Şimdi Ara

DH Popomundo Yetenek Üniversitesi(Öğrenci Alımı Bitmiştir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
1
Favori
4.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorum Umurman böyle bir konu açmıştı...Ama Umurman belirli bir süredir sitede değil ve belirli bir süre olmayacak diye biliyorum...Evet arkadaşlar bu konuda sitemizin popomundo oynayan üyelerine yetenekler öğreteceğiz...

Dersler sıralı bir şekilde olacaktır.Bunuda en fazla istenen yeteneklere göre ayarlayabiliriz...
    Başta benim yanımda 2 öğretmen daha olacak başvurmak isteyenler bana pm atsın ordan karakter adını ve yeteneklerini söylesin...

Öğrenci olmak isteyenler buradan başvursun...

Öğrenciler
    Goku Raku-Sabiha Ketenci-Temel Hukuk-Temel Yoga
    MelankoliKakashiSensei -Valeriy Merenkov-Temel Hukuk-Temel Mühendislik-Temel Komedi
    closed01-Saruhan Kemal-Temel Hukuk-Temel Mühendislik-Temel Aşçılık-Temel İlüzyonizm
    czkkrzm-Uluğ Ekinci-Temel Komedi-Temel Mühendislik-Temel Dansçılık-Temel İlüzyonizm
    xshadowx-Lionel Pellissier-Temel Hukuk-Temel Mühendislik-Temel Aşçılık
    darkdarkprince-Ragıp Aydınoğlu-Temel Şarkı Söyleme
    bu_rock9-Paul McGrath-Temel İlizyonizm-Temel Komedi
    FeeLsoBaD-Çağrı Sabuncu-Temel Şarkı Söyleme
    murat_gs-Temel Hukuk-Temel İlizyonizm-Temel Fen-Entomoloji-Temel Dansçılık-Temel Komedi
    ArtemisFowl01-Yaman Çelebi-Temel Mühendislik-Temel Öğretmenlik-Temel Dansçılık-Temel Komedi
    Disaster45-Kurt Manisali-Temel Mühendislik-Temel Öğretmenlik-Temel Dansçılık-Temel Komedi
    harrypotter-İskender Karahanlı-Temel Fen-Temel Hukuk-Temel İlüzyonizim-Temel mühendislik-Temel Öğretmenlik
    donail-Hamdi Gümüştaş-Temel Komedi-Temel Mühendislik-Entomoloji
    castlewarder-Kurtuluş Uluganyan-Temel Tıp-Temel Hukuk-Temel Fen-Temel Mühendislik
    lucario-larry rayner-paris-Temek Hukuk,Temel Öğretmenlik.Temel Dedektiflik,Temel Fen
    tavlasever-michael rebours-melbourne-temel aşcılık-temel öğretmenlik
    The_SaMeT-Derviş Yıldırım-Temel Mühendislik-Temel Komedi-Temel Fen-Temel Tıp-Temel Tıp-Temel Şairlik

Öğretmenler
    tekno123-Göktürk Sunalp
    Ders Tarihleri
    03.09.2007-12.09.2007-Temel Hukuk
    12.09.2007-17.09.2007-Temel Mühendislik
    17.09.2007-20.09-2007-Temel Aşçılık
    20.09.2007-24.09.2007-Temel Öğretmenlik
    24.09-2007-28.09.2007-Temel İlüzyonizm
    efeyavuz-Oytun Tanju
    Ders Tarihleri
    Beklenmektedir...
    kadirufukbjk-Yıldıray Altun
    Ders Tarihleri
    Beklenmektedir...
    fyagiz-İlke Kahraman
    Ders Tarihleri
    Beklenmektedir...

Öğretilebicek Yetenekler(Öğretmen alınınca artacaktır.Tüm Yeteneklerimi Koymadım Çünkü Karışıklık Olabilir!!!)
    Tekno123-Göktürk Sunalp
    Temel Mühendislik
    Temel Aşçılık
    Temel Hukuk
    Temel İlüzyonizm
    Temel Öğretmenlik
    efeyavuz
    Temel Yoga
    Temel Fen
    Herkes İçin Böcekbilim(Entomoloji)
    kadirufukbjk
    Temel Dansçılık
    Temel Komedi
    fyagiz
    Temel Tıp
    Temel Botanik
    Temel Şairlik
    Temel Dedektiflik

Bir öğretmen bir kişiye en fazla 4 ders öğretebilir...
    En fazla istenen 6-7 yetenek öğretilebilecektir...Eğer fazladan öğrenmek isterseniz 10 YTL ve üstü olan bir yiyecek almanız yeterli...

Arkadaşlar dersleri İstanbul'da vermeyi düşünüyorum.Öğretmenlerimiz olunca onlarda bir şehir belirleyebilirler.Ama istediğinizi bir şehir varsa buradan söyleyebilirsiniz...

Öğrenciler bu kodu imzalarına eklesin...Fazla öğrenci olursa öğretmen olmazsa öneden başvuran öğrencileri alacağım sadece...
    [image]http://www234.popomundo.com/Common/graphics/Default/Icons/Icon_Character.gif[/image][link=http://forum.donanimhaber.com/m_17200813/mpage_1/key_//tm.htm#17200813]DH Popomundo Yetenek Üniversitesi[/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRar -- 6 Eylül 2007; 21:20:39 >

• ben öğrenmek isterim özellikle hukuk
  • Sadece hukuk'umu öğrenmek istiyorsun?
  • tamam ben de istiyorum temel hukuk Temel Mühendislik Temel Komedi,
  • Kabul edilmiştir...Arkadaşlar öğretmen olacak yokmu?
  • evet sadece hukuk şimdilik avukat olmak istiyorum çünkü neyse sen nerdesin istanbuldamısın?
  • de ankaradayımm
  • benöretebildiin kadarını öret
  • bnde temel fen , temel yoga öğretebilirim birde bocekbilim
  • Şu anda Paris'teyim ama İstanbul'a geleceğim.Arkadaşlar öğrenmek isteyenler karakter adlarını yazsınlar aksi takdirde yetenek öğrenemezler...(Çünkü karakter adlarını bilemem)
    Closed01 karakter adını ve öğrenmek istediklerini söyle.Arkadaşlar bazı yetenekleri sildim bıraktığım yetenekler bir iş üzerine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRar -- 1 Eylül 2007; 20:24:42 >
  • ben tromsoya gidiyorum biletimide aldım hatta:D ykomu tromsoda olan
  • Valeriy Merenkov()Ankara uçağındayım para suyunu çekti

• efeyavuz şimdilik öğretmenlerimizdensin...
  • Bu arada arkadaşlar karakter adlarınızı yazın lütfen...Dediğim gibi yetenek öğrenmeniz mümkün olamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRar -- 1 Eylül 2007; 20:40:04 >
  • unutmuşumadım saruhan kemalsen istanbula gelene kadar ben seçerim örenceklerimi..
  • Temel Komedi
    Temel Mühendislik
    Temel Dansçılık
    Temel İlüzyonizm

Derslerini öğrenmek istiyorumUzun bir süre İstanbul Üniversitesi'ndeyim.Adım: Uluğ Ekinci teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi czkkrzm -- 1 Eylül 2007; 20:52:17 >
  • tekno hepsini örensem olmuomu yaw
  • closed yoga öğretiyimmi istanbulda isen
  • Tamam kabul edilmiştir...
  • efeyavuz bana öğret istanbuldayım ismim sabiha ketenci Diana Haight Parkındayım istersen senin oldugun yere gelirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyrafionn -- 1 Eylül 2007; 20:58:41 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.