Şimdi Ara

Msn messenger oturum acma sorunu..! Lütfen bi bakin Kafyi yiyeecem Acill Yardiim...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ardakaşlar bu akşama kadar msn'i oldukça sorunsuz kullanıyordum fakat msn discovery yükledim ve bağlanmayı denedim ama birçok popup çıktığı için tamamen sildim doscovery ile ilgili her dosyayı sildikten sonra restart yaptım ve msn bağlanmak istediğimde (6.2 kulanıyorum) sürekli 0x81000301 hatası alıyorum ve sürekli bağalanamıyorum.uninstall ettim restart yaptım ve tekrar yükledim ve durumd yine devam ediyor lütfen birisi bana yardım etsin deli olacağım!!

• bugunlerde msn de sorunlar var... hotmail maile girememe ve msn nin calismamasi gibi.. ben dahil bir cok arkadasimin basina geldi canli tanigiyim.. bir muddet sabret.. 4-5 gun kadar...
  • yuklediginden olabilir tamemen silmen lazım hersyiyle msni... messengeri yani... köküne kadar sil;)
  • sildim kardeş
    kökünü kuruttum
  • bizde neden hiç sorun olmuyor msn ye bağlanmak icin en fazla 3 saniye beklemek yetiyor herkesin msn kullanmasına ragmen
  • kurarsanız öyle seyLer bozuLur tabi..
  • bende 1 haftadır giremiyom
  • Sergen_babo kardeş proxy ayarlarını kontrol et belki ondandır bende de olmuştu, eğer proxy i kapatırsan olur(tabi numara falan girdiysen)
  • yuklediğin programi sildiğin içindir msn 'ni sil bastan kur derim banada oldu aynen yaptim n.p
  • register kaydını düzenlemen lazım, yada XP kullanıyorsan geri yükleme yap 2-3 gün önceye bir daha dene. Düzelmesi lazım. Saygılar
  • Bu aralar Msn 6.2 yapıyor bunu 4.7 ile rahatca girebiliosun....
  • sabah benimde ne hotmail açılıyodu nede msn ama bi kaç dakka sonra düzeldi...
    artık msn de çıldırdı....
  • sabrette nereye kadar açılmıyo meret.Bu sorun hakkında teknik bilgiye sahip olan yokmu?
  • msn de bugun sorun var endişelernme düzelir...
  • bugün var yarin var dostum , hiç bitmiyo bu sorun bu msn ninde telekomunda adsl de a.q
    adamlar nefret ettirdiler 2-3 saatlik zevkimizden.
  • YOK BU MSN NİN AÇILACAĞI YOK , ANLAŞILDI WİNDOWSU YENİDEN KURACAZ.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.