Şimdi Ara

İzmir civarı deniz+piknik yeri tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
68.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir yakınlarında hem denize girip hem de piknik yapabileceğimiz bir yer tavsiye edebilir misiniz?Aracımız olduğundan çok uzak olmadıktan sonra ulaşım problem değil.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamagan -- 25 Ağustos 2007; 12:13:39 >

• Deniz yok ama körfez var olurmu

Bayraklı-Karşıyaka yolunun orda piknik alanı var.Ördekler , tavşanlar fln.Ama deniz yok körfeze girmen lazım
  • Yaw orda sorulcak sorumu bu?? Çök çimenlik gördüğün bi yere
  • çok uzak olmasın diyorsan Seferihisar'da Ekmeksiz Plajı'na git, %100 garanti pişman olmazsın, denize sıfır çam ormanı piknik yeri var, mükemmel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

çok uzak olmasın diyorsan Seferihisar'da Ekmeksiz Plajı'na git, %100 garanti pişman olmazsın, denize sıfır çam ormanı piknik yeri var, mükemmel

Ben de burayı söylemek için girmiştim...ama haftasonları yer bulmak imkansız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: irish

quote:

Orjinalden alıntı: Triquetra

çok uzak olmasın diyorsan Seferihisar'da Ekmeksiz Plajı'na git, %100 garanti pişman olmazsın, denize sıfır çam ormanı piknik yeri var, mükemmel

Ben de burayı söylemek için girmiştim...ama haftasonları yer bulmak imkansız...

geçen çarşamba gittim bende
    sabah 8 de oradaydık tek kişi yoktu, öğlen 12de aileler gelmeye başladı ama çok kalabalık olmadı, haftasonu kesinlikle gitmem

• Menderes yolundan Kuşadası'na giderken rampada KLAROS PİKNİK ALANI VAR.Kişi başı 2 ytl alıyorlar.Çok temiz ve bakımlı bir yer.Denize sıfır çok hoş bir yer.Karşıyaka'dan tam 67 km.
    Bir de Urla'da Demircili Köyü diye bir yer var.Orda Deniz Yıldızı diye bir tesis var.İnanılmaz güzel bir yer.Yiyecek içecek sokmak yasak ama fiyatlar çok uygun.Ortam gerçekten çok nezih.Denizi tek kelimeyle mükemmel.Araba başı haftaiçi 7 ytl alıyorlar kaç kişi olursan ol.Ancak şezlong şemsiye bedava oluyor tabi.Haftasonu ise araç başı 15 ytl,yine kaç kişi olursan ol.Burası da Karşıyaka'dan 65 km.Eskifoça ile yenifoça arsında Hanedan diye bir yer var.Orası da hoş bir yer.Kişi başı giriş 6 ytl ancak ilk içkiler bedava.Ortam güzel ve fiyatlar çok uygun yine.Kolay gelsin.Daha çok yer var aklımda ama bunlar yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 24 Ağustos 2007; 1:02:27 >

• Bu işte en büyük sorun herkes gibi ancak hafta sonları gidebilecek olması bi çok yer var ama tıklım tıklım oluyor. Bazı yerlere gidiyorsun bir şemsiyeye 15 YTL verip akşama kadar kavrulmayacağım diye şemsiyenin bir sağına bir soluna geçiyorsun. Benim istediğim yerler fazla pahalı olmayan nisbeten tenha ailenizle gideceğimiz deniz dışında ağaçlık gölgelik alanlar olana duruma göre şöyle mangal keyfi yapıp yiyip içebileceğimiz bir yerdi.

Ekmeksiz plajının hafta sonları gidilmeyecek kadar kalabalık olduğunu söylüyorsunuz. Hanedan ise kişi başına 6 YTL biraz fazla Geriye kafama yatan Klaros ve demircili kalıyor. Demirciliyi bende duydum güzel bir yer olduğunu söylüyorlar. Peki klorosa yiyecek sokmak serbest mi ? Türk işi mangal yapabileceğimiz uygun yer var mı? Çok şart değil ama olsa fena da olmaz.

Arkadaşlar hafta sonuna az kaldı başka tavsiyesi olan var mı? İlginize teşekkürler

• Urla taraflarına gidin.Bak mesala arkdaşlar Bademler köyünde kamp yapmışlar geç saatte gitmiş olmasalardı geçen ay bende onlarla gidecektim :(
  • Urla,ekmeksiz plajı derken ürkmeze gittik. Benim istediğim özellikleri taşımasa da iyiydi. Yardımcı olup bilgi veren bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. Yaz bitmeden tavsiye ettiğiniz yerlere gitmeye çalışacağım.
  • Klarosa mangal yiyecek içecek sokmak herşey serbest.Masalar da var.Sadece kişi başı 2 ytl o kadar
  • Arkadaşlar selam
    15 Mayıs 2012 tarihi itibari ile bu konuda fikir verebilecek ve tavsiyede bulunacak arkadaş var mı?
    Tavisyelerinizi bekliyoruz ailecek :)
  • karagölü öneririm. dagın tepesinde bi yer piknik yapmaya cok uygun. birde suyu cok temiz ve şifalı derler. burda yüzen tüm hastalıklarından kurtuluyormus.

İzmir civarı deniz+piknik yeri tavsiye edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 15 Mayıs 2012; 13:51:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Triquetra

Haklı arkadaş en son 8 yıl önce gitmiştim :( ama sezon açılmamış olabilir
  • Denize gerek yok su olsun yeter tavsiye edebileceğiniz yer var mı kdndi yiyeceğimi kendim getireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.