Şimdi Ara

National Treasure 2: Book of Secrets (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  National Treasure 2: Book of Secrets (2007)

Tür: Aksiyon Macera
    Gösterim Tarihi: 11 Ocak 2008
    Yönetmen: Jon Turteltaub
    Senaryo: Terry Rossio, Ted Elliott, Marianne Wibberley, Cormac Wibberley
    Yapım: ABD 2007

Oyuncular : Nicolas Cage (Ben Gates), Jon Voight (Patrick Gates), Diane Kruger (Abigail Chase), Helen Mirren (Emily Appleton), Harvey Keitel (Sadusky), Alicia Coppola (Agent Spellman), Justin Bartha (Riley Poole), Bruce Greenwood (US President), Joel Gretsch (Thomas Gates), Christian Camargo (John Wilkes Booth)

2004 Yılında Gösterime giren Büyük Hazine (National Treasure) yapımcılarını memnun etmiş olacak ki, Walt Disney Pictures'in yapımcılığını üstlendiği, maceranın farklı bir yerden devamı niteliğinde olan film "Büyük Hazine 2 (National Treasure: Book of Secrets)" yakında sinemalarda olacak. Türkiye'de 11 Ocak 2008'de gösterimde olacağı belirtilen filmde, başrolde yine Nicolas Cage var.
    Film'de: Harvey Keitel, Diane Kruger, Jon Voight ve Ed Harris gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Alıntıdır

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 1 cisi çok çok harikaydı büyük ümitlerle bekliyorum bunu
  • Nicolas Cage in film leri zaten harika olur, En kısa sürede izlicem
  • İlkini beğenmemiştim,umarım bu sefer Nicholas Gage e yakışan bir film olur .
  • ilki guzeldi bundanda umutluyum
  • 1.sine gittim bakalım bu nasıl olacak
  • İlki çok heyecanlıydı, tempo neredeyse hiç düşmüyordu. İlki kadar hareketli olursa güzel olur. Birincisini beğenmiştim.
  • Trailer 1

Trailer 2

• kadroda Ed Harris de varmış vay be.sırf oyuncular için bile gidip izlenebilir.
  • ilk film bence o kadar iyi değildi..bakalım bu nasıl olucak
  • Merakla bekliyorum...
  • ilk filmdeki kızla yine fırlama eleman olacakmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Abdülrey

ilk filmdeki kızla yine fırlama eleman olacakmı?

bu bence sıradan bi film izlemiştim ve beyenmemiştim 2. sinin çıkması ilginç
  • 1. si gercekten de cok iyiydi. umarım 2. si de iyi olur.
  • İlkini izlediğim zaman "acaba ikincisi çekilecek mi" diye meraklandığım ve hemen kendimi imdb'de bulduğum filmlerden biri. Nicolas cage'nin oyunculuğunu hep sevmişimdir zaten. Büyük hazine'nin konusu çok iyiydi. Tapınak şovalyeleri masonlar illuminati vs güzel anlatılmıştı. Bunda da umarım güzel bir hikaye ile devam eder olaylar.
  • ilkini izlemedim ben yaw
  • süper bir filmdi en azından senaryosu güzeldi 2.si de suyu çıkmaz ise gzel olucak kanaatindeyim..
  • oo ilki süperdi ikinciyi merakla bekliyorum
  • eminim çok iyi bir film olucak ilki gerçekten sıkılmadan izlediğim nadir filmlerdendi
  • Masonlar tapınak şövalyeleri vs hakkında meraklıysanız daha da ilginizi çeker bu film.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.