Şimdi Ara

...:::PSP OYUN YARDIM TOPİCİ:::...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
2.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Forum Kirliliğine Sebep Olmamak İçin Sadece PSP Oyunları İle İlgili Sorularınızı Burda Paylaşalım.

1) Oyun Tavsiyeleri

2) Oyunlar Hakkında Bilgiler

3) Geçemediğiniz Bölümler

4) İpuçları, Oynanışı Kolaylaştıran Pratik Bilgiler

5) Oyun Şifreleri, Bölüm Kodları vs...

Burda Paylaşalım.

ÖNEMLİ :

Takılma, Reset, Çalıştırmama, Version vs... Gibi Sisteme Yönelik Sorunları Burada Tartışmayalım!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 6 Kasım 2007; 3:05:57 >

• çok ii bir konu yapmışsın tebrik ederim ben vice city stories ta helikopteri nerde bulucaz yada tekneleri diye sorucaktım bilen varsa lütfen cevap
  • Oyun tavsiyeleri gerekirse;

1-COD: Roads To Victory
    2-Wipeout Pure
    3-NBA: 2007
    4-Nba Street Showdown
    5-NFS: Most Wanted
    6-SSX: On Tour
    7-PES 6 (aslında futbol oyunu hiç tavsiye etmem çünkü hepsinin single playerlarında insanı sinir edecek tarzda yapay zeka eksikliği var)
    ...
    ..
    .
  • quote:

Orjinalden alıntı: nhttt

çok ii bir konu yapmışsın tebrik ederim ben vice city stories ta helikopteri nerde bulucaz yada tekneleri diye sorucaktım bilen varsa lütfen cevap

http://www.thegtacenter.com/General/maps.html Bu siteye Araç Haritası eklenicekmiş yakında. Takip Edersen Tüm Araçlar Nerde Bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 2 Eylül 2007; 0:58:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bbr

quote:

çok ii bir konu yapmışsın tebrik ederim ben vice city stories ta helikopteri nerde bulucaz yada tekneleri diye sorucaktım bilen varsa lütfen cevap

http://www.thegtacenter.com/General/maps.html Bu siteye eklenicekmiş yakında. Takip Edersen Tüm Araçlar Nerde Bulabilirsin

Benim de bir sorum olacaktı;

MGS: Portable Ops'da kamyonetle bir yere geliyorsun bölümün başında böyle kutular falan var adamları uçuruyosun işte sırayla ondan sonra nerden gideceksin? Yol yok hep aynı yerde dönüyorsun...

• Benim Oyun Tavsiyelerim ;

RPG : Jeanne D'Arc

Action : Metal Gear Solid Portable Ops

Yarış : Test Drive Unlimited

Dövüş : Tekken Dark Resurrection

Spor : PES 6 ve NBA Street Showdown

Alternatif : Locoroco ve DJ Max Portable 2

Her PSP Sahibinin Oynaması Gereken Oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 2 Eylül 2007; 2:36:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eddie

quote:

Orjinalden alıntı: bbr

quote:

http://www.thegtacenter.com/General/maps.html Bu siteye eklenicekmiş yakında. Takip Edersen Tüm Araçlar Nerde Bulabilirsin

Benim de bir sorum olacaktı;

MGS: Portable Ops'da kamyonetle bir yere geliyorsun bölümün başında böyle kutular falan var adamları uçuruyosun işte sırayla ondan sonra nerden gideceksin? Yol yok hep aynı yerde dönüyorsun...

Kaçıncı Bölüm?? Bölümün Adı Fln Warsa Daha Rahat Yardımcı Olabilirim

(Nie Alıntı Yaptın ki??)

• selamlar..

psp alıcam ama bu oyunlardaki grafik nasıl diye merak ettim birisi oyunlarda hem resmini çekip oyunun adınında yazarsa süper olur

iyi günler..
  • bölüm adını falan bilmiyorum...

geçemeyince sildim oyunu uyuz oldum çünkü...

ya oyunun en başlarında daha hapishaneden yeni çıkmışsın, bir kamyonetin arkasına saklanıyorsun, düşman askerlerin sürdüğü kamyonetle bir yere geliyorsun, ordaki tüm askerleri öldürüyorsun (çatıdakiler, içeridekiler hepsi dahil), ama sonunda nerden gideceksin bulamıyorsun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolpowtolpow

selamlar..

psp alıcam ama bu oyunlardaki grafik nasıl diye merak ettim birisi oyunlarda hem resmini çekip oyunun adınında yazarsa süper olur

iyi günler..

Test Drive Unlimited

Tekken Dark Resurrection

Metal Gear Portable Ops

Yeterli Sanırım Ufakda Olsa Bi Fikir Verir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 2 Eylül 2007; 16:32:16 >

• teşekkürler arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: eddie

bölüm adını falan bilmiyorum...

geçemeyince sildim oyunu uyuz oldum çünkü...

ya oyunun en başlarında daha hapishaneden yeni çıkmışsın, bir kamyonetin arkasına saklanıyorsun, düşman askerlerin sürdüğü kamyonetle bir yere geliyorsun, ordaki tüm askerleri öldürüyorsun (çatıdakiler, içeridekiler hepsi dahil), ama sonunda nerden gideceksin bulamıyorsun?

Yanılmıosam ordaki bi askeri kamyonun arkasına sürüklüosun. o sana bilgi fln verio. Sonra Haritada X İşareti Çıkıo. Çıkan X işaretine Gidiosun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 2 Eylül 2007; 16:43:10 >
  • arkadaşlar ben gta vcs oynarken radyo çalışmıyor hiç bir araçta. ses ayarları falan herşey açık halbuki...sebebi nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolpowtolpow

selamlar..

iyi günler..

Grafik bakımından, şaşırtacak kadar mükemmel diyebilirim. PS2 den daha iyi olduğunu belirtmeye gerek yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Winvrour

arkadaşlar ben gta vcs oynarken radyo çalışmıyor hiç bir araçta. ses ayarları falan herşey açık halbuki...sebebi nedir?

ripli oyun indirmişsin boyutu azalsın die müzikler cıkarılmıs..Ondan daha büyük boyutlu oyun indir :D
  • saolasın bak bu hiç aklıma gelmemişti
  • peki en basit ve temel sorulardan biri, oyunları internette nerden indirebiliriz ? bir forum tavsiyesi verirseniz oldukça sevinirim. teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagdas7284

peki en basit ve temel sorulardan biri, oyunları internette nerden indirebiliriz ? bir forum tavsiyesi verirseniz oldukça sevinirim. teşekkürler

Yasak arkadaşım link vermek , PM'ledim.
  • triple banada verebilirmisin bi oyun indirebileceğim siteler?
  • Bende bugun aldım bi psp 3.40 oe-a yuklettim. bilmiyorum iyi mi değil mi. neyse hiç oyunum yok biri yardım etse nerden indiririm pm lese çok güzel olur. özellikle de rapidsiz indirebilecxeğim oyunlar lütfen.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.