Şimdi Ara

## Zune 2 ve Zune Flash'ın İlk Resimleri ? ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Zune 2 ve Zune Flash'ın İlk Resimleri ? ##

Dijital dünyanın önde gelen kaynaklarından biri olan Gizmodo, Microsoft'un üzerinde çalıştığı Zune 2 ve Zune Flash'a ait olduğunu iddia ettiği yeni fotoğraflar yayınladı. Eğer gelen ilk bilgiler doğruysa MS, 80GB'lık Zune 2'nin yanı sıra Flash tabanlı ve iPod Nano'ya rakip olması beklenen 4GB/8GB kapasitler ile suulacka Zune Flash modeli üzerinde de çalışıyor.

Bu arada Zune Flash olarak ta nitelendirilen 4 ve 8GB'lık Zune'ların Siyah, Kırmızı, Pembe ve Yeşil 80GB'lık Zune'un ise Siyah renk seçeneği ile sunulacağı da ifade ediliyor.

Elimize ulaşan ilk bilgiler bu şekilde. Detaylar geldikçe belirtmeye devam edeceğiz.

• Görüntüsü I pod nano kadar güzel değil
  • boyutları itibari ile hiç cezbedici ürünler gibi durmuyorlar... en iyisi ipod nano (bence)
  • Bu tarz ürünleri incelerken ve almadan önce değerlendirirken harici pil takılabilme ( övdüğünüz ipodlar bu konuda sabıkalı) ve kumandalı kulaklık özelliğinin olup olmaması en önemli husustur. Ses kaliteleri ve işlevsellikten bahsetmiyorum bile onlar artık olacak
  • Boyutlarını nereden anladın o resimden yahu...
    quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

boyutları itibari ile hiç cezbedici ürünler gibi durmuyorlar... en iyisi ipod nano (bence)
  • quote:

Orjinalden alıntı: someone74

Bu tarz ürünleri incelerken ve almadan önce değerlendirirken harici pil takılabilme ( övdüğünüz ipodlar bu konuda sabıkalı) ve kumandalı kulaklık özelliğinin olup olmaması en önemli husustur. Ses kaliteleri ve işlevsellikten bahsetmiyorum bile onlar artık olacak

Bence iPodun pili mukemmel. yani cıkaraılabilir olması ne işe yarayacak anlamadm. eger dersen ki pil omru falan. yaklasık 4 sene omru var pilin. sanki o pili cıkarılan cihazı 4 sene mi kullanmayı dusunuyoruz. teknoloji coook hızlı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

quote:

Bu tarz ürünleri incelerken ve almadan önce değerlendirirken harici pil takılabilme ( övdüğünüz ipodlar bu konuda sabıkalı) ve kumandalı kulaklık özelliğinin olup olmaması en önemli husustur. Ses kaliteleri ve işlevsellikten bahsetmiyorum bile onlar artık olacak

Bence iPodun pili mukemmel. yani cıkaraılabilir olması ne işe yarayacak anlamadm. eger dersen ki pil omru falan. yaklasık 4 sene omru var pilin. sanki o pili cıkarılan cihazı 4 sene mi kullanmayı dusunuyoruz. teknoloji coook hızlı.

Örneğin kullandığım creative muvo2 nin pillerini bittiği veya ömrü azaldığı zaman değiştirebiliyorum. Başka müzik forumlarında ve buradaki forumlarda ipod'un bu özelliğinin olmaması ve serviste 90 Euro'cuk istenmesi dolayısıyla 2. elde daha fazla kakalanması gibi durumlar sözkonusu oluyor. Bunun haricinde ipod'un sürükle-bırak mantığıyla müziğin flasdisk e aktarılmamasından da şikayetçiyiz. Günde 12 saat mzik dinleyince o pillerin ömrü malesef 2 yılda bitiyor. Bunlar önemli ayrıntılar. 4 yıl bile olsa çou kullanıcı mp3 ünü satmak veya çöpe atmak durumunda değil ki...

• quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

quote:

Hiçbir şarjlı pil 4 sene dayanmaz dayansada ömrü çok kısalır ve 1 hafta kullandığın pili 1 günde biter 4 sene sen ne yaptın kardeş hangi pil dayanır okadar belki pil bozuldu ozaman ne yapcan yeni ipodmu alacan.

• Orada 3 cesit Zune var.Bana biri aciklayabilir mi anlamadim cunku.Biri kucuk digeri buyuk 80 gblik e ortadaki ne?
  • zune lar gerçekten güzel.ama çok şişirdi alet.microsoft tr ye bile sokmadı havasından.orda 2 tane model yok hepsi aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.