Şimdi Ara

## G92 3DMark 2006'da 10K mı Alıyor ? ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## G92 3DMark 2006'da 10K mı Alıyor ? ##

Bilindiği gibi Nvidia Kasım ayına yönelik olarak yeni grafik işlemcileri üzerindeki çalışmalarını devam ettiriyor. Özellikle G92 gpu'su merakla bekelniyor. Zira G92'ye yönelik yığınla haber ve spekülasyon var. Elimize ulaşan son haberlere göre, daha önce de bahsi geçtiği üzere G92, 256-bit bellek veri yoluna sahip olabilir. Ayrıca G92'nin 6 adet kaplama işlem kümesine sahip olacağı da ifade ediliyor.

Son kullanıcılar açısından asıl önemli olan noktalardan biriyse 3DMark skorları. G92 üzerine yapılan son spekülasyonlara göre G92, 3DMark 2006 testinde 10K'lık skora imza atabiliyor. Bakalım G92 üzerine spekülasyon ve haber çok ama resmi bilgiler henüz açıklanmış değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 4 Eylül 2007; 4:37:30 >

• Kalbime indi,10k!Bu kart neyin nesidir yav?
  • bu ne ya bööle şimdi bu g92 ile g80 gpu ları sli oluyomu
    ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABSOLUT

Kalbime indi,10k!Bu kart neyin nesidir yav?
    GeForce 9600 olabilir. Yani bir sonraki serinin orta seviyesi.
  • pardon 10k nın açılımı ne oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

pardon 10k nın açılımı ne oluyor
    10000 demek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinalhan

pardon 10k nın açılımı ne oluyor

k= x . 1000 = 1000x
  • Hangi işlemciyle ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: forious

Hangi işlemciyle ?

Adi ustunde spekulasyon iste
  • 8800 ultra kac alıyordu ki?
  • 3DMark bir oyun bilgisarını test etmenin en kötü yoludur bu testlere gövenerek oyunlardan performans almak saçma
  • 8800 ler kac oluyor ki ayrıca bu spekulasyon hiçbi garantisi yok cıkınca hersey belli olur ayrıca cıktıklarında ne kadar olurlar kim bilir
  • hd 2900 xt ile aynı değeri almış yaklaşık olarak eğer doğru hatırlıyosam.
  • Fx hocam yukarıdaki tabloda nvidia serisi kartların gpularındaki transistör sayıları var milyon cinsinden.. Bunun 10 k ile ne ilgisi var anlayamadım? sm=confused.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys_tweaker -- 3 Eylül 2007; 23:41:54 >
  • iyi de kim demiş 10k alıyor diye? ne var bunda, ben de derim ki G100 20k skor alıyor

bide yukardaki tabloyla haber ne alaka anlamadım. tabloya göre G92'in 1milyar transistörü varmış. bence külliyen yalan, bakın tabloda önceki GPU'ların transistör sayısı hiç yuvarlak sayılara sahipler mi!. hadi 995milyon transistör dese tamam bir nebze ama direk 1 milyar olarak sallanmış gibi duruyor.

adam akıllı resmi açıklamalar gelsin o zaman konuşmamız daha faydalı bence. belli olmayan rakamlar üzerinde yorum yapmaya gerek yok bence (bence)
  • Yani az mı çok mu 10k....g92 için...Anlayamamdım da....
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

8800 ultra kac alıyordu ki?

+1
  • iyi sallamışlar ama tutmadı yemezler

Hem 10K yı kim kaybetmişde bu G92 alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 3 Eylül 2007; 22:12:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elmedin

iyi de kim demiş 10k alıyor diye? ne var bunda, ben de derim ki G100 20k skor alıyor

bide yukardaki tabloyla haber ne alaka anlamadım. tabloya göre G92'in 1milyar transistörü varmış. bence külliyen yalan, bakın tabloda önceki GPU'ların transistör sayısı hiç yuvarlak sayılara sahipler mi!. hadi 995milyon transistör dese tamam bir nebze ama direk 1 milyar olarak sallanmış gibi duruyor.

adam akıllı resmi açıklamalar gelsin o zaman konuşmamız daha faydalı bence. belli olmayan rakamlar üzerinde yorum yapmaya gerek yok bence (bence)

1 mılyar transıstor olacagı haberı yenı degıl aylardır soylenen bırsey 1 rflop gucunde ıslem yapacagıda ayrıca bu kart 2900xt yle aynı olamaz cunku 2900xt once 8800ultrayı gecmelı

• ben 11920 almıştım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.