Şimdi Ara

## Ekran Kartı Dünyasında Yeni Bir Marka: VVIKOO ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Ekran Kartı Dünyasında Yeni Bir Marka: VVIKOO ##

Ekran kartı dünyası yeni bir marka ile daha tanışmanın mutluluğunu yaşıyor. Avrupalı bir marka olan VVIKOO çalışmalarını Paris merkezli olarak yürüteceği belirtiliyor. Hem AMD-ATi hemde Nvidia'nın farklı segmentlere yönelik yeni jenerasyon erkan kartlarını hazırlayacak olan firmaya üretim konusunda ise yine hem ATi hemde Nvidia tabanlı ekran kartları üreten Palit yardımcı olacak.

Açıkçası yeni firmanın pazarda nasıl bir strateji izleyeceği şu an bilinmiyor ama firma bazında da çeşitliliğin artması fiyat noktasında son kullanıcının yararına olacaktır. Yeni bir firma olan VVIKOO'nun herhangi bir distribütör aracılığı ile ülkemiz pazarına giriş yapıp yapmayacağını ise zaman gösterecek.

Firmanın resmi web sitesi,
    http://www.vvikoo.com/

• yav bende ati ve nvdia gibi bir marka geliyor sandım... Rekabet artmalıııııı
  • çok değişik bir firmaya benziyor, sparkle gibi kullanıcı dostu olmasını bekliyorum
  • bu firma değil partner
  • zaten palıtın sogutucusunu kullanıyo..hehe
  • ati modellerinde kullankıları fanlar sanki palitin ki ile aynı
  • hadi hayırlısı.
  • Çoğu model Palit'inkilerle aynı olmuş sanki

Sonic yerine Turbo

Super yerine Max yazmışlar
  • bence beyaz eşya dünyasında yapılan daha ucuza ürün satabilmek için büyük firmalar tarafından çıkartılan Regal Altus gibi
    yan ürün markası stratejisini palit in de uyguladığı düşünülebilir.
    Yani piyasa yı daha da aşağıya indirebilecek rekabetten çok uzucluk getirebilecek bir marka gibi geldi bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DraGonS

yav bende ati ve nvdia gibi bir marka geliyor sandım... Rekabet artmalıııııı

aynen biri daha olsa ne çatırtı olur
  • Palit gibi olur inşallah
  • Viko elektirik
  • Resimde görünen kart palit 2600 xt nin 1e1 aynısı
  • OHOOO daha siteleri bile açılmıyo
  • başlık yanlış olmuş, VAİKOO olacak
  • Ati kartlar hep kırmızı mı olmalı..
  • paris merkezli olacakmış fransız markası olacak yani. pek sevmedim.
  • ne dandik isimmiş o
  • Aslında hayırlı olsa iyi olur Fiyatlara yansıması temennimiz.Ama partner değilde yeni bir vga üreticisi olsaydı çok çok daha iyi olurdu.Bir kaç arkadaşta benzer görüşler belirtmiş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tokato

bence beyaz eşya dünyasında yapılan daha ucuza ürün satabilmek için büyük firmalar tarafından çıkartılan Regal Altus gibi
    yan ürün markası stratejisini palit in de uyguladığı düşünülebilir.
    Yani piyasa yı daha da aşağıya indirebilecek rekabetten çok uzucluk getirebilecek bir marka gibi geldi bana.

Valla palit zaten diğerlerinden ucuz.

Bu firması ile daha ucuza satacak ise yeni fiyatları düşünmek bile istemiyorum.

Artık 2600pro ları 50$ dan satasrlar herhalde.

Ya da 2900XT yi 350$ dan. (Benim 8800GTS yi ayıplı mal kapsamında iade edip alırım bir tane 2900XT valla o zaman. )

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.