Şimdi Ara

İnternete bağlanamıyorum. Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle böyle güzel bir site hazırladığınız için sizi kutlarım.Sorunuma gelince,dün bir ttnet paketi satın aldım.Ama aldığıma çok pişman oldum.Daha önce turk.net kullanısı iken hiç bir problemle karşılaşmamıştım.Sitelere bağlanmıyor,bağlandığında ise sayfa açılmıyor,açıldığında ise örnek olarak milliyet.com.tr nin sadece milliyet yazan kısmı açılıyor bunu bile açması 2-3 dakika sürüyor.Paketi kurduktan sonra Machine Debug Manager'dan sürekli bana mdm.exe isimli bir hata iletisi geliyor.Konu hakkında yardımcı olacağınızı düşünüyorum.Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim. İyi Çalışmalar

• Merhabalar,öncelikli olarak sana şunu sormam gerekiyor'Bağlantı hızı nedir aldığın paketin ?Eğer Windows Xp kullanıyorsan kurulumda otomatik olarak yüklenen ie6 güvenlik ayarlarıyla oynanmış olmalı..Sen ie6 yı tekrar manuel olarak setup et,ve güvenlik ayarlarını düşük seviyeye getir...Ayrıca,makinanda Sp2 kurulu ise,Service Pack2 security(Güvenlik ayarlarını) Konfigüre etmen gerekiyor...eğer sorunu hala halledemiyorsan tekrar mesaj yaz;başka bir önerim daha olabilir;kolay gelsin....Tunç Yurtcu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.