Şimdi Ara

## OCZ Son Sürat: DDR-2 800MHz CAS3 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## OCZ Son Sürat: DDR-2 800MHz CAS3 ##

Yüksek performanslı ve kaliteli bellekleri ile adından sıkça söz ettiren firmalardan biri olan ve hazırladığı bellekleriyle ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitlesi edinen yeni DDR-2 bellek kitini duyurdu. Firmanın iddialı belleklerini konumlandırdığı Reaper HPS serisi dahilinde çıkan yeni bellek kiti PC2-6400 Reaper HPC CL3, teknik değerleri ile hayli iddialı.

800MHz'de çalışan ve CAS3 gibi son derece iddialı bir zamanlama ile gelen OCZ'nin yeni bellek kiyi 1024MB'lık iki bellek modülünden oluşuyor ve çift kanal bellek mimarisini destekliyor. Dahili olduğu seriye özgü soğutma teknolojisini kullanan yeni bellek kiti ayrıca Nvidia'nın Enhanced Performance Profiles (EPP) adını verdiği özel bellek teknolojisini de destekliyor.

Ömür boyu garantil ile sunulacak OCZ'nin 800MHz CAS3 bellek kitinin fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

* Yeni bellek kiti standart olarak CAS4 ve 2.1v'de çalışıyor. Ama nForce yonga setli bir anakart üzerinde EPP teknolojisinin de devreye girmesi ile 2.4v'de CAS3 olarak sorunsuz çalışabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 24 Ağustos 2007; 17:34:28 >

• Kac V de CL3 yapabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kurt_78

Kac V de CL3 yapabiliyor

Yeni bellek kiti standart olarak CAS4 ve 2.1v'de çalışıyor. Ama nForce yonga setli bir anakart üzerinde EPP teknolojisinin de devreye girmesi ile 2.4v'de CAS3 olarak sorunsuz çalışabiliyor.
  • Bir habere ilişkin ancak bu kadar gereksiz cevaplar yazılabilirdi sanırım... 2.4v bana verseler bende CL3 yaparım vs vs...

Gereksiz mesajlar silinmiş benzerleri de silinecektir...
  • işte bellek dediğin budur... DDR3 müç hikaye... olgunlaşmış teknolojileri seçeceksin..
  • Ben ancak 800 Mhz'i, 5-5-5-12'de yapabiliyorum.
  • Dual DDR Bellek teknolojisi ile Dual Core teknoloji verimli çalışıyor acaba
    Quad Core İşlemciler yaygınlaşınca 4 kanal DDR teknolojiside yaparlarmı .
  • O değilde arkadaşlar bu OCZ nin yükselişi benim gerçekten hoşuma gidiyor.Hem bu kaliteli olup hemde fiyatları uygun bir markanın ülkemize gelmesi çok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

O değilde arkadaşlar bu OCZ nin yükselişi benim gerçekten hoşuma gidiyor.Hem bu kaliteli olup hemde fiyatları uygun bir markanın ülkemize gelmesi çok güzel

Aynen katılıyorum.Birde Corsair XMS2 lerde çok uygun bu aralar
  • valla bendeki ramler 2.1 voltta CAS 3 yani 3-4-3-9 çalışıyor...OCZ DDR2 PC2-6400 CL 3 FlexXLC Edition 2GB Kiti (sus soğutmalı olan versiyonu) bile zamanlaması CAS 3 olmasına rağmen 3-4-4-15 çalışıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.