Şimdi Ara

## Palit'in 2. Anakartı N61S Hazır ##

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
11.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçtiğimiz günlerde verdiğimiz haberimizde Super ve Sonic serisi ekran kartları ile ülkemizde de hayli popüler olan ekran kartı üreticisi Palit'in anakart üretimine de başladığını duyurmuş ve firmanın Intel işlemciler için hazırladığı 945GC yonga setini kullanan ilk anakartının detaylarını sizler ile paylaşmıştık.

Sektöre hızlı bir giriş yapan Palit ikinci anakartını da duyurdu. AMD platformu için hazırlanan ve Nvidia'nın GeForce 6100/nForce 405 yonga setini kullanan yeni anakartı N61S, soket AM2 formundaki tek ve çift çekirdekli güncel tüm işlemciler ile de uyumlu.

Fiyatı ve pazara giriş tarihi belli olmayan anakartın teknik özellikleri ise şu şekilde,

• neden nf405 setini kullanıyoki?
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

neden nf405 setini kullanıyoki?

Anlaşılan Palit öncelikli olarak uygun fiyatlı anakartlar üretecek Asrock'ı devirmeye çalışacak. Bana kalırsa doğru bir adım zira sektöre direk orta ve üst seviye anakartlar ile girmesi hızlıbir şekilde çıkmasına sebep olabilirdi. Bu sayede hem ucuz anakart sunacak hemde kendini anakart konusunda geliştirecek.
  • palit her zamanki gibi en dandik mazmeyi kullanmakta karalı gerçe bu anakartlar giriş seviyesi kartlar ama yine tüm rakiplerinden daha dandik malzeme kullanıyorlar ama palit gerçekten düşük kalite ile yüksek performans veren bir firma tebrik etmek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarab

palit her zamanki gibi en dandik mazmeyi kullanmakta karalı gerçe bu anakartlar giriş seviyesi kartlar ama yine tüm rakiplerinden daha dandik malzeme kullanıyorlar ama palit gerçekten düşük kalite ile yüksek performans veren bir firma tebrik etmek lazım

son sözüne katılıyorum şahsen asusun bazi kaliteki malzemelerinin ne kadar sorun çıkardığına bir çok kez şahit oldum palit fiyat\performasn olarak iyi bir firma umarım kısa sürede rakip pozisyonuna geçer
  • açıkçası cafcaflı kutular, gereksiz kutu içerikleri yerine daha düşük fiyatı tercih edenler için çok güzel bir marka Palit. umarım anakartlari da ekran kartları gibi olur. palit 7900gs sonic ekran kartımdan çok memnunum, dandik malzeme vb diyenlere de katılmıyorum, neticede garantili ürünler bir sorun çıkartırsa yollarsınız değişir bu halde standart kullanımda çok sorun çıkartan malzemeler kullanacaklarını sanmıyorum, kartı standart dışında zorlayacak bir işlem yapacaksanız da paraya kıyarsınız. limitleri fazla zorlamadan, güzel fiyat/performans almak isteyen, görünüş gibi donanımda gerekliliği tartışılır konulardan ise işleve önem vererek seçim yapanlar için çok güzel bir alternatif yaratıyor palit.
  • am2+ hani nürde????*
  • am2+ desteği yonga setine göre değişiyor , şu an itibariyle ,amd 690 serisi anakrtlar ve nvidianın nforce 520 ve nforce 560 yonga setleri destekliyor ,palit yakında amd 690 serisi anakart üretiminede başlar , bence nforce 6100 ü seçmesindeki temel sebep yonga setinin stabil olması , ve ucuz olması

nforce6100 ün am2+ desteklemediğini biliyoruz , hypertransport 2 yada 3 desteği 6100 lere bios update ile eklenebilseydi güzel olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

neden nf405 setini kullanıyoki?

Palit'in web sitesinde şu an 5 anakart mevcut. Bunların arasında Intel P35 ve GeForce7025+nForce630 çipsetli modelleri de var.
    www.palit.biz/en/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olivier_kahm -- 5 Eylül 2007; 23:29:22 >
  • fiyatını düşük tutmaları lazım yoksa...
  • Palit şöyle ya da böyle marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Bir gün Asus'un pozisyonunda bir firma olurlarsa acaba pazarlama anlayışları değişir mi? (Süslü kutu+marka parası)

Ekran kartı dünyası "Palit" 'siz kalmamalı bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

bence çok tutulur bu anakartlar bide promosyon yanına sonic ekran kartı verdimi tadından yenmez valla

burdaki yorumum aynen geçerli
  • sakın almayın bende 4 günde yandı
  • 6100 biraz eski bir çipset değilmi ya.Yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.
  • palit bu işe el atması iyi olmuş ama daha piyasadaki sinyalleri görmeden almayın bence
  • Bende yeni kart çıkardı sanmıştım meğersem hort muş
  • beyler bende war gayet gusel 1 bucuk senedır kullanıyorum 1 kere sorun cıkarmadı :) tavsıye ederım
  • bende bu kart var fakat amd 7750 işlemci uyum sağlamadı neden acaba... napmam lazım... amd 5200 sipariş ettik...
  • Toptancılardan 4X usd gibi bir fiyata temin edilebilecek ucuz sistem entegratörü anakartı.
    Bi zamanların Tomato kartları geldi aklıma.
    Eskiler bilir.
  • bu ana kart kadar servisleride dandik sakın alıpda başınızı yakmayın bir arıza yaptı aylardır servisde yinde gelmedi palir 5 para etmez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.