Şimdi Ara

##Kendi dizüstünüzü kendiniz toplayın##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ##Kendi dizüstünüzü kendiniz toplayın##

Dizüstü bilgisayarların en büyük sorunu standart sistemler olması ve upgrade etmeye pek müsait olmamalarıdır. Üstelik üst düzey dizüstülerin fiyatları gerçekten el yakıyor. Eğer kendi diz üstünüzü kendiniz toplamak istiyorsanız ve yurt dışından ürün alma imkanınız varsa Eurocom'un sunduğu bu avantaj sizin işinize yarıyacaktır.

Link:http://web.eurocom.com/EC/ec_model_config1(1,188,0)

Not: Site açılmıyor ise linki kopya/yapıştır yaparak kullandığınız browser'e yapıştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnacoN -- 22 Ağustos 2007; 0:20:34 >

• Türkiyede Çizgi elektronikte sanırm yapıyordu. Güzel bi olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rec -- 21 Ağustos 2007; 23:49:51 >
  • siteyi açamadım ben ya
  • Linkte şimdilik bir sorun var, topladığımız sistemlerde böyle sorun yaşatmazsa fena olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Valla bu yenilik değil. Çok uzun süredir yurt dışında üreticiler bu imkanı sağlamakta. Hele Alienware gibi üreticiler senelerdir kullanıcılara konfigürasyon belirleyebilme şansı vermekteler. Haber olarak niye girildi anlamadım ?

zaten bu olay yeni olsaydı ilk sen haber veriridin bize şaşırmadım
  • Link bir çalışıyor bir çalışmıyor bende anlamadım

Haber olarak girme nedenim ise basit. Diğer sağlayan firmaların yanına bir tane daha alternatif olması ve Quad core laptop toplayabilme şansınız olması.
  • Linki actım bilgisayarlar iyi fiyatlar da iyi (!) de bu yabancı site tabiki de Türkiyeye satış yapıyorlar mı orası sorun olur...
  • bn arcelikte denemiştim cok basit yapmışlar işlemcini weya hard diskini seçebilion ekran kartları ise paylasımlı
  • http://forum.donanimhaber.com/m_16726575/tm.htm

'de detayıyla tartışılmıştı. Bilgi sahibi olmak isteyenler bakabilirler
  • bub sistemi tek esprisi masa üstü kullanımı sunan anakarta sahip olması ki sadece 1066 MHzlik fsb ye sahip işlemcile kullanılabiliniyor..
  • forever destop PC
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

forever destop PC

+1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.