Şimdi Ara

## Bu Bilgisayarın Fiyatı Tam 30000 Avro ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wielander adlı bir firma Rheingold adını verdiği yeni sistemini tanıttı. Firmanın hazırladığı yeni sistemi için istediği fiyat ise tam 30000 avro! Son derece güçlü bir donanım sahip olan Wielander'ın Rheingold sistemi özellikle Altın kaplama kasa ve kasa içi komponentleri ile dikkat çekiyor.

Sistem hakkında daha fazla detaya resim üzerinde yer alan tablodan ulaşabilirsiniz,

## Bu Bilgisayarın Fiyatı Tam 30000 Avro ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 26 Ağustos 2007; 23:25:32 >

• bana fazla gibi geldi
  • zengin siyahlar alır bunu,
    yov yov madafaka
  • paramı bozdurayım alacağım bir tane
  • Altın kaplama mı bu?
  • Simdi bu haber niteligi mi tasiyor...

Bizim anahaber bültenlerine benzemeye basladi bu haberler
  • Aynı bilgisayarı çok daha ucuza toplayabiliriz bence çok bi kere ram çok az kalmış fiyatının yanında bari 8gb takta fiyatına değsin.Ama genede değmez ama depolama harika 4 tblık hddler çok iyi ama xfx anakart ve erkan kartı olmamış bari asus striker extreeme kullanılsaydı.
  • yuh 30 bin euro mu
    bunun yerine
    2ci elMercedes E220 2004 alirim o fiyata
  • Amma göz var sizde de yaw..O yazılanları okuyacam diye gözlerim sulandı walla..
  • Araba alırım o fiyata
  • sabitdisk lerdeki amacı anlayamadım? yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rebellion!

Aynı bilgisayarı çok daha ucuza toplayabiliriz bence çok bi kere ram çok az kalmış fiyatının yanında bari 8gb takta fiyatına değsin.Ama genede değmez ama depolama harika 4 tblık hddler çok iyi ama xfx anakart ve erkan kartı olmamış bari asus striker extreeme kullanılsaydı.

altın kaplama kasa dostum baksana, işte parası çok olanlar nereye harcasam diye düşünmesinler diye böyle şeyler satılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Razorback

sabitdisk lerdeki amacı anlayamadım? yardımcı olurmusunuz?

valla amaç basit 150gb lık raptorlara raid yapıp işletim sistemini ona kurmak diğerlerinide arşiv olarak kullanmaktır herelde
  • 4 çekirdek işlemcili 2 tane 8800GTX ULTRA lı makina ne olabilir ki.
  • Sistemin fiziği güzel olsun diye BFG'nin Physx kartını da koymuşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

zengin siyahlar alır bunu,
    yov yov madafaka

çok doğru bir teşhis olmuş tam anlamıyla bling

• Hangi akıllı o kadar para verir acaba
  • Altın kaplama

Bence satmaktan ziyade firmanın ismini duyurmak için çıkardığı prestij ürünü.

quote:

Orjinalden alıntı: TRQX
    yov yov madafaka

Ne demek istemiş acaba diyordum ki hızlı okuyunca anlayabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matruşka -- 26 Ağustos 2007; 23:55:45 >

• HMM bir de blue ray disc var ona göre haaa
  • Şu zaman da param olsun bu fiyata almazsam insan değilim. Makinanın parçalarını inceleyin sonra tek tek inceleyin fiyatları ona göre yorumlayın. Bence fiyat çok değil
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.