Şimdi Ara

## Kingston'ın 1375MHz ve CAS5 Çalışan Bellekleri 630 Avro ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Kingston'ın 1375MHz ve CAS5 Çalışan Bellekleri  630 Avro ##

Intel'in 3 serisi yonga seti ailesi ile hayatımıza giren DDR-3 bellekler hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor. Tabi 2008 ile birlikte fiyatlarında düşmesine paralel olarak DDR-3 bellek kullanımı çok daha ciddi hızlarda artacaktır. Bu noktada bellek üreticileri arasındaki rekabet de gözlerden kaçar gibi değil. Özellikle Kingston, OCZ, Super Talent ve Patriot arasında sıkı bir rekabet yaşanmakta.

Bellek dünyasının lider isimlerinden Kingston'ın daha önce haberini de verdiğimiz üzere 1.75v'de CAS5 gibi DDR-3 bellekler için son derece iddialı bir zamanlama ile gelen Kingston'ın yeni DDR-3 bellek kiti 1375MHz'de 5-7-5-15 gibi zamanlamalar ile çalışmakta. 2GB'lık (2x1024 ) kit olarak satılacak olan Kingston'ın yeni ve iddialı bellek kitinin ön sipariş için belirlenen fiyatı ise 630 avro civarında,

http://geizhals.at/a268344.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Eylül 2007; 23:00:50 >

• DDR3 konusunda özellikle anakart üreticilerininde bekleme sürecinde olduğunu söyleyebiliriz.Zira x38 yongalı bazı anakartların DDR2 desteğiyle piyasa sürüleceğini biliyoruz.Fiyatın yanında bellek üreticileri zamanlama konusundada ciddi bir savaş veriyor
  • DDR3ler adam olmaya başladı 1375 ve cl5 olması çok güzel bide yaygınlaşınca çok daha iyi olacak ama şu an için ddr3 erken ddr2'ye devam
  • 1.75v, 1375MHz, CL5...
  • Ön sipariş fiyatı 630 avro.

Bu fiyata iyi bir pc toplarsın rahat.
  • yanında anakart + işlemci hediye ediyorlar galiba... fiyata bak ooooooooooohhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • ohooo bu fiyata kaç toplama yaprım ben yaaaaaa

hoş sadece kasa, işlmci, ekran kartnn fiyatnn toplam 3000ytl ttutuğu toplamayı biliyorum ya...diğerleri yokk dahaaaa

hyrlı olsun 1375MHz
  • o fiyata 1kutu ddrII alınır daha cooookkkk erken benim için tabi bircok arkadas içinde
  • Ohaaa Yuhh!!!
    Lebron James

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coransoy -- 4 Eylül 2007; 23:56:49 >
  • 630 avro vay beeee bu fiyat en kral ekran kartından fazla
  • Heralde işlemcilerden sonra en pahalı anakart bileşeni bellekler gibi görünüyor. 630 avro. Olamaz böyle bir fiyat ya şaştım kaldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: coransoy

Ohaaa Yuhh!!!
    Lebron James

Bende tam onu diyecektim yok artık lebron james Tabi bu fiyat için.

Yine de haber için teşekkürler

• Pazarlık sünnettir ben 200 avro veririm
  • hem oyuncular için özel seri olsun hyperX hem 630€ olsn hemde tak 1680*1050 full detayda 1fps bile artmasın acıyorum bunu alan insanlara..
  • Çok bahalı
  • 6 ay sonra alınır hale gelir
  • iyi güzelde 630 avro nedir ya ? Ayıptır günahtır maliyeti kac parada 630 avro ya satılıyor ? baska birsey diyemiyorum...
  • Yuhh!! Fiyata bak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: losthell

hem oyuncular için özel seri olsun hyperX hem 630€ olsn hemde tak 1680*1050 full detayda 1fps bile artmasın acıyorum bunu alan insanlara..

Yanlışın var, 4 fps filan Alan insanlara saygı duyarım, yalnız fiyat gerçekten uçuk olmuş. CAS4 olsa imiş bi nebze degebilirimiş. CAS zamanlamaları performansı daha çok etkiliyor.
  • DDR3 şu an için ne kadar gereksiz bir teknoloji.. Hiçbir artısı getirisi yok... aynı şeyi daha performanslı DDR2 ile yapabiliyorken bu kadar para verip hem performanstan düşücen hemde cebin iyi bir yanacak... DDR3, DDR2 nin yetmediği yerde devreye girebilir ancak o da şimdilik uzak......
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.