 model Headset (Gerçi iyi kullandıgımdan mıdır nedir, 2.5 yıldır sorunsuzca kullanıyorum) ve Creative Zen Vision:m ve Zen Touch Original kulaklıklarını hiç kullanmadığım halde elimde oldugu için belirtmek istedim, saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: guitarist02

Ipod Touch jenerik kulakligi,bana cok kaliteli bas alabilecegim Sennheiser onerebilirmisiniz?(kulakici olmasin)

Sennheiser HD 202 ; tam senin için üretilmiş bi kulaklık diyebilirim.... incelemeler bölümünde benim yaptığım inceleme var... ordan bak oku
  • Pioneer SE-CL20

Kulaklık
  • sennheiser cx300

Creative Ep-630
    ve
    muhtelif Sony Kulaklıklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubberh -- 22 Ekim 2007; 19:57:29 >
  • elimden gecenleri yazayim, su an sadece ksc 75 var, ama yakinda baska alacagim

sony mdrv 7506
    etymotics er4p
    shure e3c
    ue sf5
    um2
    ksc 50
  • sennhiser cx300 aldim daha yeni :D
  • creative ep-630
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.