Şimdi Ara

## AMD Logolu Radeon HD 2600 Pro AGP ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## AMD Logolu Radeon HD 2600 Pro AGP ##

AMD'nin ATi'yi satın almasının üzerinden yaklaşık 1 yıllık süre geçmiş olmasına rağmen firmanın ürettiği ekran kartları üzerinde AMD logosu pek karşımıza çıkmamıştı. Fakar Sapphire tarafından hazırlanan Radeon HD 2600 Pro AGP örneği ile birlikte bundan sonra ekran kartları üzerinde de AMD logosu görebileceğimizin somut bir örneği oldu.

Sapphire'in hazırladığı Radeon HD 2600 Pro AGP üzerinde ATi'nin RV630 Pro gpu'su ile birlikte PCIe-AGP dönüşümünü sağlayan Rialto yongası da yer alıyor. Qimonda tarafından hazırlanan 2.0ns'lik GDDR2 bellekler ile donatılan ekran kartı 256mb bellek ile gelecek. Kartın güzel yanlarından bir diğeri ise doğal olarak HDMI desteğine de sahip olması gösterilebilir.

Eylül ayı içerisined pazara sunulması beklenen Radeon HD 2600 Pro AGP'nin özellikle GDDR3 bellek ile gelecek modelleri muhtemelen DirectX 10 destekli en güçlü AGP ekran kartları olacaklar. Tabi son glen bilgielr ışığında dün yaptığımız haberimizi okuyanlar Nvidia'nın da özellikle Ekim ayı içerisinde GeForce 8600GT temelli AGP kart hazırlama ihtimali olduğunu da hatırlayacaklardır.

• AMD ATİ'yi yedi, şimdi de sindiriyor.
  • ee yani satın aldı bırakın da koysun logosunu
  • HDMI çıkışı olması çok iyi...
    Bence AGP için çok iyi bir çözüm
  • helal olsun Amd ye nVidia nın yapamadığını yapıyor.
  • HDMI çıkışı olması ekran kartına bütünleşik ses kartı olduğu anlamına gelmiyor değilmi? GElseydi süper olmamıydı :D
  • Bu ekran katını AGP kullanan kullanıcılar için en iyi çözüm olarak görüyorum.
  • Ramler quimonda iyi OC olacak
  • HDMI olması güzel olmuş ayrıca AMD yazmasıda normal milyarlarca dolara satın aldılar nede olsa.
    haber için teşekkürler fx57
  • bu hdmı çıkısı nedir ne işe yarar bi yardımcı olursanız sevinirim?
  • YA BU AGP LERİN NEDEN BİZİM ÜLKEMİZDEKİ ÜNLÜ SATIŞ FİRMALARI (TOPKAPIDA OLANDAN BAHSEDİYORUM) SATIŞINI YAPMAZLAR. HERHALDE MADDİ ÇIKAR OLARAK TERS ÇÜNKÜ AGP EKRAN KARTLARININ SATIŞINI DEVAM ETTİRSELER (PAHALLI OLANLARIN) BU SEFER ANAKART RAM İŞLEMCİ SATAMAYACAKLAR ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM
  • AGP için süper bir çözüm AGP ciler yaşadı
  • Umarız güzel fiyattan gelir de Pci-e sisteme maddi durumdan dolayı gecemeyen arkadaslara yardımcı olur.
  • Keşke Agp sistemimi hiç bozmasaydım diyorum şimdi, boşuna tonla masraf, zarar , emek. 9600Xt ile ben gayet mutlu mesut geçiniyordum valla , of of...
  • quote:

Orjinalden alıntı: taskinlar

YA BU AGP LERİN NEDEN BİZİM ÜLKEMİZDEKİ ÜNLÜ SATIŞ FİRMALARI (TOPKAPIDA OLANDAN BAHSEDİYORUM) SATIŞINI YAPMAZLAR. HERHALDE MADDİ ÇIKAR OLARAK TERS ÇÜNKÜ AGP EKRAN KARTLARININ SATIŞINI DEVAM ETTİRSELER (PAHALLI OLANLARIN) BU SEFER ANAKART RAM İŞLEMCİ SATAMAYACAKLAR ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM

Yahu komplo teorilerine ne gerek var bu kart elbette ülkemize gelecektir

Bu arada 1700. mesajım olmuş bu vatana millete hayırlı olsun attıktan sonra fark ettim düzeltip bunu da yazayım istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reason666 -- 31 Ağustos 2007; 14:39:16 >

• vaybe agp daha ölmemiş mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.