- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ÇILDIRACAGIMM "WMS IDLE" NE OLDUGUNU BİLEN VAR MI???
5 Cevap331 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1285 Mesaj
29 Ağustos 2007; 21:45:44 

Selam arkadaşlar
bilgisayarımı kapattıgımda "wms idle" bir türlü sonlandırılamıyor... onu da bırakın program sonlandırılıyor ekranı yaklasık 1 dk sonra cıkıyor piyasaya da öyle görevi sonlandır yapıp sistemden çıkabiliyorum... nedir bu WMS IDLE oturum esnasında görev yöneticisinde de arıyorum fakat böyle birşey goremiyorum... son çarem formattan once size danışayım dedim...

5324 Mesaj
29 Ağustos 2007; 21:53:03 

başlat çalıştır
msconfig yaz
ordan başlangıça gel

NMBgMonitor check ini kaldır

işlem tamam dır geçmiş olsunnnnn
baya araştırdım ama buldumm
ALINTIDIR

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir

5530 Mesaj
29 Ağustos 2007; 21:54:43 

başlat çalıştır
msconfig/başlangıç

NMBgMonitor var ise tıkını kaldır tekrar dene

1285 Mesaj
29 Ağustos 2007; 22:06:04 

Kardeşler Allah Razı olsun sizlerden,Allah sevdiklerinize kavuştursun emi problemi hallettim... Fakat yeni topic açmadan 2 tane daha sorum olacak bu iki soru lanet olsun ki hiçbiyerde cevabını bulamadıgım cinslerden Ama eminim ki siz iyi kardeşlerim biliyorsunuzdur soruların cevabını
1-harddiskim sıcaklık değerlerini göstermiyo smartı etkinleştirmeme ragmen (seagate250gb ncq 16mb sata 2)
2-hani pc yi ilk açtıgınızda post ekranının hemen ardından pci devieces listing... ekranı cıkıyor... Bende cıkıyor bilemiyorum sizde cıkıyormu. o ekranı nası kapatabilrim?Yada bios ekranının vaktini nasıl kısaltabilirim diyeyim...bootvis programı windows setuptacok işime yaradı fakat bios için, özellikle de o pci devices listing.. bilgi ekranı icin hiçbi yerde cozum bulamadımmmcunku bazı pc lerde o ekran olmadan direk windows setupa gectigini biliyorum...
Anlayışınız icin cok teşekkür ederim fazla oldum sanırım ama idare edin zafer bayramımızın şerefine Cok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihktu34 -- 29 Ağustos 2007; 22:08:27 >

5324 Mesaj
29 Ağustos 2007; 22:26:43 

sanırım bios la ilgili bi zaman kısaltması yapamıyorsun hdd sıcaklık değerini bios tan okuyamoyorsan everest programını kur windovs üzerinden oku

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir

1285 Mesaj
29 Ağustos 2007; 22:39:11 

quote:

Orjinalden alıntı: zeki1981

sanırım bios la ilgili bi zaman kısaltması yapamıyorsun hdd sıcaklık değerini bios tan okuyamoyorsan everest programını kur windovs üzerinden oku

everestten okuyamıyom zati dostum yaa gerci hiçbi programda okuyamıyom ki...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » ÇILDIRACAGIMM "WMS IDLE" NE OLDUGUNU BİLEN VAR MI???
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.352