Şimdi Ara

BAZI SİTELERE GİRİŞ YAPAMAMAKTAYIM!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başlıkta da yazdıım üzere,bazı web adreslerıne giriş yapamıyorum!onceden girebiliyodum ama bi vesileyle pc ye format attım ve sonra belirli sitelere giremiyorum,sırf bu sebepten dolayı pc ye bugun tekrar format attım ama tabiri caiz ise apışıp kaldım,yorgunluum bana kar kaldı hiç bi değişklik olmadı,herkese gibi bende,yardımcı olursanız sevinrim!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QbLaY!!! -- 5 Eylül 2007; 3:31:15 >

• Engelli siteler olabilir..DNS kullanarak bu sorunu çözebilirsin... Aratırsan forumda göreceksin...
  • forumu okudum tamamıyle,yani öyle sanıyorum ve dns leri değiştirmeyı de denedım,aynı zamnda yazdııım gibi onceden girebilyodum,acaba modemle ilgili olaibrmi?eğer öyleyse ne yapabilirim?
  • Bilgisayarı senden başka kullanan var mı?
  • Http://www.proksi.org bu siteden dene , girebiliyorsan giremediğin sitelere , engellidir o zaman o siteler.. Ya da relo nun dediği gibi Dns lede çözebilirsin..
  • pc yi benden başka kullanan biri yok,dns değiştirmeyi onceden de soyledıım gibi denedim olmadı,site engellı de değilwww.ntvspor.net bu siteye onceden girebiliyodum ARTIK giremiyorum bunun yanında başka giremediğim siterlerde var,proxy den oncedden denemiştim olmamıştı şimdi yine denedım yine olmadı....başka bi fikri olan beni aydınlatırsa müteşekkir olacağım!!!
  • bende bazen giremiyorum hatta gmail i bile açmıyor server bulunamadı diyor.turbo rezillik son sürat devam ediyor anlaşılan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dj_Gençkan

bende bazen giremiyorum hatta gmail i bile açmıyor server bulunamadı diyor.turbo rezillik son sürat devam ediyor anlaşılan.

ben hiç bi zamn giremiyorum vede turbaya falan da geçmişdeğilim!!!
  • hala bi çözüm üretebilcek biri yok mu?eminmi vardır bi bilen!!!
  • Kardeş sorunun modemden kaynaklanıyor.

Modemi kaldır tekrar yükle sorunun düzelecektir.
  • bende ole düşündüm ama nsaıl yapcam tam bilmiyorum,yazarsan çok iyi olur kardeş!!!
  • Bende rapidreactor.net e ie ile giremiyorum fakat firefox ile gecikmelide olsa girebiliyorum.Bu neden kaynaklanır acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: greenmann

Kardeş sorunun modemden kaynaklanıyor.

Modemi kaldır tekrar yükle sorunun düzelecektir.

kardeş bi açıklma yapsan iyi olucak modemı kaldırıp yuklmem ıle alakalı?
  • TRKY-DNSayar programını kur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: frunktan

TRKY-DNSayar programını kur.

kurdum da ne yapmam gerektiğni bilmiyorum,söylersen iyi olur kardeş!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: kubiqb

başlıkta da yazdıım üzere,bazı web adreslerıne giriş yapamıyorum!onceden girebiliyodum ama bi vesileyle pc ye format attım ve sonra belirli sitelere giremiyorum,sırf bu sebepten dolayı pc ye bugun tekrar format attım ama tabiri caiz ise apışıp kaldım,yorgunluum bana kar kaldı hiç bi değişklik olmadı,herkese gibi bende,yardımcı olursanız sevinrim!!!

dostum sen bence o modemi alıp farklı bir pc de dene en sağlıklı yöntem bence bu aynı siteye denediğin farklı bir pc ilede giremiyorsan o zaman sorun modemdir.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: frunktan

TRKY-DNSayar programını kur.

kurdum da ne yapmam gerektiğni bilmiyorum,söylersen iyi olur kardeş!!!

ben kablo internet abonesiyim, giremediğim sitelere girebiliyorum programın ayarları basit 15 dakkada bir yenile de, o sağ alt köşede duruyor zaten :)
  • tamam doğru yapmışım o zamn fakat yine de olmadı ama teşekkürler....
  • quote:

tamam doğru yapmışım o zamn fakat yine de olmadı ama teşekkürler....

Hocam dns in bu siteleri çözemiyor. Çünkü bazı dnsler reverse olmamış kayıtları çözemiyor. Modemden dns i ya otomatik bırak yada ttelekomun sağlam dnslerinden birini ekle sorunun çözülecektir. Hiçbirşey yapamazsanda Giremediğin sayfaları başka bir internetde pingle ve IP sini bul. Sonrada windows>system32>drivers>etc>hosts bu dosyayı notepad de de aç. 127.0.0.1 localhost şeklinde bişey göreceksin...Hemen altına örn aaa.com senin açamadığın sayfa olsun.
    127.0.0.1 localhost
    85.78.69.12 aaa.com şeklinde ekle.

Kolay gelsin.
  •  BAZI SİTELERE GİRİŞ YAPAMAMAKTAYIM!!!!

kardeş demek istediğin buysa bunuda yaptım olmadı.ıp ile site adresi arasında bir boşluk bıraktığımda da olmadı başka bi önerin yada düzeltmem gereken bişey varsa söyle,yinede teşekkürler....
    BAŞKA ÖNERİLERİNZİDE BEKLIYORUM MODEMLE ALAKALI İSE EĞER SORUN NASIL KALDIRIP YUKLICEM MODEMI ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QbLaY!!! -- 6 Eylül 2007; 11:22:04 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.