Şimdi Ara

TV'DE ve İNTERNETTE Canlı Basketbol Yayınları (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
1
Favori
81.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ntv'de cumartesiyi pazara bağlayan gece 01.00'da orlando-indiana maçı var.. saat süper, maç seçimi sıkıcı.. bıktık artık orlando maçı görmekten..

ntvspor'da pazar akşamı 22.30'da detroit-new orleans maçı var.. maç seçimi güzel, saat güzel ama yayın banttan
  • ntvspor'da basketbol programi var su anda. konuklar huseyin besok ve kaya peker. murat kosova ve ercan taner sunuyor. bayagi guzel giiyor izlemek isteyenler varsa haber vereyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 20 Mart 2008; 22:41:23 >
  • Allah NTV'nin belasını versin. bu geceki fıstık gibi Nets-Nuggets maçını vereceklerdi değiştirmişler.. Sixers-Magic verecekler. Benim gibi insanlar Türk basketbolculardan bu yüzden soğuyor. O maçı değiştirenlerin parmakları kırılsın.
  • slm basketbol severler bende burda yeniyim şeyi soracaktım windows media player de nasıl url açılıyo link i nereye yapıştırıyoruz kitaplık var başka bi arama yeri bulamadım bendeki media player versiyon 11 di heralde ondan mı :) bide sipruyu indirdim kayıt ta oldum 28 mart akşamı ama sipruyu kuramadım yönetici bu işlemi yapmanızı engelliyor dedi kurulmuyo heralde sizin sipru pro larınız çalışıyo mu bikaç ay önce yada 1 yıl önce kurdunuz diyemi çalışıyo bana da bi yardımcı olun bende nba maçlarını izlemek istiyorum cctv5 verirse anca izleyebiliyorum o kdr :) tmm o da iyi ama yetmiyo napiyim herkese kolay gelsin en kısa zamanda görüşmek üzere biraz çıkarcı bir giriş mi yaptım sadece nba maçlarını izlemek istiyorum o kdr bu arada romanımın 1.cilt i bu devamı sonra :) hadi byes....
  • Arkadaşlar Ankaraspor-Trabzsonspor maçı sopcastta hangi kanalda pm atarsanız ya da buraya yazarsanız iyi olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmedinho_10

Arkadaşlar Ankaraspor-Trabzsonspor maçı sopcastta hangi kanalda pm atarsanız ya da buraya yazarsanız iyi olur

• quote:

Orjinalden alıntı: oLoRiN82

quote:

Orjinalden alıntı: ahmedinho_10

Arkadaşlar Ankaraspor-Trabzsonspor maçı sopcastta hangi kanalda pm atarsanız ya da buraya yazarsanız iyi olur

Basket kanalıymış sonradan farkettim Ama bilen varsa yazsın yinede sağolun

• Saat ayarları değişiyor bu gece unutmayın...

01:30 Pho-Nets NTV Canlı

Yarın akşam saat 20:00 Spurs vs Rockets NTVSPOR Canlı (Sonunda Nba'in Arjantin Ligi'nden daha çok prim yaptığını anladı ntv yönetimi)
  • ntv sporda sorun var. maçın başlamasına az kalmasına rağmen kanalda görüntü yok. ayda yılda bir houston maçı izleyecez.
  • ntv'de yayınlanması gereken houston-spurs maçı neden yayınlanmıyor bileniniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pence46 -- 30 Mart 2008; 21:13:52 >
  • mac yayinlaniyor; ntvspor'da.
  • cumartesi gecesi(kanal 24)

01:00
    NCAA FİNAL 4
    UCLA - MEMPHİS
    03:45
    NCAA FİNAL 4
    NORTH CAROLİNA - KANSAS

bu sezon ncaa baya bi konuşuluyor özellikle michael beasley(kansas state),eric gordon((indiana hoosiers) ve derrick rose(memphis tigers)baya gündemde
  • quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

cumartesi gecesi(kanal 24)

NCAA FİNAL 4
    UCLA - MEMPHİS
    NCAA FİNAL 4
    NORTH CAROLİNA - KANSAS

bu sezon ncaa baya bi konuşuluyor özellikle michael beasley(kansas state),eric gordon((indiana hoosiers) ve derrick rose(memphis tigers)baya gündemde

İşte MM bu maçları anlatsın istiyorum ben. Taraf tutmasına imkan olmayan, sadece derin bilgisinden faydalanacağımız maçları...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

cumartesi gecesi(kanal 24)

NCAA FİNAL 4
    UCLA - MEMPHİS
    NCAA FİNAL 4
    NORTH CAROLİNA - KANSAS

İşte MM bu maçları anlatsın istiyorum ben. Taraf tutmasına imkan olmayan, sadece derin bilgisinden faydalanacağımız maçları...

kesinlikle.. mm'nin ncaa bilgisi muazzamdır.. kore liginde oynayan en dandik abd'linin hangi üniversite mezunu olduğunu bilir..
    bu arada yarı final maçları cumartesiyi pazara bağlayan gece, final maçı pazartesiyi salıya bağlayan gece..
    final maçının tekrarını verirler inşallah

• Aa başlamış ben kaçtım TV başına.
  • dakka başı mola oluyor yaw bayık yaptı
  • ucla-memphis'i izledim diğerine dayanamadım uyukluyordum zaten

yalnız okuduklarım kadar varmış bu freshman derrick rose çok önemli bir yıldız olacak iyi bir dış şutu olursa da tadından yenmez

bir de cdr vardı değil mi rip hamilton gibi bi şey ısınamadım ucla'ya gelirsek kevin love'ın en beğendiğim tarafı saha görüşü oldu bir uzun için gerçekten iyi pasör
  • derrick rose'un kumaşı gerçekten çok iyi.. iverson'ın kalıplı hali gibi..

cdr da çok iyi bir bitirici.. iki oyuncu da (özellikle rose) iyi iş yapar nba'de..

kevin love da tipik beyaz uzun.. atletik özellikleri iyi olmayan, pasör ve dış atışı ile ayakta kalabilen klasik bir uzun.. nba'de iş yapmaz, avrupa'da görürüz onu muhtemelen
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

derrick rose'un kumaşı gerçekten çok iyi.. iverson'ın kalıplı hali gibi..

cdr da çok iyi bir bitirici.. iki oyuncu da (özellikle rose) iyi iş yapar nba'de..

kevin love da tipik beyaz uzun.. atletik özellikleri iyi olmayan, pasör ve dış atışı ile ayakta kalabilen klasik bir uzun.. nba'de iş yapmaz, avrupa'da görürüz onu muhtemelen

haklısın drexler22 peki ncaa'in en iyi oyuncusu seçilen north carolinalı hansbrough için ne düşünüyorsun ben ikinci maçı pek izleyemedim ama maça iyi başlamıştı eleman
  • ben ilk maçtan sonra uyudum kardeş izleyemedim maçı tekrarı olursa izlerim maçı.. ncaa'ler hakkında pek bilgi sahibi olmadığım için bişey diyemeyeceğim.. ama bahsettiğin eleman hakkında bilgisi olanlar vardır mutlaka
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.