Şimdi Ara

YU-GI-OH un en iyi Canavarı hangisi?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
121.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• siz horatkinin efektini biliyormusunuzda konuşuyonuz!! onun efektini bilen yok şuanda japonyada çok az kişide var.

ayrıca mısır tanrıları çok ezik..çizgi film zaten saçmalıktan ibaret! hemde düelloda kullanılamaz onlar!

En güçlü canavar Saldırı gücü bakımından fgd dir ;) Efekti bakımından güçlüler ise yasaklı-sınırlı listesindeki canavarlardır...
  • evet sanırım biliyorum tahminlerim var 100.000 'ın üzerindeama kaç bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: elin adami

bence en iyiler bunlar

YU-GI-OH un en iyi Canavarı hangisi??

SANA KATILIYORUM ÇÜNKÜ YUGİOH'TA SLİFER THE SKY DRAGON VAR.

• arkadaşalr spastik filanmısınız? adamlar hala en güçlü godlar dm filan diyo ya :D komedi gibi ya :D
  • Ben bir cyberenic fusiondestesi kullanıcısı olarak cyber end dragondansakının diyorum...

ATK:4000 DEF:2800 Efeckt Monster.Fusion

Bi limiter removal çaktınmı + heavy strom al sana sahanın efendisi 8000 atlı delikanlı :D
  • olm cybernetic fusion destesinin amacı 2.turdan sahaya cyber twin çağırmaktır ;) cyber end atak bakımından cazip dursada çağırma zorluğu ve 1 kere dalması yüzünden çok popüler değil. Cybernetic fusion destelerinde 1 tane yeter abartmayalım :D ;)

Bu arada kim olduğumu tanımışındır heralde :D
  • mısır tanrılarından sonra en güçlü kart exodia kartı bence hatta yu ginin çizgi filminden taktik çalalım exodia kartlarını painful choice la mezarlığa takacaz sonra exodia ile anlaşmayı oynyacaz böylece harika bi canavarımız olacak tabiki bunu sadece Tag Force ta yapabilirsiniz Pc için çıkan oyunların da daha yok(PSP oyunu Tag Force I-II bende PSP var valla çok güzel oluo :D)
  • painful choice yasaklı.

ex desesi bi dd crowa bakar :D
  • bence gate guardian ve onu oluşturan kartlar kazejin,suijin ve sanga of the thunder çünkü bu kartların her birinde saldırıyı düşmana çevirme effecti var
  • Çizgi Mavi Gözlü Beyaz Ejder
  • quote:

Orjinalden alıntı: tonyjaa_111

Çizgi Mavi Gözlü Beyaz Ejder

şaka yapıyosun değil mi!?
  • bence en iyi canavar exodia atk:sonsuz df:sonsuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: gamehero

off bi karar veremediniz dedik yaa en güçlü exodia tuzak karları işe yaramıyo ayrıca atk:sonsuz df:sonsuz dedik yaaa

öyle bir kart yok arkadaşım.
  • bırak ya gülme kaynağımı tüketme sil o linkleri

bence en iisi skull servant öyle değl mi

• Allah akıl fikir versin diyorum sadece bu mesajlara;

Dark Armed Dragon
    Butterfly Dagger Elma
    Imperial Order
    Sixth Sense

Bunlardır esas güç.
  • en güçlü kart diye birşey yok.saldırı ve savunma puanına göre değerlendirme yapıyorsanız birçok canavar var.misal; five headed dragon
    efekt bakımından birçok güzel işe yarar kart vardır.saymakla bitmez.örnek verecek olursam en sevdiklerim arasında;
    Barrel Dragon
    Blowback Dragon
    Gatling Dragon üçlüsü yer alır.rakibinizi çıldırtmak için harika kartlardan üçü bunlardır bana göre.birazda şanslı olmalısınız bu kartlar elinizdeyse.çünkü zar atmanız gerekecek.
  • gx in şu jasecik li sezonunda bir tane pırlanta ejdermi ne one benzeyen bir şey vardı.7tane elmas canvardi galiba onun birlesmesiyle olusuyordu.ozelliklerini ve defini tam bilmiyom ama saldiri gucu 5000di en son kararim bu en iyi canvar bu artik bnce
  • megarock dragon:mezarlıktaki her kaya tipi canavar için 700 atak 700 defence alıo.
    exood master of the guard:atk:0 def:4000.bu kartı shield sword kartı ile puanlarını değiştirip atağı 4000 yaptırırız.bu kart atak moduna geçince direk rakibin can puanını 1000 azaltıyo.bu kartlar bende var.orjinal satın almıştık.ordan çıktı.bunlarla hiçte yenilmedim
  • çok saçma bir başlık bana göre...Çünkü her kartın kendine göre efekti vardır. Jinzo en iyi kartlardan biridir.Yu-Gi-Oh'ta en iyi canavar diye birşey yoktur.Moderatör olsaydım konuyu direk siler/kitlerdim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.