Şimdi Ara

İZMİR'DE ARABA PAZARI NEREDE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
71.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Beyazevler / Gaziemir tarafında otokent in karşısında açık oto pazarı pazar günü kuruluyor, ayrıca o civarda çok sayıda galeri var.

Yine Kemalpaşa tarafında oto pazarı olduğunu biliyorum ancak yerini tam olarak bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

Beyazevler / Gaziemir tarafında otokent in karşısında açık oto pazarı pazar günü kuruluyor, ayrıca o civarda çok sayıda galeri var.

Yine Kemalpaşa tarafında oto pazarı olduğunu biliyorum ancak yerini tam olarak bilmiyorum.

ewet büyük olan kemalpaşadaki ama geziemirdekide çk kalabalık oluyo
  • başka fikri olan?
  • gaziemir tarafındakini bilmiyorum ama kemalpaşadaki pınar et tesislerinin orada. belkahveden sonra 10-15 km civarı olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nur! -- 1 Eylül 2007; 21:39:00 >
  • gaziemirdekine otokent esnafı araba çıkarır genelde. normal kullanıcıdan fazla galerici vardır orda. hangi marka araba alacaksın. yeni asırdaki ilanları dene istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: hassimendifer

gaziemirdekine otokent esnafı araba çıkarır genelde. normal kullanıcıdan fazla galerici vardır orda. hangi marka araba alacaksın. yeni asırdaki ilanları dene istersen

+1
    ve orada ki galericiler de resmen kazıklayacak adam arıyorlar, tanıdık bi galerici, gaziemirde ki pazara sabah erken saatte gitmen gerek demişti, çünkü düzgün bi araba gelirse, normal müşterilerden önce parası olan galericiler kapıyormuş.
  • Otokent var. İstediğin hatta istemediğin aracı bile bulabilirsin ama sana tavsiyem bildiğin tanıdığın bir aracı al.
  • Kemalpaşa'yı tavsiye ederim.
    Ankara yolu üzerinde, ulaşımı çok rahat değil, ama araç sahiplerinin çoğunlukta olduğu bir pazar.
    Gaziemir'dense orayı tavsiye ederim...
  • otokent e gitmeni hiç tavsiye etmem. adamlar kazıklayacak adam arıyorlar.Sakın ha ! Sana tek tavsiyem Yeni asır gazetesi.
  • Kemalpaşadaki oto pazarı tam olarak neredeydi? Uşak yönüne giderken solda bir aradan giriyorduk ama tam olarak hatırlayamıyorum. Aklımda sütçülerden önce yenmiş köyünde diye kalmış ama emin olamıyorum.

Hatırlatabilecek varmı?
  • arabayla hiç gitmedim,gerçi iki defa gitmiştim ama hatırlayamıyorum,ben olsam ya adres alır ya da kenarda bekler kemalpaşa dolmuşunun arkasına takılırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

arabayla hiç gitmedim,gerçi iki defa gitmiştim ama hatırlayamıyorum,ben olsam ya adres alır ya da kenarda bekler kemalpaşa dolmuşunun arkasına takılırdım.

Kemalpaşa dolmuşuna takılırsak kemalpaşaya gideriz :D Oto pazarı uşak asfaltı üzerinde ulucakla sütçüler arasında solda dar bir aradan girilen biyerlerde ama nerde

Google earthden baktım oto pazarına benzeyen tek yer ulucaktan 3.4 km sonra soldaydı. Öğleden sonra gitcem bakalım orasımı
  • Ben iki defa Kemalpaşa dolmuşlarına bindim ( Kendim için araç bakmaya gidiyordum ),otopazarın kapısının önünde indim,bu dediğim bu sene şubat ayı içerisindedir,tabii siz inmeyip devam ederseniz Kemalpaşa'ya gidersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Kemalpaşadaki oto pazarı tam olarak neredeydi? Uşak yönüne giderken solda bir aradan giriyorduk ama tam olarak hatırlayamıyorum. Aklımda sütçülerden önce yenmiş köyünde diye kalmış ama emin olamıyorum.

Hatırlatabilecek varmı?

sol tarafta bisan fabrikasını gördükten hemen sonra sola giriyorsun zaten pazar günü oraya giren araba çok oluyor kesin dikkatini çeker...hayırdır dostum arabayımı satıyosun??

• arkadaşlar bu otokent'in tam yeri nerde bana tarifini yaparmısınız yaparsanız çok memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.talhakocaman

arkadaşlar bu otokent'in tam yeri nerde bana tarifini yaparmısınız yaparsanız çok memnun olurum

nereden tarif istiyorsunuz?
  • Konuyu hortlattım kusura bakmayın.ama yeni bi konu da açmak istemedim..
    İzmirin yabancısıyım.Üçyol-Hatay taraflarındayım ve Kemalpaşadaki pazara gitmek istiyorum.Arabam yok dolayısıyla minibüs,otobüs,vs gitmek durumundayım.Bilen arkadaşlardan yol tarifi rica ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkartalf

Konuyu hortlattım kusura bakmayın.ama yeni bi konu da açmak istemedim..
    İzmirin yabancısıyım.Üçyol-Hatay taraflarındayım ve Kemalpaşadaki pazara gitmek istiyorum.Arabam yok dolayısıyla minibüs,otobüs,vs gitmek durumundayım.Bilen arkadaşlardan yol tarifi rica ediyorum..

üçyoldan metro ile bornova metroya gelin.yani son durağa. oradan kemalpaşa minibüsleri kalkıyor.kime sorsan söylerler.hemen metronun yanında
    kemalpaşa minibüsü sizi bisan fabrikasının yanındaki oto pazara götürür
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

quote:

Orijinalden alıntı: kkartalf

Konuyu hortlattım kusura bakmayın.ama yeni bi konu da açmak istemedim..

üçyoldan metro ile bornova metroya gelin.yani son durağa. oradan kemalpaşa minibüsleri kalkıyor.kime sorsan söylerler.hemen metronun yanında
    kemalpaşa minibüsü sizi bisan fabrikasının yanındaki oto pazara götürür

teşekkürler disintegration..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.