Şimdi Ara

## Mushkin'den 800MHz'de Çalışan CAS4 Bellek kiti ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Mushkin'den 800MHz'de Çalışan CAS4 Bellek kiti ##

Yüksek performanslı bellekleri ile tanınan Mushkin yeni bellek kitini duyurdu. Firmanın hazırladığı yeni DDR-2 bellek kiti 2x1GB'lık iki modülden oluşuyor. Tabi bunun yanı sıra modüller tek olarak ta alınabiliyor. 800MHz'de çalışan belleklerin zamanlamaları ise CL4-5-5-12 olarak belirlenmiş durumda. Firmanın FrostByte adını verdiği özel soğutma ile gelen belleklerin fiyatı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• muskhinler mükemmel bellek üretiyolar
  • ZAMANLAMASI GÜZEL ANCAK FİYATLARI DA GÜZEL OLACAKTIR BU CİHAZLARIN
  • Aslına Bakılırsa zamanlamalar Okadarda iyi değil heleki artık ddr2 lerin tam olarak oturduktan sonra ve aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen zamanlamarın çokta iyi olduğuu düşünmüyorum. Ayrıca Haber için teşekkürler FX57
  • quote:

Orjinalden alıntı: conqurues

Aslına Bakılırsa zamanlamalar Okadarda iyi değil heleki artık ddr2 lerin tam olarak oturduktan sonra ve aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen zamanlamarın çokta iyi olduğuu düşünmüyorum. Ayrıca Haber için teşekkürler FX57

Demek ki daha iyisinin olması pekte mümkün değil artık iyilerin standardı bu olsa gerek.. Bendeki DDR ların zamanlamaları çok daha düşük ve eski nesil DDR olmasına rağmen daha iyi performans veriyorlar.. DDR3 lerin zamanlamaları ise çok daha yüksek onlarda DDR2 lere yenilecekler...
  • Zamanlamalar biraz dah düşük olsaydı daha iyi olucaktı teşekkürler fx57
  • zamanlamalar kötü ki , ha bu değerleri 1.8V ile default yapıcaksa o zaman iyi , ama bu hızlarla value ramlerle nerdeyse aynı.
  • Geil 4-4-4-12 hızında 800 mhz dual kit 129+kdv bundan düşük fiyat cıkmazsa alınmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: iyiuser

Geil 4-4-4-12 hızında 800 mhz dual kit 129+kdv bundan düşük fiyat cıkmazsa alınmaz

Asla 129+kdv gibi bir rakkama Mushkin ürününü burada satmaz. 2. elde belki
  • quote:

Orjinalden alıntı: someone74

quote:

Orjinalden alıntı: iyiuser

Geil 4-4-4-12 hızında 800 mhz dual kit 129+kdv bundan düşük fiyat cıkmazsa alınmaz

Asla 129+kdv gibi bir rakkama Mushkin ürününü burada satmaz. 2. elde belki

Bizde gider geil alırız
  • 4-4-4-12 800mhz için normal zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

4-4-4-12 800mhz için normal zaten.

zaten bende onu diyorum mushkin geil den pahalı olursa neden onu alıyım ki.. aynen ocz de oldugu gibi aynı paradalar ama geil zamanlama olarak daha iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugacomtr -- 2 Eylül 2007; 17:23:42 >
  • Aynı değerlerde Veritch kullanıyorum, piyasanın en ucuz ramleri
  • Yukarıdaki yorumlara katılıyorum, DDR2 nin sonuna geldik hala 4-4-4-12 800 mhz i yeni diye çıkartıyorlar.
  • valla zamanlamalar CL4-5-5-12 fena değil ama mushkin rame hiç yakışmamış.yani ben beğenmedim.ramlerin kaliteliliğini hepimiz biliyoruz zaten.
  • gecen sene hbr i zannettim ama şaşırdım bu değerlerin altına 1 yıldan fazla oldu inileli bi anlamı yok ayrıca mushkin hep pahalıydı diğeri ucuzken bence daha fazla hız yada uygun rakam vermedikce şansı olmıcak
  • Mushkinin piyasada çok daha iyi ramları zaten var. Ama bu ayarda neredeyse hiç yok. Sanırım bu düşük fiyatlı olacak. Muhtemelen buradaki eksik için çıkarıldı ama yine de 150 dolar altına kolay kolay inmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matruşka -- 3 Eylül 2007; 3:03:56 >
  • Geç kalmış bir bellek kiti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.