Şimdi Ara

excell dosyam gitti acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    elimizde bir excel dosyası vardı biz buna girip içindeki bilgilerin yarısını sildik yanlışlıkla ve çıkarkende yanlışlıkla kaydet dedik şimdi o silinen yarım bilgilere tekrar ulaşabilirmiyiz bu konuda bize yardımcı olursaniz sevinirim hepinize kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: magic1

arkadaşlar slm
    elimizde bir excel dosyası vardı biz buna girip içindeki bilgilerin yarısını sildik yanlışlıkla ve çıkarkende yanlışlıkla kaydet dedik şimdi o silinen yarım bilgilere tekrar ulaşabilirmiyiz bu konuda bize yardımcı olursaniz sevinirim hepinize kolay gelsin

sistemi geri al, hatta format at
    saka biryana exeklde gittyse walla biraz zor geri getirmek
  • Senin adına üzüldüm abisi.
    Dosyayı geri almak hiç sorun değil, "Easy Recovery" ile geri alabilirsin Mag!
    İstersen benim siteye gir ve Programı indir.
    Kolay gelsin ve başarılar. KitapGibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: KitapGibi

Senin adına üzüldüm abisi.

abi bu içinden silinen bilgileride geri getiriyormu easy recovery ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: KitapGibi

Senin adına üzüldüm abisi.

kitap gibi kardeş yanlız dosyanin yarisi gitti onu nusıl geri alacak yani tüm dosyayı anlarımda yarısı giden bir belgenin giden bölümlerini nereye atacak inşallah dediğin gibi dir kolay gelsin
  • bence de , sanırım KitapGibi yanlış anladı konuyu...

ama umarım doğru anlamıştır ve arkadasın bılgılerını kurtarabilicek bir program vardır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turqie

bence de , sanırım KitapGibi yanlış anladı konuyu...

ama umarım doğru anlamıştır ve arkadasın bılgılerını kurtarabilicek bir program vardır...

tam olarak bilmiyorum fakat programı olsa baya ii olurdu. birde bazen exel kayıt esnasında artık bir dosya acıyor diye hatırlıyorum fakat tam bir bilgim yok.
    exelden anlayan bir arkadaş bu konuda yardımı olursa baya iyi olur..
    iyi forumlar....
  • Eğer silinen alana (disk üzerinde track ve sektöre) yeni bir kayıt yapılmadıysa tekrar kurtarabilirsin. İnternette data kurtarma programları var onları dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Montec

Eğer silinen alana (disk üzerinde track ve sektöre) yeni bir kayıt yapılmadıysa tekrar kurtarabilirsin. İnternette data kurtarma programları var onları dene.

programların isminde verirsen seviniriz..
    iyi forumlar
  • DATA RECOVERY ,EASY RECOVERY,PC INSPECTOR smart recovery bunlardan bazıları. Ama Easy Recovery yi kullandım. Sonuçları iyiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.