Şimdi Ara

## 3DFX Efsanesini Hatırlamak İsteyenler İçin ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
10.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## 3DFX Efsanesini Hatırlamak İsteyenler İçin ##

Bir zamanların donanım efsanesi haline gelen ve 3D hızlandırma sağlayan özel kartları ile dönemine damgasını vuran 3DFX efsanesini hatırlamak ister misiniz ? SLI teknolojisinin de yaratıcısı olan 3DFX hakkında şimdiye kadar gün yüzüne çıkan veya çıkmayan çok detayı kullanıcılara sunan özel bir siteyi ilgilileri için paylaşalım istedik,

http://www.thedodgegarage.com/3dfx/

• Hey gidi günler be , 4 mb ati rage kartım vardı yanına 3d fx voodoo 1 almıştım , nfs ve turok un grafikleri görünce beynim dönmüştü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fragland

Hey gidi günler be , 4 mb ati rage kartım vardı yanına 3d fx voodoo 1 almıştım , nfs ve turok un grafikleri görünce beynim dönmüştü.

Aynen kanka :D bendede s3 4mb vardı yanında da voodo1 im :D dha sonraki kartım tnt oldu ,sonrada voodoo 3 3000 almıştım :D voodoo 3 3000 ne kartı yav :D
  • s3 trio ve voodoo 2 12 mb ne yüklesek çatur çatur çaluşturuyordu, güzel günlerdi. Quake 2, Half life, Unreal, Thief
  • benim 4mb bi kartım vardı ozamanlar commander keen6 oynuyodum
  • quote:

Orjinalden alıntı: heartless

s3 trio ve voodoo 2 12 mb ne yüklesek çatur çatur çaluşturuyordu, güzel günlerdi. Quake 2, Half life, Unreal, Thief

Evet gerçekten güzel günlerdi, hatırlaması bile hoş bir duygu
  • nvidia halt etmis 3dfx yaninda ama iste adamlar buyudu ve satin alarak bu firmayi sindirdiler
  • hiç vodoo lkatım olmadı ama sli kartları sitee gördüm.gemi gibiler aynı
  • Heyy gidi günler heyyy 8mb S3 Trio 3D/2X Agp kartım vardı.Ne günlerdi beee.Şimi bakıyorumda teknoloji ne kadarda gelişmiş...
  • Ben hatırlayamadım 3dfx kusuruma bakmasın
  • Bide eskiden intelin bi grafik kartı vardı oda baya bi moda oldu oda çok güzel bi kartı 8 mb tı ama oda baya hoş karttı
  • s3 2mb ve voodoo banchee 16mb.
    ne ise yaradını bile bilmeden almıstım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: experienced

Bide eskiden intelin bi grafik kartı vardı oda baya bi moda oldu oda çok güzel bi kartı 8 mb tı ama oda baya hoş karttı

Intel i740 AGP,

• heyt be ne günlerdi yw peder beye bu kartı aldırmak için az uraşmamıştım
  • Bu site zaten uzun zamandır var olan bir siteydi, ben girip girip bakardım..

Bende de Voodoo5 5500 var AGP, 64mb çift gpu lu, hala saklarım.. Glide api sinde Unreal oynardım, süperdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sight -- 4 Eylül 2007; 12:22:27 >
  • voodoo5 6000 vardı çift grafik işlemcili piyasaya çıkamadan 3dfx uçtu kart manyaktı yanlız 2 kasa uzunluğunda 5 kasa fiyatında
  • ne overclock yapılır bu kartlara
    3dmarktan rekorları alt üst eder
  • ben tnt2 m64 le girdim piyasaya bügüne kadar bakıyorumda çok ekran kartı değiştirmemişim

yıl 2000 Gigabyte Tnt2 M64
    2002 Winfast Geforce 4 Mx440 128bit
    2006 Sapphire x1600xt
    2007 Msi rx2900xt
  • Voodoo 3 2000. Kalitesi su götürmez bir karttı. Hâlâ verdiğim arkadaş kullanıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

Orjinalden alıntı: experienced

Bide eskiden intelin bi grafik kartı vardı oda baya bi moda oldu oda çok güzel bi kartı 8 mb tı ama oda baya hoş karttı

Intel i740 AGP,

BUNLARDAN BENCE 50-60 TANE VAR...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.