Şimdi Ara

eMule'de otomatik 'duraklatıldı' durumu..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

eMule'nin orjinal sürümünü kullanıyorum (v0.48a). Listeye birçok dosya attım, source olsa dahi bazı dosyaların durumu bekliyor veya indiriliyor'dan kendi kendine 'duraklatıldı'ya geçiyor..

Sizce neden olabilir..?

• hdd de yer kalmadıysa ondan olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cfiliz

Arkadaşlar,

eMule'nin orjinal sürümünü kullanıyorum (v0.48a). Listeye birçok dosya attım, source olsa dahi bazı dosyaların durumu bekliyor veya indiriliyor'dan kendi kendine 'duraklatıldı'ya geçiyor..

Sizce neden olabilir..?

Sıran gelmemiş olabilir.Sıraya giriyor indirmek için.Dosyanın üstüne çift tıkla orada hangi kullanıcıda kaçıncı sırada olduğunu göreceksin.
  • emule sadece ve sadece sabır işidir bunu unutmayın arkadaşlar.

öyle atayım dosyaları hemen çatır çutur paldır küldür gelsinle olmaz nekadar iyi paylaşım o kadar iyi download getirir

• quote:

Orjinalden alıntı: Bo$$_HoGG

hdd de yer kalmadıysa ondan olabilir.

Evet, hdd'de yer kalmamış

Forever P2P
  • Biraz sabır. 1 filmi indirmem yaklaşık 1 hafta sürdü. Önceki film ise 2 gün sürmüştü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sinerji

Biraz sabır. 1 filmi indirmem yaklaşık 1 hafta sürdü. Önceki film ise 2 gün sürmüştü.

daha dun american pie in son filmini listeye attim bikac saatte bitti.su anki hizlarda okadar uzun surmemesi gerek.sabır gerektıren program ama okadarda değil.tek dosyada hız stabilitesi olmaz ama listeniz doluyken son surat indirmeye devam

not:harfler için kusura bakmayın.hırvatca bi klavyeden yazıorum laptop ta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.