Şimdi Ara

Win-Xp Sp2 Otomatik Güncelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sistemdeki otomatik güncelleme menüsüne girdiğim zaman hiçbir menüyü seçemiyorum. Seçili olarakta "Windows Güncellemeleri Kapat" kalmış. Bu yüz

• otomatik güncellemeyi kapat istersen ben pek güvenmiyorum bede kapalı
  • otomatik güncellemeleri bilgisayarıma sağ tıkla özellikler i seç ve yukarıdan otomatik güncellemeler başlığından otomatik güncellemeleri aç o zaman düzelebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanaykanat

otomatik güncellemeleri bilgisayarıma sağ tıkla özellikler i seç ve yukarıdan otomatik güncellemeler başlığından otomatik güncellemeleri aç o zaman düzelebilir

Denedim ordan olmuyor. Dediğim gibi hiçbirşeyi değiştiremiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HARPOON

Sistemdeki otomatik güncelleme menüsüne girdiğim zaman hiçbir menüyü seçemiyorum. Seçili olarakta "Windows Güncellemeleri Kapat" kalmış. Bu yüz<den otomatik olarak güncelleme yapmıyor. Bunun sebebi Deep Freeze programı olabilir mi? Ama ben bu programı Disable (Boot Thawed) modunda çalıştırdığım zaman istediklerimi yapamazmıyım ?

ilk önce windows un kişisel kullanıcılarına herhangi bir kısıtlama warmı orayı bir kontrol et istersen.
    iyi forumlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: keysmart

otomatik güncellemeyi kapat istersen ben pek güvenmiyorum bede kapalı

+1
  • denetim masası-->yönetimsel araçlar-->hizmetler hizmetlerde otomatik güncelleştirme devre dışı mı bak eğer devre dışı ise otomatik yap
  • Merhaba HARPOON;
    Başlat menüsünde "Windows Update" seçeneğini seç ve Güncellemelerini taramak için siteye bağlanacaktır. Oradaki güncellemelerden ne istiyorsan, onu seçerek kur daha sağlam olur. Bende Otomatik Güncellemeler kapalı tutuyorum.

Not: Güncellemeleri yaparken mutlaka "Deep Freeze" etkin olmasın!! Eğer etkinse, indirdiğin ve kurulan güncellemeler bir dahaki açılışta silinecektir. Bilgilerine!!

Hoşça kal ve başarılar. KitapGibi
  • Demek ki bende istediğim zaman güncelleme yapcam. Saolun yardımlarınız için. Arada bir bakıp güncellemekte fayda var diyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.