Şimdi Ara

Sword Of The New World (Oynayan varmı fikirleriniz nelerdir) Link ekte

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
8.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Gündür takılıyorum, efektler falan iyi gözüküyor, karakterlerin çizimleride hoş, bağlantımda yeterli geliyor (1mb) takılma veya bir sıkıntı yaşamadım şimdilik. Oynayan arkadaşlar varmı acaba oynuyorsanız pvp serverlarının dışında kalan bir server var hehe ismi garip ezberliyemedim o serverda oynuyorum. (deneyim sahibiyseniz hatamı yapıyorum acaba bilgilendirirseniz sevinirim)

http://www.swordofthenewworld.com/

• Oyunla alakam yok ama sölemedende rahat edemicem imzan hiç hoş deil çünkü yanlış çünkü yanlışsın eğer çaba göstermezsen hiç bişiyi elde edemezsin çalışmak uğraşmak aktif olmak gerekir hatta şöle diyim boş duranı allah bile sevmez ok? msj okursan rica ediyorum imzanı değişirmisin respect...
  • senimi kırayım şimdi.
  • Yokmu Kimse?
  • iki gündür iki kez indirdim. Dosya boyutu çok büyük. 3.5 gb.
    Dün indirdim oyunu deneyeyim dedim, rar şifreli çıktı. meğer eskiymiş. Bugün yine indirdim ve oyunu yükledim.
    İndirmek 5 saatimi aldı. Patch leri yüklemesi de yaklaşık 2 saat sürdü. Büyük bir hevesle oyuna başladım.
    Aileyi oluşturdum. lvl 4 oldum ama dc olmaktan oynamaya fırsatım olmadı. bir saat oynayabildim ama en az 55 kez dc olmuştur.

Ancak şunu söyleyeyim. Oyunda 3 char kullanabilmen değişik bir olay ama oyunda görüntü kirliliğine sebep oluyor gibi geldi bana.
    Oynayabildiğim kadarını söylüyorum. Bu işin güzel tarafları da vardır tabii ki ama ben pek oynayamadım. girdiğim her köşe bucak insanlarla dolu.
    sanki herkes rio karnavalına gelmiş gibi sokaklar dolup taşıyor. (eee herkes 3 char birden kullanınca böyle oluyor işte :) )
    Belki oynayabilseydim fikirlerim değişebilirdi ama dc olmaktan oynayamadım. Şimdilik bu oyunu bırakıyorum.

Geçen gün de Rappelz i indirdim büyük bir hevesle kurdum ama onda da Time out sorunu çıktı. Bir arkadaşın yardımı ile o sorunu çözdüm.
    Oyuna girdim ama o da beklentilerime cevap veremedi. Çok yavaş bir oyun. hedefe tıklıyorum charımın oraya gitmesi için sanki onu dürtüklemem gerekiyor.
    yerinden hareket edene kadar adamı verem ediyor. sonra onda gördüğüm benim için en olumsuz şey oto run yok. Yani fareyi basılı tutarak charı hareket edemiyorum.
    Kısacası onu da askıya aldım şimdilik.

Sun yüklemeye başladım. Bir de onu deneyeyim. O da beklentilerime cevap vermezse 2moons a devam.

2Moons güzel oyun ama keşke onda da ırklar olsa ve ırklar arası haftalık savaşlar olsaydı.
    Neyse fazla yazmanın anlamı yok. Kısacası şimdilik oyun sarmadı beni.

• bprince Sun derken "Soul of the Ultimate Nation" nımı kasttettin ?? Europa Cıkmadı bildigim kadarıyla Kore versiyonu mu yukluyosun ?
  • DC sorunu yaşamamıştım hiç ama, aile olayı çok iyi gerçekten bende nwn havası yarattı, birde dungeon larda belli aralıklarla boss lar çıkıyor buda eğlenceli olabiliyor. lvl 32 şuanda aile bakalım biraz daha devam edelim anlarız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakndac

bprince Sun derken "Soul of the Ultimate Nation" nımı kasttettin ?? Europa Cıkmadı bildigim kadarıyla Kore versiyonu mu yukluyosun ?

+999 EU çıkmadı biliodum daha ama Kore falanmı versionun ?
  • evet biliyorum eu çıkmadı. taiwan yüklüyorum
  • ingilizce patch buldunmu peki ?
  • forumda bir arkadaş vermişti. Fakat oyunu henüz kuramadım ve denemedim daha.
    veren arkadaş ta nereye kopyalayacağını bilmediği için yapamamış. Bir de ben denerim olursa buraya yazarım
  • ben sotnw de oynuyorum ama şu günlerde server ler bakımda sadece 1. kanallar açık onlarda da GM ler var sürekli dolaşıolar o arada bazen dc yiebliorum!
    şimdilik lwl lerim 30 daha önceden de 40 a kadar Granado Espada da kasmıştım ve char konusunda...
    Silahşör: çok pahalı ama güzel dmg vereblio öz. lwl 36 dan sonra açılan 2 silah skill leri nin sonuncusu olan aoe skill i çok iyi
    Elemental: Gerçekten de yüksek magical dmg vereblio ve aoe si çok iyi ama defans ı çok kötü
    Scout: Her grubun vazgeçilmezi ama elinde silah olmadıında daha iyi!! oto. heal vereblio
    Warrior: Açmaya değmez çünkü ilerde alacağını kartların %90 ı warrior tipi
    Wizard: Defans ı iyi ama atack i kötü onu da kendine verdiği buff ile kapatablir ayrıca açılan ilk skill i master yapmaya değer (+ web skill i) bu skiller ona çok büyük avantajlar sağlıyor
  • Değişik bi oyuna benziyor denemek lazım
  • oyun k2network un ise diyecek fazla birsey yok.

money first gamer last
  • bu oyunu oynayan arkadaşlar varmıdır.. .. yardım lazımm oyunun pacth leri esnasında 77000.zip dosyası hata veriyo ve bu neden ile oyun açılmıyor . biligisi olan
  • indirdim ama patch yapması çok uzun sürüyor. onu bekliyorum
  • oyuna kayıt olurken Yönlendirme Kodu diye birşey istiyor. onu nerden alıcaz
  • bu oyunu 1 aydır oynuyorum. lvl 60 oldum. oyunu henuz oynamayanlara tavsiye hemen başlasınlar. merak ettiğiniz bişey varsa sorabilirsiniz
  • oyun k2ninse parası olmayan oynamasın bu kadar aç bir firma daha tanımıorm çünkü.
  • mükemmel bir oyun
    quote:

Orjinalden alıntı: m1ndfre4k

oyun k2ninse parası olmayan oynamasın bu kadar aç bir firma daha tanımıorm çünkü.

kaç firma tanıyosun ki
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.