Şimdi Ara

TimeShift [ÇIKTI! - Region Free!]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
0
Favori
7.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ÇIKIŞ TARİHİ : ÇIKTI - 6.73 GB (7,223,323,124 bytes) - Region Free
    PLATFORM : Xbox 360 , Pc, PS3
    YAYIMCI ve GELİŞTİRİCİ : Saber Interactive , Vivendi
    GAME VIDEOS : http://www.gametrailers.com/gamepage.php?fs=1&id=1606
    TÜR : FPS

Set in the not too distant future, TimeShift from Saber Interactive will take the first-person genre to an entirely different dimension where the world as we know it has been erased from history and the very memory of us will be wiped out like tears in the rain. Our descendants will never be born - our existence will become but a mere dream and the future as we know it will never come to be.

Arkadaşlar yapımcıdan ani bir sürpriz ve TimeShift'in demosu çıktı!

581 MB

Saldırın Live'a!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 31 Ekim 2007; 17:01:39 >

• saol haber için denemek lazım bu oyunu
  • Hem de buzağılar gibi denemek lazım çünkü mükemmel bir FPS videolardan görüldüğü kadarıyla
  • PC de demosunu oynamıştım ilk zamanlar 2. demosu da çıktı demek bakalım bu zamana kadar nasıl geliştirmişler oyunu. Ben hit olacağını bile zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 31 Ağustos 2007; 0:33:33 >
  • O demoyu biz de oynadık ve resmen betaydı. Bu oyunun son halini kapsıyor, mükemmel kaplamalar, fizik ve efektler var.

Güzelliğe bakın:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 31 Ağustos 2007; 0:36:40 >
  • En güzel tarafıda duvarlar parçalanabiliyo
  • Her şey iyi hoş cici de;Gına geldi FPS'de FPS.ÖÖĞĞHHHHH
  • Demo indirmeye vakit olmuyor ki,online oyun oynamayı bırakamıyor insan..
  • Pc'de oynamıştım 1. demoyu idare ederdi ama çok beğenmemiştim son çıkan trailer beni tekrar oyuna bağladı bakalım 2. demo nasıl...
  • 4. Resimdeki şuna ne kadar benziyor ya

• Şıreydır
  • Oyun PlayStation 3'e de çıkıyor.
  • %50ye gelmiş bile demo ilk defa ttnet taktir ettiğim bişi yaptı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sos05

%50ye gelmiş bile demo ilk defa ttnet taktir ettiğim bişi yaptı...

ttnet değil sadece...live ın dowload hızı çok güçlü...adsl hızımız kaç ise onu sonuna kadar kullanıyor...
  • TTnet'e internet hızı sadece gece 12'den sonra hızlanmaya başlıyo benim. Youtube'da 1dklık videoyu 3 dk'da izledim resmen
  • SS koyayım dedim birkaç tane demodan. Demo süper bence ortamın yıkılması grafikler efektler vs... İndirin oynayın zaten fazla da değil boyutu...
    Resimler ters olmuş pardon...(Birazda küçük )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sos05 -- 31 Ağustos 2007; 2:48:34 >

• Bomba ya çok sağlam kaplamalar, birazdan bitiyor benim de inmesi. Kaplamalarını sevdiğimin oyunu Çok sevdim tuğla kaplamalarını falan ya, en iyilerden.
  • Raistlin galiba o ilk koyduğun reimler oyunun ilk versiyonundan şimdiki versiyonu aşmış bişi...
  • Ya belli küçücük resimlerden bile te uzaktaki kaplamalara bak. Yirim yirim
  • Oo süper bir oyun olmuş ya. Grafikler mükemmel özellikle yağmur ve su efekti BioShock kadar var. Silah biraz daha detaylı olabilirdi ama. Süper oyun olmuş genel olarak, zamanı yavaşlatma, durdurma ve geri sarma olayı mükemmel. HL2 ve Fear karışımı olmuş grafikler. Işık gölge de süper. Özellikle fizik ve çevreye verebildiğimiz tahribat aşmış. Manyaklar gibi oynanır bunun tam sürümü.

Edit:: Ana menüdeki müziğe hayran kaldım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 31 Ağustos 2007; 4:11:51 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.