Şimdi Ara

TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
81.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8 ŞUBAT Pazartesi 00.30 BANT

• Bu konuya televizyondaki basketbol maçlarının yayın akışları eklenecektir...

Televizyondaki maçlar için ayrı bir başlık açmayınız ve yayınlar hakkında ki sorularınızı sadece bu konudan yöneltiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MAD -- 24 Ekim 2008; 21:42:43 >
  • kullanışlı bi program saolasın
  • teşekkürler The_MAD

hız açısından nasıl, 1 MBit bağlantı yeterli mi.. birde çok kota yiyor mu, benimki 4 GB kotalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

teşekkürler The_MAD

hız açısından nasıl, 1 MBit bağlantı yeterli mi.. birde çok kota yiyor mu, benimki 4 GB kotalı

Kota konusunda çok bonkör bu program bir maçın tamamını sanırım 500-600MB civarında kota yiyordu..1 mbit çok iyi takılmadan izlenebiliyor ama artık sınırsıza geçmek lazım benimde...
  • kota kötü yaw bnm de 4 gb uff sınırsız geçsek iyi olacak bi internet bölümüne sorayım fiyat farkını
  • sağol The_MAD
    ben geçenlerde sınırsıza geçtim zaten her ay kotayı geçip 50 ytl'yi gözden çıkarıyordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

kota kötü yaw bnm de 4 gb uff sınırsız geçsek iyi olacak bi internet bölümüne sorayım fiyat farkını

Maçlar gayet iyi izleniyordu bence değecektir sınırsız için NBATV dışında ki maçları bile mesela TNT ve ESPN maçlarını bile izleyebiliyorduk...Bu arada çok daha kaliteli linklerde olursa onları vermeye çalışacağım sanırım maç yayınından 5 dakika önce dağıtılan linkler vardı...Bulursak süper olur cam gibiymişde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

quote:

Orjinalden alıntı: batuhanbb

kota kötü yaw bnm de 4 gb uff sınırsız geçsek iyi olacak bi internet bölümüne sorayım fiyat farkını

Maçlar gayet iyi izleniyordu bence değecektir sınırsız için NBATV dışında ki maçları bile mesela TNT ve ESPN maçlarını bile izleyebiliyorduk...Bu arada çok daha kaliteli linklerde olursa onları vermeye çalışacağım sanırım maç yayınından 5 dakika önce dağıtılan linkler vardı...Bulursak süper olur cam gibiymişde..

sınırsızın bi fiyatına bakalım dimi ama değer çok büyük bi fark yoksa zaten bnm kotam da her ay 2 gb boş yer kalıyo bunla doldurumum bazı maçlarda
  • quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

sağol The_MAD
    ben geçenlerde sınırsıza geçtim zaten her ay kotayı geçip 50 ytl'yi gözden çıkarıyordum

bu arada fark 20 ytl miş 30 ytl zarardasın yaw geçmiş olsun
  • bu programı kışın yuklemiştim playofflarda tv nin vermedigi en amansız mucadeleleri burdan izledim örn nash in burnu yarılırken bizzat bu program sayesinde canlı canlı izledim kota mota olayını blmiorum ama sınırsız heralde the mad iyi iş programı cok öneririm kesin yukleyin.
  • ben yükleyeceğim. çok yararlı valla teşekkürler The_MAD
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

teşekkürler The_MAD

kotalıysan yaklaşma bile hoca..1-2nba play off maçı izlemiştim oda tam değil bayagı bir kota götürmüştü..

p2p oldugu için sanırım ne kadar çok izleyen olursa akıcılık artıyor..1mbitte geçen yıl rahat izliyordum play off maçlarını..
  • gecen sene kotalıyken nerdeyse hıc bı macı seyredemıyodum bu sen kotasıza gectım rahatladım yanı rahat rahat seyrederım artık tum macları
  • Bunu vermen çok iyi olmuş...NBa tv izleyemiyoruz ztn bari böylece maç kaçırmayız...kotalılar için gerçekten sorun benim gibi ama 30 ytl yerine artık 50 ytl vericem...Kasma derdimn olmucak ha geçicek die...
  • Kotalı olmama rağmen geçen sene Nets'in sezon içindeki 3-4 maçı hariç hepsini canlı izledim. maç başına yaklaşık 400mb filan yiyor (ben bağlantıyı kesiyom da devre arasında ). Sopcast bazen problem çıkarıyor gerçe ama olsun. eskiden TVU'da izlerdim O-TSN filan vardı.. neyse..
  • arkadaşlar program süper ama 1 mbit de olmasına rağmen çok takılıyo hiç izleyemiyorum.
  • bugun maç varhe ohbe streslı bıgun sonrası ıı olcak eywalla aga
  • çok yavaş bağlanıyor
    2mbit internette bile takılmalar oluyor

sorun bende mi ki??
  • Valla hocam ben 2 mbit takılma yok sende bir hata olabilir..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.