Şimdi Ara

## Asus ve Gigabyte Arasındaki X38 Yarışını Gigabyte Alabilir ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asus ve Gigabyte Arasındaki X38 Yarışını Gigabyte Alabilir ##

Intel'in 3 serisi yonga seti ailesinin uzun süredir beklenen yeni amiral gemisi X38 yonga seti kısa bir süre içerisinde kullanıcılar ile buluşacak. Bu noktada özellike Asus ve Gigabyte arasında ciddi bir mücadele yaşanıyor. Zira her iki firmada X38 temelli yeni anakartlarını ilk olarak pazara sunabilmek için sıkı sıkıya çalışıyorlar. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre, Asus'un X38 temelli yeni anakartı üzerinde son dakika düzenlemelerine gitmesi sebebiyle Gigabyte'ın anakartı X38 yonga setini kullanan ilk model olarak pazara giriş yapabilir.

Gigabyte ve Asus'un X38 yonga setli anakartları önümüzdeki günlerde yani Eylül ayı içerisinde kullanıcılar ile buluşacak. Diğer anakart üreticilerinin X38 yonga setli yeni modellerini pazara sunması ise Ekim ayının başını bulacak gibi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 25 Eylül 2007; 7:22:46 >

• x38 çip inin fazla bir getiri yok gibi.Windows tan biosa müdehale edilebileceğini okumuştum.Bu sayede iyi ve stabil bir şekilde o/c yapılabilecekmiş.Ama bence x38 çipsetli anakart almaya değemeza intel soket değiştircek intelciler onu bekleyebilirler.
  • evet intelde yeni chip (yeni mimarili) istisnalar hariç yeni bir soket demek
  • büyük ihtimalle x38 anakartları ilk satışa çıkartan firma gigabyte olacaktır.ama mühim olan ilk çıkarmak değil en kaliteli ve en performanslı
    x38 anakart serisini çıkarmaktır.
    haber için teşekkürler.
  • İntel, S775'i ne zaman bırakıyor?
  • ben 5 yıldır yeni sistemimde Gigabyte kullanıyorum gayet memnunum. Gigabyte iyi bir marka
  • Önce çıkarmalarını değil f/p olanı çıkarmalarını istiyorum,
    Sidik yarışına çevirip fiyattan dürtmesinler bizi
  • Bunlar evlenmemiş miydi?

Var mı evlilikte böyle bi yarış
  • ya asus gigabyte ı almamışmıydı,ortak çalışmıyorlarmı şirketler yine ayrımı ne iş,birde şu ide ve sata slotlarının hepsi abit tarzı olsa bari
  • Böyle büyük firmaların birleşmezi Biz tüketiciler açısından kötü bir durum diye düşünüyorum zaten rakabet konusunda başı çeken firmalar bu iki firma idi tabi msi vb firmalarıda uutmamak gerekir. İnşaallah düşündüğüm gibi olmaz Haber içinde teşekkürler FX57
  • x38 den vazgeçtim x48 i bekleyeceğim
  • asus hiçbir zaman altta kalmaz.
  • bence önce kimin önce çıkartmasından çok hangisinin daha kaliteli olacağı önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxthon23 -- 4 Eylül 2007; 18:30:39 >
  • bu yarışa msi da dahil olacaktır. zaten üç büyük firma yarışın içinde MSI, GIGABYTE, ASUS...(bana göre)
  • !ASUS!
  • onu bunu bilmem kardesim
    hangisi kullanıcının cebine en ucuz sekilde hitap ediyorsa
    benim için o birincidir gerisi 3ün1 benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 5 Eylül 2007; 0:17:10 >
  • bunların hepsi bence danışıklı dövüş zaten ikisi ortaktı ayrılmış numarası yapıyolar şimdide en önce sen çıkart anakartı sonra diger çipsettede ben önce çıkartıcam diyolar galibanede olsa intel 3 ayda bir çipset degiştiriyo
  • way bee daha p35 cıkalı ne kadar oldu ki cıktı aldık hemen pesine x35 ler cıktı ağzımı actırıcaklar simdi benim sinirleniyorum ya
  • Hangisinin önce çıkaracağı önemli değil ki... önemli olan iyisini çıkarsınlar.. Ama tabi ne kadar iyi olursa olsun yada geç çıkarsa çıksın fiyatı 300$ ın üstünde olacak o belli.. çıkmasının en büyük etkisi bizlere p35 in fiyatını biraz düşürecek olması.. Tabi o da düşerse...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.