Şimdi Ara

## ViewSonic VX2255WMb/h Swarovski Kristalleri İle Süslendi ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## ViewSonic VX2255WMb/h Swarovski Kristalleri İle Süslendi ##

Hazırladığı kaliteli monitörleri ile ülkemiz pazarında da önemli bir kullanıcı kitlesi bulunanan ViewSonic, yeni ve dikkat çekici monitörünü duyurdu. Firmanın VX2255wmb/h LCD monitörü dünyanın konusunda lider firmalarından biri olan Swarovski'nin hazırladığı özel kristaller ile süslendi.

ViewSonic ve Swarovski ortaklığı sonucu hazırlanan kristaller ile kaplanmış LCD monitör ayrıca kristal dizilimi açısından özelleştirilebiliyor. Gelin şimdi hep birlikte VX2255wmb/h'nin teknik özelliklerine birlikte bakalım,

- Boyut: 22-inç
    - Çözürlük: 1680X1050
    - Tepki Süresi: 5ms
    - Parlaklık: 300 cd/m2
    - Kontrast: 1000:1
    - Görüş Açısı: 160/160
    - Ek Özellikler: Entegre mikrofon, hoparlör ve dahili 1.3MP kamera

Fiyatı velli olmayan yeni monitörün yakında satışa sunulması bekleniyor.

• böyle gereksiz süslemelerle uğraşacaklarına birkaç tane daha Full HD monitör çıkartsalar da fiyatlar düşse...

Resmen gereksiz teknolojiyle alakasız birşey yapmışlar... Kapağı değiştirip aynı filmi satma gibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: epinox

böyle gereksiz süslemelerle uğraşacaklarına birkaç tane daha Full HD monitör çıkartsalar da fiyatlar düşse...

Resmen gereksiz teknolojiyle alakasız birşey yapmışlar... Kapağı değiştirip aynı filmi satma gibi...

Doğru söze ne denir... Ağzına sağlık
  • sanki eve tablo alıyoruz. gereksiz arap usulü bir uğraş.
  • quote:

böyle gereksiz süslemelerle uğraşacaklarına birkaç tane daha Full HD monitör çıkartsalar da fiyatlar düşse...

var zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

quote:

var zaten

Benq 24' dışında kaç tane Full HD monitör piyasada ben hiç yok die biliyorum
  • quote:

quote:

quote:

var zaten

süsleyip güzelleştirmek için yapmışlar ama görünüş olarak hiç beyenmedim mühim olan özellikleri ama özellillerine bakıyorum o da pek iç açıcı değil.
    haber için teşekkürler fx57

• hiç işim olmaz valla kristalleri bir kenara bırak özellikleri kötü...
  • quote:

quote:

quote:

var zaten

demekki okumuyorsun ....... boşuna yapmışız bunları
    http://forum.donanimhaber.com/m_15883750/tm.htm

• Ayak tasarımı çok kötü Çok kötü Çok kötü

Neden böyle küçük ve yuvarlak ayak yaparlar anlamıyorum.
    VX serisindeki ayak tasarımı çok daha iyi .
  • quote:

Orjinalden alıntı: HyperActive

Ayak tasarımı çok kötü Çok kötü Çok kötü

Neden böyle küçük ve yuvarlak ayak yaparlar anlamıyorum.
    VX serisindeki ayak tasarımı çok daha iyi .

samsungun panelleri çok güzel oyle olsaydı daha iyi olurdu görünüş olarak çirkin bir monitör
  • viewsonic tepkime sürelerini griden griye veren bir firma bunun siyahtan beyaza olan tepkime süresi daha da yüksektir.. bence viewsonicin böyle yapması karizmasını düşürüyor... gerçi samsungta yapıyor ama neyse henüz LCD ye geçmedim biraz daha beklemekte fayda var hala gelişim aşamasındalar...
  • bayanlar alır diyeceğim ama onlar daha çok seçici, asla böyle bir garibeyi almak istemezler.
  • Kaliteli monitör ve viewsonic???Viewsonic birincisi kaliteli bi marka değil,ikincisi de bu ürünün tasarımı cidden çok kötü.
  • bunların hitap ettiği kitle kim acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: menem

bunların hitap ettiği kitle kim acaba?

Sonradan görmeler.
  • Kocalarına aldırmayı planlıya kokoş kadınlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

quote:

Orjinalden alıntı: menem

bunların hitap ettiği kitle kim acaba?

Sonradan görmeler.

cuk diye oturdu sadece o kristallerle eski teknolojiyi kakalıyorlar biraz şekil değiştirip sonradan görmelerde anlamadan alıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.