Şimdi Ara

Msn 6.2 ve 7.0 aynı anda kullanmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki versionu aynı anda kullanabilirmiyim 6.2 varken 7 yi yükleyince 6.2 nin üstüne yükleniyor nasıl aynı anda çalıştırabilirim

• bilen varsa bende istiyorummm..
    yaf msn 6 yada 7 cracklenince cift oturum acmaya izin verdigini duydum.. ama nekadar dogru bilmiyorum...
    bi dene istersen
  • 6.2 nin üstüne 7 .0 beta yükleniyor.. fakat ikisini aynı anda açman mümkün degıl... fakat windowsmessenger ve ekolrak istediğinbir msn sürümünü aynı anda kullanabiliyorsun...
  • xp içindeki msn ile diğerini kullanbilirsiniz. fakat illaha 6.2 ve 7 kullanacaksasniz sıkıntı çıkor ben denedim yaptim ama kafayi yiyiyor bilgisayar. uğraşmayin bence....
  • ewt ama arkadasinda dediği gibi 2 msn kullanmak istiyorsan 1 pc 'den DMS die bi program war onunda oneririm yada orjinal msn 'si war xp 'nin + bide 7.0 kurdumu ayri ayri msn acabilirsin kolay gelsin..
  • msn polygamy ile 999 ayrı hesabla aynı anda login olabiliyorsunuz.
  • windows messenger...(xp kuruldugunda icinde var)
    msn messenger6.2(yukleniyor)
    webmessenger(http://webmessenger.msn.com)

aynı 3ü online olabiliyor.
  • Bakın arkadaşlar benim size daha iyi bi çözümüm var.Bende bi program var istediğin kadar msn açabilirsin o daha iyi olmazmı?

• quote:

Orjinalden alıntı: GaMe_OvEr

Bakın arkadaşlar benim size daha iyi bi çözümüm var.Bende bi program var istediğin kadar msn açabilirsin o daha iyi olmazmı?

• multimsn arayın işinizi görür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.