Şimdi Ara

Bestbuy.com'dan HDMI garantili XBOX 360 Premium

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En popüler alışveriş sitelerinden biri olan Bestbuy.com, 1 Eylülden itibaren üzerinde kesin HDMI portu bulunduran XBOX 360 premium paketini 349$'dan satmaya başlayacak. Bilindiği gibi HDMI portu XBOX360'a Elite modeli ile sonradan eklenmiş, daha sonra Microsoft Elite modelindeki anakartı Premium pakete de koymuştu. Üstelik bunu habersiz yapmış ve yurtdışında yeni XBOX 360 alanlar konsollarında HDMI yuvası görünce oldukça şaşırmışlardı. Bu olay internette yayılınca yeni XBOX 360 alacak kullanıcılar, kutuları dikkatlice araştırarak HDMI çıkışlı konsol arayışına girdiler.

HDMI portu istemeyen kullanıcılar için ise, Best Buy yine premium paketleri 349$'dan satıyor. Ama bu fiyata Top Spin 2 veya Need for Speed: Most Wanted oyunu da dahil. Unutmadan belirtelim, bu modeller de, 90nm grafik ve işlemci çekirdeği kullanıyor.

• yani hala çok ısınıyor değilmi ?
  • Tamamda birsüreden beri zaten HDMI'li 360'lar satılıyor zaten Bu site 1 Eylülden itibaren satmaya başşlıyormuş.
  • Ama şans eseri çıkıyordu HDMI. Artık bilerek satın almak mümkün olacak. HDMI önemsiz gibi görünebilir ama bazıları için önemli. Mesela ben. Component girişini başka bir alet için kullandığımdan dolayı, X360 için HDMI şart benim için.
  • Ben hala duzgun bir pc yada notebook varken neden xbox alindigini anlamadim :)
  • bestbuy alışveriş yaptıgım b yer kankam surekli b sey istiyorsan bak bestbuyader.eylulden sonra bakalım gercekten cıkacakmi olmadı alırısı b tane daha ama modifiye etmek gerekecekmi acaba ısı sırunu yuzunden bu hdmi cıkışlı xbox360ı
  • Türkiye'ye ürün gönderiyorlar mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: notebookgentr

Ben hala duzgun bir pc yada notebook varken neden xbox alindigini anlamadim :)

nickinden belli zaten biz anladık
  • maalesef bestbuy turkiyeye hiç b sey gondermıyor
  • Kutuların üstünde yazıyor artık.Bunlarda add-on gpu soğutucusu da mevcut.Yeni revizyon yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NecronLord -- 28 Ağustos 2007; 15:30:25 >
  • Kutuların üzerinde yazıyorsa süper o zaman.
  • 360 paketleri güncellendi. Premium paket Pro oldu. Elite, Pro ve arcade olarak 3 çeşit paket var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: notebookgentr

Ben hala duzgun bir pc yada notebook varken neden xbox alindigini anlamadim :)

oyun tamamen zevk meselesidir arkadaşım.. ve zevkler ve renkler tartışılmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: azurik

Kutuların üstünde yazıyor artık.Bunlarda add-on gpu soğutucusu da mevcut.Yeni revizyon yani.

Bu ek soğutucu gerçekten performans sağlıyormu acababu versiyonu alıp deneyen varmı aranızda arkadaşlar,alan arkadaşlar varsa yorumlasın lütfen

• Ben erken davranıp Elite almıştım. Soğutma konusunda bir farkı yok deniyor ama yeni soğutucuların mutlaka olumlu yönde etkisi vardır. Ama yeterli mi, onu zaman gösterecek.
  • Arkadaşlar 65nm teknolojisi ile üretilen ve üzerinde HDIM girişi olan Xbox 360'lar ne zaman çıkıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 28 Ağustos 2007; 22:56:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pinky_Demon

Arkadaşlar 65nm teknolojisi ile üretilen ve üzerinde HDIM girişi olan Xbox 360'lar ne zaman çıkıyor?

65nmler yakında çıkacak deniliyor.Şu anda falcon ile cpu 65 oldu.Sanırım 2008e kadar onlar da çıkar.Zaten hdmiyı koyarlar üzerine bu saatten sonra.
  • Şu anki xbox360 lar kaç nanometre ki..65 den fazla ise ısınma problemi bir nebze olsun çözülür mü o zaman yenilerinin çıkması ile ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: grafiker

yani hala çok ısınıyor değilmi ?

Hayır yeni heatsink yapmışlar.Yenilerde 3 kırmızı ışık problemiyle karşılaşan henüz yok.

quote:

Orjinalden alıntı: theraptorx

Tamamda birsüreden beri zaten HDMI'li 360'lar satılıyor zaten Bu site 1 Eylülden itibaren satmaya başşlıyormuş.

Amerikada satılıyor.Avrupaya indirimli xbox 360'lar daha yeni geliyor.Ama fiyatın 350 dolar olması avrupa için olma ihtimalini azaltıyor çünkü avrupada 350 euro diye biliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: Gunwane

Şu anki xbox360 lar kaç nanometre ki..65 den fazla ise ısınma problemi bir nebze olsun çözülür mü o zaman yenilerinin çıkması ile ?

Şu ankiler 90 nm ama yeni x360larda ısınma problemi yok.

Bilmeyenler için,Xbox 360 Türkiye'ye 2008'de gelecek

• Amazon'da uzun süredir satısta zaten HDMI ozelligi olan X box 360'lar BestBuy piyasayı biraz geriden takip etmis anlasılan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.