- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
İZMİR'DE ARABA PAZARI NEREDE?
39 Cevap31215 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1462 Mesaj
1 Eylül 2007; 16:50:56 

İZMİR'DE ARABA PAZARI NEREDE?

2088 Mesaj
1 Eylül 2007; 18:05:39 

Beyazevler / Gaziemir tarafında otokent in karşısında açık oto pazarı pazar günü kuruluyor, ayrıca o civarda çok sayıda galeri var.

Yine Kemalpaşa tarafında oto pazarı olduğunu biliyorum ancak yerini tam olarak bilmiyorum.

1213 Mesaj
1 Eylül 2007; 19:06:31 

quote:

Orjinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

Beyazevler / Gaziemir tarafında otokent in karşısında açık oto pazarı pazar günü kuruluyor, ayrıca o civarda çok sayıda galeri var.

Yine Kemalpaşa tarafında oto pazarı olduğunu biliyorum ancak yerini tam olarak bilmiyorum.

ewet büyük olan kemalpaşadaki ama geziemirdekide çk kalabalık oluyo

2006 Volvo S40 1.6 D
2010 Opel Corsa 1.2 Easytronic 111. Yıl
2012 Honda Jazz Fun CVT

1462 Mesaj
1 Eylül 2007; 20:17:01 

başka fikri olan?

4504 Mesaj
1 Eylül 2007; 21:22:28 

gaziemir tarafındakini bilmiyorum ama kemalpaşadaki pınar et tesislerinin orada. belkahveden sonra 10-15 km civarı olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdag89 -- 1 Eylül 2007; 21:39:00 >

"Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir..."
"Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır."
"Devrimin amacını kavramış olanlar sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır."
"Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir."

234 Mesaj
6 Eylül 2007; 0:42:16 

gaziemirdekine otokent esnafı araba çıkarır genelde. normal kullanıcıdan fazla galerici vardır orda. hangi marka araba alacaksın. yeni asırdaki ilanları dene istersen

777 Mesaj
6 Eylül 2007; 10:04:26 

quote:

Orjinalden alıntı: hassimendifer

gaziemirdekine otokent esnafı araba çıkarır genelde. normal kullanıcıdan fazla galerici vardır orda. hangi marka araba alacaksın. yeni asırdaki ilanları dene istersen

+1
ve orada ki galericiler de resmen kazıklayacak adam arıyorlar, tanıdık bi galerici, gaziemirde ki pazara sabah erken saatte gitmen gerek demişti, çünkü düzgün bi araba gelirse, normal müşterilerden önce parası olan galericiler kapıyormuş.

eski nick ; brand_izmir

3354 Mesaj
6 Eylül 2007; 10:09:34 

Otokent var. İstediğin hatta istemediğin aracı bile bulabilirsin ama sana tavsiyem bildiğin tanıdığın bir aracı al.

5773 Mesaj
6 Eylül 2007; 18:21:23 

Kemalpaşa'yı tavsiye ederim.
Ankara yolu üzerinde, ulaşımı çok rahat değil, ama araç sahiplerinin çoğunlukta olduğu bir pazar.
Gaziemir'dense orayı tavsiye ederim...

832 Mesaj
6 Eylül 2007; 22:32:52 

otokent e gitmeni hiç tavsiye etmem. adamlar kazıklayacak adam arıyorlar.Sakın ha ! Sana tek tavsiyem Yeni asır gazetesi.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4350 Mesaj
11 Nisan 2010; 10:23:57 

[font="Tahoma"]Kemalpaşadaki oto pazarı tam olarak neredeydi? Uşak yönüne giderken solda bir aradan giriyorduk ama tam olarak hatırlayamıyorum. Aklımda sütçülerden önce yenmiş köyünde diye kalmış ama emin olamıyorum.

Hatırlatabilecek varmı?

Tanrı bize 2 yuvarlak organ verdi. Biri oturasınız diğeri düşünesiniz diye. Başarı hangisini kullanacağına bağlı!

3985 Mesaj
11 Nisan 2010; 10:48:50 

arabayla hiç gitmedim,gerçi iki defa gitmiştim ama hatırlayamıyorum,ben olsam ya adres alır ya da kenarda bekler kemalpaşa dolmuşunun arkasına takılırdım.

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur.

4350 Mesaj
11 Nisan 2010; 10:56:37 

quote:

Orijinalden alıntı: talatcaner

arabayla hiç gitmedim,gerçi iki defa gitmiştim ama hatırlayamıyorum,ben olsam ya adres alır ya da kenarda bekler kemalpaşa dolmuşunun arkasına takılırdım.

Kemalpaşa dolmuşuna takılırsak kemalpaşaya gideriz :D Oto pazarı uşak asfaltı üzerinde ulucakla sütçüler arasında solda dar bir aradan girilen biyerlerde ama nerde

Google earthden baktım oto pazarına benzeyen tek yer ulucaktan 3.4 km sonra soldaydı. Öğleden sonra gitcem bakalım orasımı

Tanrı bize 2 yuvarlak organ verdi. Biri oturasınız diğeri düşünesiniz diye. Başarı hangisini kullanacağına bağlı!

3985 Mesaj
11 Nisan 2010; 11:30:09 

Ben iki defa Kemalpaşa dolmuşlarına bindim ( Kendim için araç bakmaya gidiyordum ),otopazarın kapısının önünde indim,bu dediğim bu sene şubat ayı içerisindedir,tabii siz inmeyip devam ederseniz Kemalpaşa'ya gidersiniz.

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur.

3754 Mesaj
11 Nisan 2010; 12:33:34 

quote:

Orijinalden alıntı: seizure

[font="Tahoma"]Kemalpaşadaki oto pazarı tam olarak neredeydi? Uşak yönüne giderken solda bir aradan giriyorduk ama tam olarak hatırlayamıyorum. Aklımda sütçülerden önce yenmiş köyünde diye kalmış ama emin olamıyorum.

Hatırlatabilecek varmı?

sol tarafta bisan fabrikasını gördükten hemen sonra sola giriyorsun zaten pazar günü oraya giren araba çok oluyor kesin dikkatini çeker...hayırdır dostum arabayımı satıyosun??

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

11 Mesaj
5 Ağustos 2011; 11:15:35 

arkadaşlar bu otokent'in tam yeri nerde bana tarifini yaparmısınız yaparsanız çok memnun olurum

4404 Mesaj
5 Ağustos 2011; 11:36:57 

quote:

Orijinalden alıntı: m.talhakocaman

arkadaşlar bu otokent'in tam yeri nerde bana tarifini yaparmısınız yaparsanız çok memnun olurum

nereden tarif istiyorsunuz?

442 Mesaj
3 Eylül 2011; 19:09:58 

Konuyu hortlattım kusura bakmayın.ama yeni bi konu da açmak istemedim..
İzmirin yabancısıyım.Üçyol-Hatay taraflarındayım ve Kemalpaşadaki pazara gitmek istiyorum.Arabam yok dolayısıyla minibüs,otobüs,vs gitmek durumundayım.Bilen arkadaşlardan yol tarifi rica ediyorum..

10188 Mesaj
3 Eylül 2011; 19:34:17 

quote:

Orijinalden alıntı: kkartalf

Konuyu hortlattım kusura bakmayın.ama yeni bi konu da açmak istemedim..
İzmirin yabancısıyım.Üçyol-Hatay taraflarındayım ve Kemalpaşadaki pazara gitmek istiyorum.Arabam yok dolayısıyla minibüs,otobüs,vs gitmek durumundayım.Bilen arkadaşlardan yol tarifi rica ediyorum..

üçyoldan metro ile bornova metroya gelin.yani son durağa. oradan kemalpaşa minibüsleri kalkıyor.kime sorsan söylerler.hemen metronun yanında
kemalpaşa minibüsü sizi bisan fabrikasının yanındaki oto pazara götürür

KOMBİ ve TESİSAT ÖNERİ SAYFASI (ÜST KONU)
TASARRUFLU ISINMANIN ANA KURALI

442 Mesaj
3 Eylül 2011; 19:36:35 

quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

üçyoldan metro ile bornova metroya gelin.yani son durağa. oradan kemalpaşa minibüsleri kalkıyor.kime sorsan söylerler.hemen metronun yanında
kemalpaşa minibüsü sizi bisan fabrikasının yanındaki oto pazara götürür

teşekkürler disintegration..

2509 Mesaj
3 Eylül 2011; 19:38:49 

2 hafta önce gitmiştim. Çok kalabalıktı. Aracı bulucak yer bulamadım 2 3 turladıktan sonra kenarda bir yer buldum. Ama tozun toprağın içinde ağzıma yüzüme toz dolmuştu.

2009 Mondeo 1.6 Titanium

462 Mesaj
3 Eylül 2011; 20:07:52 

İzmirin kuzey kesiminde oturanlar için daha yakın olan menemen çiğli arasında bir oto pazarı daha var. (egekent2)

3051 Mesaj
15 Ocak 2012; 19:54:09 

la gaziemire gittim bugun peeeh araba namina birşey yok haberiniz olsun gitmeyin .

1280 Mesaj
6 Haziran 2012; 22:16:38 

Arkadaşlar buradaki bilgiler güncel mi bu Bisan fabrikası yanı Kemalpaşa otopazarı hala orada mı??

355. KDY Antalya/3. Piyade

"Yine dene. Yine başarısız ol... Daha iyi başarısız ol."

Samuel Beckett

391 Mesaj
7 Haziran 2012; 9:03:19 

Otokentte kazıklayacak enayi aramakta resmen. Piyasanın 2-3 bin yukarısına kazali arabaları satıyorlar. Ayrıca elemanlar pek Tekin değil sadece gezme amaçlı gitmeniz tavsiye edilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

VW Jetta 1.4 TSI 122 HP 7-DSG Comfortline
Fiat Grande Punto 1.4 T-jet Sport

3051 Mesaj
7 Haziran 2012; 11:39:31 

izmirde galerici ve araba pazarından araba almamanı öneririm.

74 Mesaj
7 Haziran 2012; 22:46:52 

Kesinlikle tavsiyem Gaziemir otokent.

Ama araba almak için değil, ne kadar leş araba varsa orada toplanmış. Ne kadar üçkağıtçı galerici varsa mekan açmış. Sadece ilçelerden gelen küçük esnaf, çiftçi, cami imamı vs. iyi niyetli saf insanlar için ağ atmış bekliyorlar.

Oradaki arabaları ve esnafı görünce altındaki arabayı değiştirmekten vazgeçersin. Daha güzel görünür gözüne.

233 Mesaj
9 Aralık 2013; 18:49:25 

bende arabamı satmayı düşünüyorum. bu bilgiler ışığında sanırım uzak bile olsa kemalpaşa oto pazarına gidicem..

1462 Mesaj
9 Aralık 2013; 22:36:06 

2007'de açtığım konu her sene düzenli olarak hortlatılmış...

560 Mesaj
10 Aralık 2013; 7:03:50 

kemalpaşada kuruluyor bir oto pazarı.
bornova kemalpaşa yol güzegahı üzerinde hemen.
sabahın köründe satanlar ve alacak kişiler orada buluşuyor.

otokent var bucada ki yukarıda nasıl leş biryer olduğunu demişler.
gaziemir yolu üzerinde çok pahalı araçları satan galeriler var.

alınacaksa ya da satılacaksa sahibindene bakın derim ben.
sahibinden aracın geçmişini sorgulatıp servise gösterip almak en temizi.
galerici çakallarla uğraşılmaz.

1856 Mesaj
10 Aralık 2013; 10:27:10 

quote:

Orijinalden alıntı: abisi1

kemalpaşada kuruluyor bir oto pazarı.
bornova kemalpaşa yol güzegahı üzerinde hemen.
sabahın köründe satanlar ve alacak kişiler orada buluşuyor.

otokent var bucada ki yukarıda nasıl leş biryer olduğunu demişler.
gaziemir yolu üzerinde çok pahalı araçları satan galeriler var.

alınacaksa ya da satılacaksa sahibindene bakın derim ben.
sahibinden aracın geçmişini sorgulatıp servise gösterip almak en temizi.
galerici çakallarla uğraşılmaz.

İzmir geneli için güzel bir özet olmuş sahibinden.com şu an için en iyi pazar yeri diyebiliriz hiç dolaşmaya gerek yok

İntel Core i7 4790 3.6 Ghz \\ Msi Z97 Pc Mate \\ Sapphire Dual-X R9 280 3GB GDDR5 384 Bit \\ Corsair 8 Gb Vengeance DDR3 1600 MHz Ram \\ 2.5 TB SATA 3.0 Hd \\ Cooler Master Elite Rc-430 500 W \\ Philips 19" Led \\ Creative T6160 5+1 Sound System \\ Xigmatek Red Scorpion cpu cooler

2321 Mesaj
11 Şubat 2014; 23:30:01 

Geçen sene oto kent olsun,gaziemir açık pazar olsun kemela paşa olsun hepsini saatlerce gezdim,
1. sakın sakın oto kentin yanından bile geçmeyin
2. Gaziemir çok kalabalık ve ortalık çakal galerici dolu ve zaten çoğu otokentteki galericiler.
3. Kemalpaşa, orasıda oldukça kalabalık ve oraya gelen araçların %80'i ilçelerden köylerden geliyor düşünün nasıl ve hangi yol şartlarında kullanıldığını.

Sahibinden com. tek geçerim. Ben arabamı satarken ilan yayınlandıktan 1.5 saat sonra sattım ve o siteden tanıdıklarıma dört tane araba aldım, Aldığım araçları gittim gördü bilgim ve tecrübemle birlikte expertize götürdüm gerekli kanuni araştırmaları yapıp öyle aldım.

İstediğimi sitede bulamassam istanbula giderim.

Notunu verdiğim insanı bir daha sözlüye kaldırmam!

682 Mesaj
11 Şubat 2014; 23:37:35 

Sahibindeki araçlar köyde yada ilçede kullanılmış olmuyormu yani

1462 Mesaj
12 Şubat 2014; 13:43:09 

2007'de açtığım konu hala aktif vay be...

2321 Mesaj
12 Şubat 2014; 13:55:41 

quote:

Orijinalden alıntı: er76.

Sahibindeki araçlar köyde yada ilçede kullanılmış olmuyormu yani

Sahibinden com'da satılan araçları şöyle geneline bak genelde şehir merkezlerinde yaşayan insanlar ilan veriyor.
Benim kastetmek istediğim,köy yolları genelde bozuktur ve oralarda kullanımış araçlar normal yollarda kullanılmış araçlar gibi sağlam ve dayanıklı olmadığıdır. Bu benim görüşüm beğenirsin beğenmessin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novinovi -- 12 Şubat 2014; 14:00:33 >

Notunu verdiğim insanı bir daha sözlüye kaldırmam!

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
15 gün 9 sa. 3 dk. kadarı kaldı.
11 Mayıs 2014; 15:48:30 

arkadaşlar gaziemir veya kemalpaşaya gidip arabasını satan var mı? malum sitede bazı arabalar zor satılıyor, pazara götürsek nasıl olur gideri varmı?

3623 Mesaj
11 Mayıs 2014; 15:52:59 

Ne Gaziemirdeki açık pazara ne otokente git.Hepsi dolandırıcı forumda bir kaç konusu var bakabilirsin.Netten araştırıp almalısın bence.

COMINGSOON

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
15 gün 9 sa. 3 dk. kadarı kaldı.
11 Mayıs 2014; 16:49:01 

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Ne Gaziemirdeki açık pazara ne otokente git.Hepsi dolandırıcı forumda bir kaç konusu var bakabilirsin.Netten araştırıp almalısın bence.

yok ben bireysel satıcı olarak rahat satabilirmiyiz diye sormuştum , malum sitede satamadık :(

3623 Mesaj
11 Mayıs 2014; 16:53:06 

quote:

Orijinalden alıntı: hiroshi_nakamura

yok ben bireysel satıcı olarak rahat satabilirmiyiz diye sormuştum , malum sitede satamadık :(

Anladım ne satıyorsunda ?

COMINGSOON

732 Mesaj
21 Eylül 2014; 12:49:50 

Ben de gaziemirdeki oto pazarına otoj-kente gitmeyi planlıyordum yazılanları okudum elim ayağım soğudu yorumlarınız için teşekkür ederim sanırım en iyisi yine internet üzerinden araç bulmak

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git 2007'de açtığım konu hala aktif vay be... quadream - 12 Şubat 2014; 13:43:09 -3
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.350