Şimdi Ara

Sigara Donanımı ne?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
20.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4649006 bu adresteki açıklamalarda yazıyor. bu sigara donanımı nedir ya? yeni mi çıktı....

• içeride sigara içilince içerideki dumanlı havayı temizleyen bi sistem(en azından benm arabamda öyle)..yalnız o arabayı alacaksanız,çalıştırmadan olduğu yerde yağ değişimi yapmanız sizin karınıza olur...araba ömrünü yatarak geçirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DNZ_84

içeride sigara içilince içerideki dumanlı havayı temizleyen bi sistem(en azından benm arabamda öyle)..yalnız o arabayı alacaksanız,çalıştırmadan olduğu yerde yağ değişimi yapmanız sizin karınıza olur...araba ömrünü yatarak geçirmiş
    yok ben arabayı almayı filan düşünmüyorum sadece bakıyordum orada yazanları okuyunca şaşırdım. bu donanım nasıl birşey nereden alabiliriz fiyatı ne kadar açıklarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kürsad

yok ben arabayı almayı filan düşünmüyorum sadece bakıyordum orada yazanları okuyunca şaşırdım. bu donanım nasıl birşey nereden alabiliriz fiyatı ne kadar açıklarsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

onu renault'cu ark lar dahi ii bilir...şu kadar desem yalan olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: DNZ_84

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

onu renault'cu ark lar dahi ii bilir...şu kadar desem yalan olur...

Alıntıları Göster
    bazı araçlarda küllük yok sanırım bu olabilir fakat megane'a bindiğimde hiç dikkat etmedim ona o yüzden sadece TAHMİN ! ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: YgTBgC

bazı araçlarda küllük yok sanırım bu olabilir fakat megane'a bindiğimde hiç dikkat etmedim ona o yüzden sadece TAHMİN ! ;)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: YgTBgC

Benim de aklıma bu gelmişti. Bu arada

Sigara sağlığa zararlıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben Kemal Geliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: YgTBgC

Benim de aklıma bu gelmişti. Bu arada

Sigara sağlığa zararlıdır.

Alıntıları Göster
    sigara donanımı olan araba yerine hiç sigara içilmemiş arabayı tercih ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

sigara donanımı olan araba yerine hiç sigara içilmemiş arabayı tercih ederim

Alıntıları Göster
    Valla hayatımda hiç duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Valla hayatımda hiç duymadım

Alıntıları Göster
    ben sigaRA KULLANMIyorum ancak babam kullanıyor ve araba kötü kokuyor o yüzden bu donanım neyse merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kürsad

ben sigaRA KULLANMIyorum ancak babam kullanıyor ve araba kötü kokuyor o yüzden bu donanım neyse merak ettim

Alıntıları Göster
    Güzel bir özelliği benziyor.Ama araba güzel ya sıfır gibi maaşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: erselyilgin

Güzel bir özelliği benziyor.Ama araba güzel ya sıfır gibi maaşallah

Alıntıları Göster
    araçta bulunan bir tür havalandırma sistemi sigara dumanını çeken aspiratör anlıyacağın araba tiryaki:) benim araba alkolik bide sigara sistemi olsa tam keş olucak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: microchild

araçta bulunan bir tür havalandırma sistemi sigara dumanını çeken aspiratör anlıyacağın araba tiryaki:) benim araba alkolik bide sigara sistemi olsa tam keş olucak:)

Alıntıları Göster
    Yanlışlıkla yazılmış olmalı.

Sigara donanımı şeklinde bir donanım yoktur

Küllük ya da çakmağın genel adı da sigara donanımı değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauréate

Alıntıları Göster
    renault 25lerde var bu özellik
    quote:

Orjinalden alıntı: Lauréate

• quote:

Orijinalden alıntı: microchild

renault 25lerde var bu özellik
    quote:

Alıntıları Göster
    Uzun süre R 25 kullandım.R 25'lerde de böyle bir donanım yok.Elimde R25'ten kalma katalog da mevcut,kataloğunda da böyle saçma sapan birşey geçmiyor.(İsteyenlere kataloğunda geçen donanım listesinin tamamını pm atabilirim)

Daha doğrusu Otomotiv'de böyle bir kavram yok.Olduğunu iddia edenler bir zahmet belgelesin.Hepimiz aydınlanalım

• quote:

Uzun süre R 25 kullandım.R 25'lerde de böyle bir donanım yok.Elimde R25'ten kalma katalog da mevcut,kataloğunda da böyle saçma sapan birşey geçmiyor.(İsteyenlere kataloğunda geçen donanım listesinin tamamını pm atabilirim)

Daha doğrusu Otomotiv'de böyle bir kavram yok.Olduğunu iddia edenler bir zahmet belgelesin.Hepimiz aydınlanalım

Alıntıları Göster
    Burası Türkiye burada herşey olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yarbay

Burası Türkiye burada herşey olur...

Alıntıları Göster
    otomaqtik klima olan araçlarda duman düğmesine batığınızda çalışır. r25 te var ama tx mi gts mi bilmiyorum
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

öyle bir donanım olduğunu ben de biliyorum ama ne işe yaradığını bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

öyle bir donanım olduğunu ben de biliyorum ama ne işe yaradığını bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Sigara donanımı şeklinde Otomotiv literatüründe teknik bir kavram yoktur! Tekrar ediyorum;"Sigara Donanımı" adında bir donanım varsa eğer, iddia eden arkadaşlar,bu terim her nerede geçiyorsa belgelesin forumda.

Çoğunlukla klimalı otomobillerde Dahili iç hava sirkülasyonu sistemi vardır..Basarsınız butona,havalandırma ve klima sisteminin normalde dışarıdan içeriye hava çekmesi yerine,iç mekandaki havayı devirdaim yapar.Bunun amacı ise; dışarıdaki yoğun egzoz gazı ve tozlu ortamlarda dışarıdan alınan kirli havayı kesip,iç havayı devirdaim yapmasıdır.

Sistemin adına da dahili sirkülasyon denir.

Renault marka otomobillerin kullanım kılavuzlarındaki klima-havalandırma kısmını dikkatlice inceleyin.Sigara donanımı diye bir donanım varmı acaba

• quote:

Sigara donanımı şeklinde Otomotiv literatüründe teknik bir kavram yoktur! Tekrar ediyorum;"Sigara Donanımı" adında bir donanım varsa eğer, iddia eden arkadaşlar,bu terim her nerede geçiyorsa belgelesin forumda.

Çoğunlukla klimalı otomobillerde Dahili iç hava sirkülasyonu sistemi vardır..Basarsınız butona,havalandırma ve klima sisteminin normalde dışarıdan içeriye hava çekmesi yerine,iç mekandaki havayı devirdaim yapar.Bunun amacı ise; dışarıdaki yoğun egzoz gazı ve tozlu ortamlarda dışarıdan alınan kirli havayı kesip,iç havayı devirdaim yapmasıdır.

Renault marka otomobillerin kullanım kılavuzlarındaki klima-havalandırma kısmını dikkatlice inceleyin.Sigara donanımı diye bir donanım varmı acaba

Alıntıları Göster
    quote:

rica etsem google'da sigara donanımı diye bir arama yapar mısınız? olup olmadığını görürsünüz... otomotiv literatüründe teknik bir kavram olduğunu kimse söylemedi sadece donanım paketi tekno paket iklim paketi gibi... sigara paketi diyecek halleri yoktu heralde...

ille de kaynak sitiyorsanız mini cooper'ın kataloğunu buldum... ingilizceniz varsa okur anlarsınız interior (iç donanım özelliklerinde) smoker's package.... opsiyonel paket olarak geçiyor olarak geçiyor

http://www.mini.com.tr/com/en/ecom_rfi/_download/MINI_One_Feb05.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 11 Eylül 2007; 11:28:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arif

quote:

rica etsem google'da sigara donanımı diye bir arama yapar mısınız? olup olmadığını görürsünüz... otomotiv literatüründe teknik bir kavram olduğunu kimse söylemedi sadece donanım paketi tekno paket iklim paketi gibi... sigara paketi diyecek halleri yoktu heralde...

ille de kaynak sitiyorsanız mini cooper'ın kataloğunu buldum... ingilizceniz varsa okur anlarsınız interior (iç donanım özelliklerinde) smoker's package.... opsiyonel paket olarak geçiyor olarak geçiyor

http://www.mini.com.tr/com/en/ecom_rfi/_download/MINI_One_Feb05.pdf

Alıntıları Göster
    şimdi bu smoker's package nedir bari onu açıklayın nasıl çalışır sonradan takılırmı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.