Şimdi Ara

... Sorunun cevabını buldum merak edip girmeyin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ihs hostingden host paketi alcam plesk e girmek için 8443 nolu portun açık olması gerekiyormuş smyntecten tarattım o listede 8443 diye bi port bile görmedim açık olup olmadığını bilmiyorum.Modem zoom x5 şimdiye kadar şifre değiştirmek haricindem modemi hiç ellemedim???

Cevaplarınız için şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarikanarya567 -- 21 Ağustos 2007; 18:28:47 >

• Up
  • ya modemden ya da symantec ten açacaksın. Yani eğer o port kitli ise sorumlu bu ikisi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 21 Ağustos 2007; 17:43:41 >
  • Arkadaşlar symantec ten yani sitesinden tarattım ne kilit ne açık öle bi port gözükmüyor verdiğin forumdada programlı fln filan sölemiş benim merak ettiğim açmak değil normalde o port açık olurmu?Ve teker teker bütün portları açıkmı kapalımı görebileceğim herhangibir birşey varmı?
  • soran arkadaş çözümünü yazsaydı.
    başka arkadaşlar için yazayım...

host firmalarındaki yönetim paneline girerken kullanılan PORT olayı sizin modeminizle veya bilgisayarınızla alakalı bir durum değil.,
    örneğin:http://sizindomain.com:8443 yazınca host firmasındaki 8445 nolu porttan yönetim paneline giriş yapıyorsunuz.
    sizdeki port değil yani...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.