Şimdi Ara

ENEMY ENGAGED 2 (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 7 yıl önce çıkan ilk versiyondan sonra yeni grafik motoruyla RAH-66 Comanche Ve Ka-52 Hokum helikopterlerini tekrar kullanacağız. Yeni oyunda gene dinamik campaign bulunuyor.Simulasyon meraklılarına duyrulur.Bende deneme fırsatı buldum ilk oyunu oynamış biri olarak çok daha iyi bişeyler beklerdim ama malesef hayal kırıklığına uğradım.Gamespot siteside oyuna 6.0 vermiş ve ilk oyunu çok değiştirmedikleri için eleştirmişler genede helikopter simulasyonu meraklılarına tavsiye edebilirim fazla bir alternatifimiz yok.

ENEMY ENGAGED 2 (ÇIKTI)

ENEMY ENGAGED 2 (ÇIKTI)

ENEMY ENGAGED 2 (ÇIKTI)

ENEMY ENGAGED 2 (ÇIKTI)

resmi sitesi :http://www.eech2.com/index2.html

gamespot:http://www.gamespot.com/pc/sim/enemyengaged2/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 3 Eylül 2007; 0:42:55 >

• Beğenmedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuNTeR_1907

Beğenmedim.

ben oynayıpta beğenmedim , ki simulasyon oyunlarını severim
  • harbiden kötüymüş ha eğlence durumu nasıl eğlendirebiliyomu adamı yoksa sıkıyomu en baştan
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

quote:

Orjinalden alıntı: HuNTeR_1907

Beğenmedim.

ben oynayıpta beğenmedim , ki simulasyon oyunlarını severim

Ben bu tür oyunları fazla oynamam.98-2000 yılları arasında oynadığım birkaç uçak oyunu ve ondan sonra oynadığım bir helikopter oyunu (http://www.gamespot.com/pc/sim/comanche4/index.html?tag=tabs;summary ) dışında bu tür oyun oynamadım.Flight Simulator'leri beri oynamadım yani...

Dolayısıyla fazla ilgimi çekmiyor ve beğenimi de etkiliyor bu, kaldı ki oyun da fazla iyi değil anlaşılan...

• Ya neden artık şöyle havacılık ile ilgili güzel bir savaş oyunu çıkmıyo anlamıyorum...
  • grafikleri fln çok kötü ya
  • Bir noob oyun daha:S
  • Az daha sabredin arkadaşlar geliyor,
    BlackShark diyorum, simülasyon diyorum, hareket diyorum, savaş diyorum.. başka birşey demiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: koraykoru

Az daha sabredin arkadaşlar geliyor,
    BlackShark diyorum, simülasyon diyorum, hareket diyorum, savaş diyorum.. başka birşey demiyorum

Dostum simülasyonun şu anda hali hazırda resimleri var mı? Blackshark yazıp arattırınca google da alakasız şeyler çıkıyoda. Çok merak ettim doğrusu eğer elinde resimleri olan bir site varsa paylaşırsan sevinirim

Edit: Sanırım lock-on için bir add-on muş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cherokee -- 3 Eylül 2007; 11:23:13 >
  • Black Shark, Lock-On için yapılan bir add-on...
    Bu senenin sonunda çıkmasını bekliyoruz ama sanki 2008in ilkbaharını görecek gibi...

www.lockon.ru adresinden inbceleyebilirsiniz... Çok detaylı ve gerçekçi olacak gibi görünüyor...
  • evet esas olay onda bencede hem adam gibi grafikler hemde süper bir simulasyon olacak blackshark sabırsızlıkla bekliyorum
  • black shark bekliyoruz
  • Lock on 'u oynayan varmı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.