Başka bir pc ye UZAKTAN erişim---ÇAKTIRMADAN---
37 Cevap35205 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1657 Mesaj
27 Ağustos 2007; 16:47:25 

arkadaşlar babam şirketin uzakta olan şubesini oradaki adam anlamadan izlemek istiyor.remote admin gibi.ama orada çalışan elemanın haberi olmucak..hangi programı onerırsınız.schoolbus gibi bişey ama xpde çalışacak tipte bişey..yardımlarınızı beklıyorum.remote admin (radmin) çalıştıgında bellı edıyor mu kendını..

Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur. Mustafa Kemal ATATÜRK

1457 Mesaj
27 Ağustos 2007; 16:50:20 

önceden subseven diye bi trojan vardı ne istersen yapıyordun. şifre filanda koyabiliyordun başkası girmesin diye ama ne kadar güvenilir olur hem sizin bilgisayar için hem de client in bulunduğu pc için bilemiyorum.

1657 Mesaj
27 Ağustos 2007; 16:56:54 

evet bılıyorm subsevenı ama o tum sistemi saldırılara açık hale getırıodu zone alarm fln otomatik kapatıyodu kendını.o fazla guvensız benım ıcın.ama tsekkur ederım fıkrın ıcın..

Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur. Mustafa Kemal ATATÜRK

6556 Mesaj
27 Ağustos 2007; 17:01:17 

Radminde şu şekilde; sağ alt köşede R şeklinde bir ibare oluyor ama her iki pcde de yüklü olması lazım tabi öncelikle. Sonra bağlandığında o alttaki ibare renk değiştiriyor ve sadece küçük bir ses çıkarıyor bip gibi. Pc konusunda az çok anlayan bir insan farkına varıp bağlantıyı iptal edebilir. Ama tavsiye ederim çok güzel bir produr.

Samsung Galaxy SII

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

1657 Mesaj
27 Ağustos 2007; 17:07:22 

quote:

Orjinalden alıntı: ByAdmin

Radminde şu şekilde; sağ alt köşede R şeklinde bir ibare oluyor ama her iki pcde de yüklü olması lazım tabi öncelikle. Sonra bağlandığında o alttaki ibare renk değiştiriyor ve sadece küçük bir ses çıkarıyor bip gibi. Pc konusunda az çok anlayan bir insan farkına varıp bağlantıyı iptal edebilir. Ama tavsiye ederim çok güzel bir produr.

işte o ufak simgeyi kaldırmanın ımkanı varmı.trojansız olmuyo galba tam gizli ızleme .oof oof işimiz zor galba

6556 Mesaj
27 Ağustos 2007; 17:15:34 

quote:

Orjinalden alıntı: unstoppable

quote:

işte o ufak simgeyi kaldırmanın ımkanı varmı.trojansız olmuyo galba tam gizli ızleme .oof oof işimiz zor galba

Pek ilgilenmemiştim bu konuyla ama sanırım yok.

Samsung Galaxy SII

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

490 Mesaj
27 Ağustos 2007; 17:32:50 

anca keyloger ile olur senin dediğin..ne yazarsa belirttiğin mail adresine yolluyor bilgileri..ama nekadar etik olur orasını bilemem.

770 Mesaj
27 Ağustos 2007; 17:35:43 

Dameware mini remote control tam aradığın program.
server üzerinde konfigurasyon yapılarak uzaktaki bilgisayarın bağlandığınızı anlamamasını sağlayabilirsiniz ancak
o bilgisayarda firewallda izin verilmesi gerekli.

689 Mesaj
27 Ağustos 2007; 22:50:39 

Bence yanlış forumdasın. Birazda gevşeme var bu aralar buralarda. Normalde bu konu çoktan kapanırdı. Yaptığın birkere yasadışı bunu unutma. Ama illde yapacağım diyorsan bu iş için paralı çözüm sağlayan şirketler var. Tabi yasal olmak kaydıyla.
Birde madalyonun öbür yüzünden bak. Senin bilgisayarı biri izlese bu yolla. Ama şirket bizim pc bizim izleriz diyorsan nette bi ara. İki pcyede kurulan ama belli olmayan programlar var. Tabi önce oraya gidip kurmalısın...
Yasal olmayan yolları burdan öğrenemezsin...

1489 Mesaj
27 Ağustos 2007; 23:00:16 

Ozaman ben sana Proratı ÖNERMİYORUM sadece söylüyorum.... kullanmak sana kalmış ... Not:Bence işini görür ama içeriğinde trojan var ve karşı tarafa yedirmen lazım...

| INTEL Core 2 QUAD Q9300 | | Asus Maximus Formula X38 | |Kingston 2GB DDR2 HYPERX 1200MHZ | |Zotac 8800GT (256Bit) 512MB GDDR3 | | Seagate 500 GB 7200 NCQ SATA2 32MB | | Thermaltake ToughPower QFAN 500W Modüler | | Coolermaster Stacker STC-T01 |

1287 Mesaj
28 Ağustos 2007; 1:07:55 

quote:

Orjinalden alıntı: soqo

Bence yanlış forumdasın. Birazda gevşeme var bu aralar buralarda. Normalde bu konu çoktan kapanırdı. Yaptığın birkere yasadışı bunu unutma. Ama illde yapacağım diyorsan bu iş için paralı çözüm sağlayan şirketler var. Tabi yasal olmak kaydıyla.
Birde madalyonun öbür yüzünden bak. Senin bilgisayarı biri izlese bu yolla. Ama şirket bizim pc bizim izleriz diyorsan nette bi ara. İki pcyede kurulan ama belli olmayan programlar var. Tabi önce oraya gidip kurmalısın...

Eğer şirketse bu tür şeyler şirketlerde ağ yöneticileri tarafından yapılabiliyor.

1657 Mesaj
28 Ağustos 2007; 5:10:03 

quote:

Orjinalden alıntı: soqo

.sonuçta adamın nerelere gırdıgını kımlerle konustugunu gormek ıstıyoruz.ama 200 km uzağımızda.elalemin sitesine index atmak için nebıleyım sacma sapan amaçlar uğruna yardım ıstemeye çalışmıyorum.dedıgın doğru kotu yerlere çekilebilir haksızsın demıyorum ama bırde benım tarafımdan bak

129 Mesaj
28 Ağustos 2007; 10:44:08 

ultravnc, onlyview modu var.

1657 Mesaj
28 Ağustos 2007; 14:24:14 

quote:

Orjinalden alıntı: evrens

ultravnc, onlyview modu var.

peki karsı taraf anlıyo mu ızledıgını..

3057 Mesaj
28 Ağustos 2007; 14:41:40 

quote:

Orjinalden alıntı: darkingfb

anca keyloger ile olur senin dediğin..ne yazarsa belirttiğin mail adresine yolluyor bilgileri..ama nekadar etik olur orasını bilemem.

keyloger biraz hafif kalır. daha üst bişey lazım sanada burası bu konu için açılmış forum değil.

91 Mesaj
28 Ağustos 2007; 14:58:05 

başka birinin pc ye girmekmi....NIÇ NIÇ NIÇ duymuyim böle şeyler..Hekır mısın yoksa sen.

2930 Mesaj
28 Ağustos 2007; 16:31:10 

yasal bişey arıyosan www.logmein.com adresine bak

1657 Mesaj
29 Ağustos 2007; 19:46:15 

quote:

Orjinalden alıntı: TheNorth

yasal bişey arıyosan www.logmein.com adresine bak

logmein i biliyorum aradığım log me in değil

2151 Mesaj
29 Ağustos 2007; 20:10:19 

real vnc: http://www.realvnc.com/download.html

karşıdaki bilgisayara "server" olarak programı kurarsınız.
isterseniz kendi bilgisayarınıza program kurarak, isterseniz de web tarayıcı ile bağlanabilirsiniz.

eğer uzaktaki bilgisayar guest gibi sınırlı yetkilendirilmiş bir hesaba sahipse real vnc programını kapatamaz. değilse kapatır :)
free sürümde, bağlandığınızda saatin oradaki simge siyah oluyor, yani bağlanıldığı (dikkat edilirse) anlaşılıyor. belki ücretli sürümlerde gizleme yapılabilir.

ben evde çocuklar için kullanıyorum. çok çok memnunum hâlâ bağlanıp bağlanmadığımı anlamadılar. çünkü saatin yanındaki simgenin ne olduğunu bilmiyorlar

verdiğim adresteki diğer sürümlerde ayrıntılı karşılaştırma mevcut. ihtyaca göre birini kullanabilirsiniz.

yalnız...
eğer dükkandaki internet sabit IP değilse no-ip.com gibi çözümlere başvurmanız gerekmekte. veya sabit IP müracaatı yapmalısınız ttnet'e.
ayrıca, modemden port açmanız gerekiyor

41 Mesaj
29 Ağustos 2007; 20:39:01 

logmein nasıl kullanılıyor??? ve karşı bilgisayara yüklenmelimi???

1657 Mesaj
29 Ağustos 2007; 21:02:15 

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetdelgado

logmein nasıl kullanılıyor??? ve karşı bilgisayara yüklenmelimi???

karşı bılgısayara yuklemen gerekıyor.

1657 Mesaj
29 Ağustos 2007; 21:04:51 

quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

real vnc: http://www.realvnc.com/download.html

karşıdaki bilgisayara "server" olarak programı kurarsınız.
isterseniz kendi bilgisayarınıza program kurarak, isterseniz de web tarayıcı ile bağlanabilirsiniz.

eğer uzaktaki bilgisayar guest gibi sınırlı yetkilendirilmiş bir hesaba sahipse real vnc programını kapatamaz. değilse kapatır :)
free sürümde, bağlandığınızda saatin oradaki simge siyah oluyor, yani bağlanıldığı (dikkat edilirse) anlaşılıyor. belki ücretli sürümlerde gizleme yapılabilir.

ben evde çocuklar için kullanıyorum. çok çok memnunum hâlâ bağlanıp bağlanmadığımı anlamadılar. çünkü saatin yanındaki simgenin ne olduğunu bilmiyorlar

verdiğim adresteki diğer sürümlerde ayrıntılı karşılaştırma mevcut. ihtyaca göre birini kullanabilirsiniz.

yalnız...
eğer dükkandaki internet sabit IP değilse no-ip.com gibi çözümlere başvurmanız gerekmekte. veya sabit IP müracaatı yapmalısınız ttnet'e.
ayrıca, modemden port açmanız gerekiyor

simgeyi sag tıkladılarında yada uzerıne geldıklerınde simgeye dair herhangı bı acıklama yada menu cıkıyor mu ?eğer çıkmıyorsa gayet güzel bir uygulama.yazan ellerine sağlık ..modemden port açmak şart mı..

2151 Mesaj
29 Ağustos 2007; 22:05:31 

menü çıkıyor ama izleyici olduğu pek anlaşılmaz... bilen de bilir ama...
eğer yönetici hesabıysa menüler aktif oluyor. mesela durdurabilirsin... ama sınırlı hesaba sahip kullanıcılar herhangi bir müdahalede bulunamıyorlar... hiç bir şekilde yani.

ücretsiz sürümü olması bizim gibi pasif (sadece izlemek ve arada müdahale için) kullanıcılara biçilmiş kaftan.. hakkaten allah razı olsun :)
şirketler için ücretli ve daha prof versiyonları var.

mesela ücretsiz sürümde veriler ve şifre cyrpto (şifreleme) yapılmıyor. eğer o anda senin ağını, bağlantını dinleyen bir hacker varsa şifreni ve ne izlediğini görebiliyor. güvenliği düşük.
ama prof sürümlerde şifreleme var ve güvenlik üst düzeyde. ayrıca dosya paylaşımı mevcut, karşı bilg. ekrarnından dosyayı sürükle kendi masaüstüne bırak mantığı...

son olarak router modemlerde portsuz çalışmaz.

usb modemlerde ise port sorunu olmadığı için sadece firewall üzerinden izin vermek yeterli olur.

770 Mesaj
30 Ağustos 2007; 0:13:26 

quote:

Orjinalden alıntı: Mhzania

server üzerinde konfigurasyon yapılarak uzaktaki bilgisayarın bağlandığınızı anlamamasını sağlayabilirsiniz ancak

http://www.dameware.com...loads/default.aspx#dmrc
Gerekli konfigurasyon yapılırsa bütün istediklerinizi karşılıyor.
Ayrıca bu programlar yasal ve genelde büyük şirketlerde kullanıcılara uzaktan destek verme amaçlı kullanılıyor.

2151 Mesaj
30 Ağustos 2007; 2:32:38 

quote:

quote:

http://www.dameware.com...loads/default.aspx#dmrc
Gerekli konfigurasyon yapılırsa bütün istediklerinizi karşılıyor.
Ayrıca bu programlar yasal ve genelde büyük şirketlerde kullanıcılara uzaktan destek verme amaçlı kullanılıyor.

kardeş, damware demişsin de, en ucuzu (1 kullanıcı) 90 dolar

618 Mesaj
30 Ağustos 2007; 3:19:00 

Güvenmediğiniz adamı işe almayın.

Kusura bakmayın ama bana bu muhabbet yalan gibi geldi. Doğru olsa bile YANLIŞ.

1657 Mesaj
30 Ağustos 2007; 3:42:31 

quote:

Orjinalden alıntı: Vanq

Güvenmediğiniz adamı işe almayın.

Kusura bakmayın ama bana bu muhabbet yalan gibi geldi. Doğru olsa bile YANLIŞ.

insanlara güvenmek çok zor bu devirde her ne kadar guvensende başında olmayınca olmuyor.neden yalan atma ıhtıacı duyayım kı dostum.akıl danışmak ne zamandan beri suc oldu..

1657 Mesaj
30 Ağustos 2007; 3:45:32 

quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

menü çıkıyor ama izleyici olduğu pek anlaşılmaz... bilen de bilir ama...
eğer yönetici hesabıysa menüler aktif oluyor. mesela durdurabilirsin... ama sınırlı hesaba sahip kullanıcılar herhangi bir müdahalede bulunamıyorlar... hiç bir şekilde yani.

ücretsiz sürümü olması bizim gibi pasif (sadece izlemek ve arada müdahale için) kullanıcılara biçilmiş kaftan.. hakkaten allah razı olsun :)
şirketler için ücretli ve daha prof versiyonları var.

mesela ücretsiz sürümde veriler ve şifre cyrpto (şifreleme) yapılmıyor. eğer o anda senin ağını, bağlantını dinleyen bir hacker varsa şifreni ve ne izlediğini görebiliyor. güvenliği düşük.
ama prof sürümlerde şifreleme var ve güvenlik üst düzeyde. ayrıca dosya paylaşımı mevcut, karşı bilg. ekrarnından dosyayı sürükle kendi masaüstüne bırak mantığı...

son olarak router modemlerde portsuz çalışmaz.

usb modemlerde ise port sorunu olmadığı için sadece firewall üzerinden izin vermek yeterli olur.

teşekkürler paylaşım için

3103 Mesaj
17 Temmuz 2011; 13:42:47 

Bknz; Uyarisiz Uzak Masaustu, Unattended Remote Control

631 Mesaj
19 Temmuz 2011; 13:10:00 

Cevap yazacaktım ama tüm öneriler bitmiş gibi bana öneri kalmamış :)

TEK DEVLET, TEK BAYRAK, TEK MİLLET, TEK DİL!!!

∫ ∫ DH Mühendisler ve Mühendis Adayları Odası∫ ∫
AMD Phenom II X4 940 3.0 Ghz, ASUS M3N78-VM, 1GB ATI Radeon HD5830 GDDR5, 4 GB DDR II, CORSAIR H60 Sıvı Soğutma, 1 TB WD 64MB Cache + 1TB Seagate External, Thermaltake 750 Watt, Cooler Master Stacker STC-T01, 21.5" Samsung SyncMaster 2233, Altec Lansing 5.1, Windows 7 Ultimate x64 + Dell Vostro 1500 + Dell Inspiron 1018 + Macbook

44 Mesaj
10 Mayıs 2012; 13:45:34 

quote:

Orijinalden alıntı: unstoppable

quote:

radmini kur gerisini bana bırak o kucuk simgeyi kaldırayım .
nasıl kalkmazmız kalkmaz diyenlerde görsün.
trtornado@hotmail.com
ulas bana

mz301 motosiklet. takas moskovich 14.. kusur aleko
suzuki gsxr 1100 motor yandı sattım gitti.
moskovic aleko tamirciler kavga etmis cekmisler gitti :)
renault manager 3 yıl dokulenlere artık yetisemiyordum.
dacai sandero2010 sıfır almıstım 4 aylıkken durdugu yerde vurdular pert...
18100 kasko :)
maxi scooter kırımızı 2006 sıfır halen devam cin malı mirage diye bisi
metrodan almıstım.
fiat fiorino 2011 ticari agır geldi :)
renaul laguna 2004 1,6 16v devam bakalım simdilik :)

http://www.vip34servis.com
http://www.avrupateknikservis.com

75 Mesaj
12 Mayıs 2012; 3:59:07 

quote:

Orijinalden alıntı: machine

quote:

Orijinalden alıntı: unstoppable

quote:

radmini kur gerisini bana bırak o kucuk simgeyi kaldırayım .
nasıl kalkmazmız kalkmaz diyenlerde görsün.
trtornado@hotmail.com
ulas bana

Machine arkadaşım haklı no tray icon olan versiyonunu kurarsan her türlü gizlersin..

Samsung Galaxy S GT-I9000

512 Mesaj
12 Mayıs 2012; 9:01:41 

Salfeld Child Control programında Remote özelliği ile ne yapığını o anlık resim ile görebilirsin,gireceği siteleri kelimeleri saati belirleyebilirsin,girdiği sitelerin çalıştırdığı programların dökümünü alabilirsin,Pc'ye reset atabilirsin.Programın seriali hata verene kadar kullanırsın,serial sorunu yaşamak istemezsen yıllık 29 dolar olması lazım.

"Nankörlük zayıf insanların işidir,kudretli insanlar arasında hiç nanköre rastlamadım."

7193 Mesaj
12 Mayıs 2012; 9:43:57 

5 sene önceki konuya cevap yazmak nerden çıktı ? Bahsettiğiniz öneriler 2007 de varmıydı ? yada siz o tarihte bu konu hakkında bilgi sahibimiydiniz ?

44 Mesaj
12 Mayıs 2012; 13:26:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Kumandan

5 sene önceki konuya cevap yazmak nerden çıktı ? Bahsettiğiniz öneriler 2007 de varmıydı ? yada siz o tarihte bu konu hakkında bilgi sahibimiydiniz ?

5 sene degil 10 sene oncede vardı.
bilgi bilgidir eskisi yenisi olmaz...

mz301 motosiklet. takas moskovich 14.. kusur aleko
suzuki gsxr 1100 motor yandı sattım gitti.
moskovic aleko tamirciler kavga etmis cekmisler gitti :)
renault manager 3 yıl dokulenlere artık yetisemiyordum.
dacai sandero2010 sıfır almıstım 4 aylıkken durdugu yerde vurdular pert...
18100 kasko :)
maxi scooter kırımızı 2006 sıfır halen devam cin malı mirage diye bisi
metrodan almıstım.
fiat fiorino 2011 ticari agır geldi :)
renaul laguna 2004 1,6 16v devam bakalım simdilik :)

http://www.vip34servis.com
http://www.avrupateknikservis.com

7193 Mesaj
12 Mayıs 2012; 15:06:14 

Vaay iyiymiş ilk sürüm Mart 2003 'te duyurulmuş ama sen developer tarafında olduğundan sanırım ayrıcalıklısın ...

17 Mesaj
26 Temmuz 2012; 22:48:03 

programsız pc ye girme

pc ele geçirme alın size port açığı bulmak için dos komutlar

bakın şimdi ilk olaydan başlayalım işletim sisteminizin xp olan lkar için komutlar sunlar

başlat/çalıştır/cmd

ardından kurbanın ip adresini bilmeniz gerekiyor ip adreis bulmak içinde çaşitli yöntemler var

sonra komutlara gelelim

net view kurbanın ip nosu

bu komutun ardından eğer pc paylaşıma açıksa bütün paylaşımlarını görebilirsiniz değilse pc ye NULL olarak giriş yapmalısınız bu da 139 uncu port tan içeri dalmak demektir

net use kurbanın ip nosuipc$ /u:"" ""

bu komutu girdikten sonra komut başarıyla tamalandı şeklinde bir yazı ile karşılasacaksınız
,
onunaerdından ilk yazdığım komutu tekrar deneyin ve pc size tüm paylaşımları gösterecek fakan NULL olarak isimsiz bir şakilde pc ye girmiş sayıldığınızdan yapabilecekleriniz sınırlı bu nedenle administrator olarak pc ye girmek içnde administrator şifresini bulmanız gerekli şifre bulma yonteminin anlatmıyorum konumuz dışında olduğu için şifre kırmak için net uzerinde bir çok program var ney se konuya donelim admin olarak pc ye girmek içinse bir önceki girişinizi silmeniz gerekiyor bunun için

net use kurbanın ip nosuipc$ /delete

komutunu klullanınız

şifreyi bulduktan sıonra varsayalımki şifre 123456

net use kurbanın ip nosuipc$ /u:"administrator" "123456"

komutunu girdiğinizde pc de artık yapabilieceklerinizin bir sınırı kalmıyor pc sizin elinizde bunu ardından siyah dos ekranından kurtulmak için

başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tıklaYasak Kelime Kelime eylem menüsünden başka bilgisayara bağlanı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye kurbanının ip nosunu yazıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzdedir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi kullanabilirsiniz yani

pc den çıkarken şunu sakın unutmayın muhakkak girişinizi iptal etmelisiniz..

net use kurbanın ip nosuipc$ /delete

komutunu kullanarak iptal edebilirsiniz bunuyapmadan çıkmayın aksi takdirde bilmediğiniz önemli bi pc ye girersiniz ilk bakacakları yerde pc nin paylaşımlarıdır ve ip nonuz görünür hakkınızda yasal soruşturma açılır ve interneti şuçlarının en ağırı olan internet bilgi paylaşımını kötüye kullanma suçundan hakknızda açılan soruşturmada en az 4 ay en fazla 5 yıl olmak üzere hapis cezasına çarptırılırsınız... bunu da bilin

http://forum.donanimhaber.com/m_83888644/tm.htm

1 Mesaj
25 Mayıs 2013; 21:15:46 

Paradise trojan diye bisey var teamviewer gibi giris felan istemiyor tek tik ile otomatik olarak herseyi ayarliyor karsi bilgisayarda tek seferligine resim dosyasi calistirmaniz yeterli, webcam kaydina kadar aliyor +kurulumsuz(no-ip ya da port acma felan hicbi islem gerektirmiyor) ve de tamamen gizli calisiyor, sahsen kullaniyorum tavsiye de ederim bu yazilimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » Başka bir pc ye UZAKTAN erişim---ÇAKTIRMADAN---
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375