Şimdi Ara

## Seinheiser'dan Battlefield 2142 Atağı ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Seinheiser'dan Battlefield 2142 Atağı ##

Ses konusunda tartışmasız sektörün lider firmalarından biri olan Seinheiser yeni bir promosyonu ile dikkat çekeceğe benziyor. Firma oyuncuulara yönelik olarak hazırladığı yeni kulaklığı PC 161 ile birlikte kullanıcılara tam sürüm Battlefield 2142 oyununu hediye ediyor. Yüksek ses kalitesinin yanı sıra oyunculara yönelik olarak şimidye kadar hazırlanan en iyi kulaklıklardan biri olduğu iddia edilen PC 161'in fiyatıın ise 80 avro civarında olacağı da gelen son bilgiler arasında.

• Bir Sennheiser kullanıcısı olarak kulaklıklarının kalitesinden şüphe bile etmem. Zaten fiyata bakacak olursak oyun bedavaya geliyor. Sennheiser bu sayede iyi bir reklam yapmış olacak.
  • 80 avro ya işlemci alabilirim yada ekran kartı
  • kardesim ses işi farklıdır yani merak konusudur bole dusunmemek lazım Seinheiser'a o para verilir her keyfin bir bedeli vardır...Seinheiser gercekten kulaklık sektörünün lideri oyunda bedavaya geliyor......
  • quote:

Orjinalden alıntı: DraGonS

80 avro ya işlemci alabilirim yada ekran kartı

Dogru sölüyon
  • TÜRKİYE deki satış fiyatı ne olur acaba. Ya da bu ürünü vatan bilgisayar da ya da gold bilgisayar da bulabilecek miyiz.
  • Sennheiser kulaklık kullanıyorum ve oldukça yüksek miktarda bir para verdim. Ya benim kulaklığım bozuk ya da bu Sennheiser hakkında söylenenlerin hepsi yanlış. Kulaklığımdan hiç memnun değilim. Modeli PC165. Ses kalitesi açıkçası berbat. Bass sesleri tamamıyla sıfır. Tiz sesleri aşırı yüksek veriyor. Uzun süre kulakta durduğu zaman ağrı yapıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Khorgan

Sennheiser kulaklık kullanıyorum ve oldukça yüksek miktarda bir para verdim. Ya benim kulaklığım bozuk ya da bu Sennheiser hakkında söylenenlerin hepsi yanlış. Kulaklığımdan hiç memnun değilim. Modeli PC165. Ses kalitesi açıkçası berbat. Bass sesleri tamamıyla sıfır. Tiz sesleri aşırı yüksek veriyor. Uzun süre kulakta durduğu zaman ağrı yapıyor.

arkadaşım belki ses kartında problem vardır yada kulaklık girişinde problem olabilir bi oraları kontrel et
  • benim de başta sony ile öyle bir problemim vardı, sonra şunu çözdüm

anakartımın üstündeki ses kartının kendi yazılımında çıkışa ne bağlıysa onu seçiyorsun, ona göre kendi ayarını yapıp uygun frekansta ses veriyor

ben kulaklığı taktığımda normal büyük hoparlör modundaydı sesler cızırtılı yoğun tizli ama az baslı geliyordu sonra kulaklığa aldım ve sonuç harikaydı

başka bir bilgisayarda ya da başka bir kaynakta denemelisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: goxel1989

quote:

Orjinalden alıntı: Khorgan

Sennheiser kulaklık kullanıyorum ve oldukça yüksek miktarda bir para verdim. Ya benim kulaklığım bozuk ya da bu Sennheiser hakkında söylenenlerin hepsi yanlış. Kulaklığımdan hiç memnun değilim. Modeli PC165. Ses kalitesi açıkçası berbat. Bass sesleri tamamıyla sıfır. Tiz sesleri aşırı yüksek veriyor. Uzun süre kulakta durduğu zaman ağrı yapıyor.

arkadaşım belki ses kartında problem vardır yada kulaklık girişinde problem olabilir bi oraları kontrel et

Bende yurtdışından 150usd ye etirtilen bi markayı aldım (HD280Pro). Sennheiser'i başka markalarla karşılaştırmamak lazım. X-Fi ses kartımla ve müzik setimle kulllanıyorum, inanılmaz keyifli. Arkadaşa katılıyorum ya ses kartında bir sorun vardır, ya da ender olarak az rastlanan arızalı bir ürün almışsındır. 3. bir ihtimal ise çakma diye tabir edilen taklitlerden biri denk gelmiş olabilir. 4. bir ihtimal daha var ama onu daha sonra yazarım artık

• quote:

Orjinalden alıntı: DraGonS

80 avro ya işlemci alabilirim yada ekran kartı

ben de hep böyle derdim, sonra dedim biraz para ayırayım şu ses işine belki diyenlerin bir bildiği vardır dedim. iyiki demişim, yoksa hala yıllardır talim ettiğimiz onboard ses kartı ve dandik hoparlörlerin keyif verdiğini, ses çıkarttığını sanıyor olacaktım.
  • @fx57
    Sennheiser'yı yanlış yazmışsınız. Çift 'n' olması gerekiyordu ve 'i'nin de olmaması.

Haber için de teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 27 Ağustos 2007; 9:22:15 >
  • haber için saol
  • Kulaklığı 2 ayrı bilgisayarda denedim. İkisinde de sonuç aynıydı. Ses kartımda bir sorun yok, bilgisayarımda da bir sorun yok. Şu an gigabyte ds3r'nin ses kartında kullanıyorum. Sesi duymanız lazım, benim kulak içi takılan walkman kulaklığım çok daha kaliteli bass ve tiz sesleri veriyor. Benim kullandığımın çakma diye tabir edilenlerden olmasından şüpheleniyorum çünkü hepsiburada.com'dan sipariş etmiştim ve tam 1 hafta ürünü geç kargoya vermişlerdi. Bu süre içerisinde sürekli mailler gönderip adamları baskıya alıyordum. 3 gün içinde diyorsunuz 1 hafta oldu diye. Acaba çakmasını mı yolladılar? :(

Ayrıca bu başa değen kısmında, yumuşak plastik bir yastık bulunuyor. Bu yastık da kalitesiz bir yapıştırıcı ile yapıştırılmış olmalı ki, uzun süre kullanımdan oluşan sıcaklıktan ve terden dolayı olucak o yastığın ucu çıktı sallanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khorgan -- 27 Ağustos 2007; 8:41:52 >
  • yeri olmayan birisi ya da yüksek seste müzik dinlemek için yeterli konumda bulunmayan bir yere sahip birisinin hhoparlör yerine bu kulaklıkları alması daha mantıklıdır ki...ses kalitesine bakıldığında fiyatının makul hatta ucuz bile denilebilir...hassas kulaklar ne demek istediğimi iyi bilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: arimurdul

yeri olmayan birisi ya da yüksek seste müzik dinlemek için yeterli konumda bulunmayan bir yere sahip birisinin hhoparlör yerine bu kulaklıkları alması daha mantıklıdır ki...ses kalitesine bakıldığında fiyatının makul hatta ucuz bile denilebilir...hassas kulaklar ne demek istediğimi iyi bilir...

evet galiba ben seni çok iyi anladım.. ama yinde pahalı zamanında sırf kalite için neler yaptığımı hatırladım..

• Sennheiser HD 202 ,Sennheiser MX200 ,MX500 sahibiyim.. bu aletler cidden ayrı bişi bana göre... adamlar bu işi biliyo.. bu alett de çok çılgıun bişi olur eminim... ama fiyatı da güzelmiş...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.