Şimdi Ara

GTA san andreas uçak sürücü kursu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar ben oyunun %50 sinden sonra kamyoncu bir de öyle bayrak görevleri çıktı.eski havaalanını satın aldım.sürücü kursu çıktı.taaaa 1inci adalara gidiyom ordan bile beni arıyolar.çoook uzaklara gidince bile hep o sürücü kursu işareti görünüyo.arkadaşlar söyleyin bana o sürücü kursu görevini yapmazsam bi daha doğru dürüst bi görev açılmıyo mu?bi de kamyoncu görevleri var.8 inci geçtim bana gelir verdi bana.yolun uzunluğu ve yolun zorluğuna göre ödüller alacaksın dedi bana.

ya bu görevlerden böle hiç satın alınacak yer açılmıyor mu?daha doğrusu şöyle adam gibi adamdan görev almadım.adam gibi bi adamdan görev alabilmenin anahtarı hangi görevlerden geçiyo.

• yeni görevler açılması için uçak görevlerini yapman gerekiyor
  • 3. görevini yapamıyom ya böyle düz kalkıyorum uçakla birinci koronayı geçemiyo.o yüzden dolaşarak denedim ama kabul etmedi.nası uçucam başka türlü bilmiom
  • dotum oyunun kayıtlarını yükledim ben istersen beni ekle walla dolaşıom bu daha zevkli modifiye fln yapıom hatta bi program daha war istediim garaja istediim aracı indirebiliorum bu programları istiyorsan ban ulaş

gripin@w.cn genelde açık benim msn
  • ben daha uçak görevinin 1. sini yapamıyorum nasıl yapılacak birtürkü beceremdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.