Şimdi Ara

220 voltluk akü yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben bilgisayarcıyım ve az çok programlama ve çok az elektronik bilgim var ama takdir edersinizki bilgisayar elektroniği ve elektrik/elektronik degişik kollar, bu yüzden ben elektrik sistemlerinden pek anlamam neyse konumuza dönelim ........

Kendi bağ evim olan tarlama elektrik hattı çekmek zor,külfetli ve pahalı olması nedeniyle , yeni bir icat olması hasebiyle vede aylık fatura stresinden kurtulmak için.........

Bir evin tüm ihtiyacını karşılayacak Isınma , Mutfak, Banyo , Aydınlatma , Tv , Pc , vs.vs.vs. 220 volt /////10-50 amper/////10kw gibi çıkış gücü verebilecek AKÜ yada Aküler topluluğu yapmak istiyorum bunları yapabilecek alet ve edevata , yer , ve zamana sahibim.....

Bu sistemi şarj etmek için çatıya bir veya birkaç tane rüzgar gülü ,bir veya bir kaç adet güneş pili yerleştirmeyi düşünüyorum.......

Bu sistemin çıkışı doğru akım olacagından bu akımı altarnatif e çevirerek direkt şebekeye vermek istiyorum........

Ayrıca bu sistemi bir kere kurup çok uzun seneler arkama bakmamak, zamanı gelincede ek masraf yapmayarak hatta mümkünse masrafsız olarak çıkmayı veya sadece akülerin suyunu veya plakalarını degiştirmekle yoluma devam etmek istiyorum.......

1-) Böyle bir sistem kurulabilirmi.....
    2-) Eğer kurulması mümkünse performansı ne olur.......
    3-) Bu sistemin ve akülerin devre şeması nasıldır.....
    4-) Bu sistemin kaplayacagı alan nedir......
    5-) Bu aküler ve sistem kaç sene gider .......
    6-) Akıllı ve mantıklı bir sistemmidir ..........
    7-) Benim işimi görecek daha basit yöntemler varmıdır........
    8-) Bu iş için birkaç bin lira düşünüyorum bu fiyata olabilirmi.....

Bu sistem için yardımcı olacak ciddi arkadaşların mesajlarını bekliyorum ve şimdiden teşekkür ederim mesajlarınızı beklemedeyim............

• hatta sana birde link vereyimhttp://fturk.tripod.com/ruzent.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.