Şimdi Ara

## Catalyst 7.9 Beta Sürücüsü Kullanıma Sunuldu ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• AMD-ATi'nin Eylül ayı için geliştirmelerine devam ettiği yeni sürücü paketi Catalyst 7.9'un Beta versiyonu indirilebilir durumda. Yeni sürücü paketinin özellikle Radeon HD 2400 ve Radeon HD 2600 serisinin AGP modellerine destek sağlandığı bildirilmekte.

Bilindiği gibi Radeon HD 2400 Pro AGP geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülmüş, Radeon HD 2600 Pro AGP ise Eylül ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Vista:
    http://visiontek.com/teksupport/drivers/DOWNLOAD/Cat_7.9/7.9_Vista_Full.exe

XP:
    http://visiontek.com/teksupport/drivers/DOWNLOAD/Cat_7.9/XP_Full_7.9.exe

Avivo:
    http://visiontek.com/teksupport/drivers/DOWNLOAD/Cat_7.9/XP_AVIVO_7.9.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 20 Ağustos 2007; 11:44:28 >

• 7.8 de problem vardı. Bende x1650 pro agp var ve 7.8 ile klasörler vs. görünmüyordu... İnş bu sorunu düzeltmişlerdir. Şu an 7.7 ile duruyorum. Ama sanmıyorum ki düzeltsinler. HD sersini düzeltecem diye kafalarını kaldıramıyorlar eskiye hayatta bakmaz ati...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DraGonS

7.8 de problem vardı. Bende x1650 pro agp var ve 7.8 ile klasörler vs. görünmüyordu... İnş bu sorunu düzeltmişlerdir. Şu an 7.7 ile duruyorum. Ama sanmıyorum ki düzeltsinler. HD sersini düzeltecem diye kafalarını kaldıramıyorlar eskiye hayatta bakmaz ati...

aynen...
  • ati alanın bir daha!.. 2400Pro var arada gidiyo ,vpu recover olayı !.Destek veremiyorlar alel acele sürdüler ürünleri,sorunlar yaşıyoruz.

x1650pro vardı ilk sistemimde gene sapphire oda ilk 1 ay çok çektirmişti.Yokdriver yok bios
  • Ben x1800 GTO kullanıyorum şu ana kadar hiç sorun yaşamadım.
  • vpu recover hatası genelde e.kartının çok ısınmasından ileri gelmektedir. e.kartının kendi fanı sogutmada başarılı olamazsa vpu recover hatası vermesi kaçınılmazdır.
  • NE SAÇMALIK YAAAAAAAAAAA

BU CATALYS 7.9 SADECE

"ATI Radeon HD 2400 Series AGP" = ati2mtag_RV610, PCI\VEN_1002&DEV_94C4
    "ATI Radeon HD 2600 Pro AGP" = ati2mtag_RV630, PCI\VEN_1002&DEV_9587
    "ATI Radeon HD 2600 XT AGP" = ati2mtag_RV630, PCI\VEN_1002&DEV_9525

BUNLARA UYUMLUMUŞŞŞŞ BİDE AGP VAY CANINA

Arkadaslar bosuna indirmeyin bu kartlardan olmayanlar çunki olmuyor uymazzz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!!TRK!!! -- 20 Ağustos 2007; 13:02:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackdaniels#8482;

ati alanın bir daha!.. 2400Pro var arada gidiyo ,vpu recover olayı !.Destek veremiyorlar alel acele sürdüler ürünleri,sorunlar yaşıyoruz.

x1650pro vardı ilk sistemimde gene sapphire oda ilk 1 ay çok çektirmişti.Yokdriver yok bios

services.msc den ati hotkeypoleri kapat msconfig tende ati ile ilgili başlayan herşeyi kapat bir de vga nın işlemcisine doğru 6cm lik bir kasa fanı tak ozaman problem kalmayacaktır bence

• saka gıbı yaa...neyse bunu ındırmeye gerek yok..1-2 haftaya kalmaz normalı cıkar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jackdaniels#8482;

ati alanın bir daha!.. 2400Pro var arada gidiyo ,vpu recover olayı !.Destek veremiyorlar alel acele sürdüler ürünleri,sorunlar yaşıyoruz.

Arkadaşım bunlar için yeni bioslar çıktı. Forumda sayfalarca tartışıldı. Pc labs da bu konuyla ilgili haberler var. Tamam kartı aldın da sorun için hiç nette bir araştırma yapmadın mı? Ben de aldım iki adet ikisi de sorunlu olduğu için iade etmiştim lakin sonrasında çıkan bioslarla sorunlar düzeltildi. 2 hafta boyunca yüzlerce site gemziştim sorunlar için.

• agp ler mi sorunlu pci lar mı? bide hangi marka?
  • her hafta yeni bir sürücü çıkartıyorlar adam akıllı yapıp 3 ayda bir çıkarsalar ya
    zaten sorun ve problemli hepsi denemeden atıyorlar ftp ye kullanıcı çeksin çilesini denesin windows kursun uğraşsın kafayı duvara vursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kumandan -- 20 Ağustos 2007; 14:08:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

agp ler mi sorunlu pci lar mı? bide hangi marka?

Sanırım soruyu bana sordun.
    AGPler henüz Türkiye ye girmedi sanırım. Bu kartlar ilk geldiğinde çıkan bir problemdi dolayısıyla PCIe ler. Palit bunlar için bios çıkardı. Pc labs a bakabilirsiniz. Zaten hata palit ve sapphire de oluyordu. Sapphire herhangi bir bios çıkardı mı bilmiyorum. Kullanmadığım ve yakın zamanda almayı düşünmediğim için takibini yapmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Timeguard

agp ler mi sorunlu pci lar mı? bide hangi marka?

arkadasım sadece

bunlara uyumlu
  • 7,8 i yeni indirdim 54 mb yettin be amd
  • Evey 7.8 54 mb ve içinde gereksiz şeyler var ..Saçmalık onları ayrı bir paket şeklinde sunsa ya AMD zorla indirtiyor..
  • 7.1 ile devam. Her ay sürücü çıkarıp kuş konduruyo sanki
  • saphire 1900GT kullanıyorum.surucu 7,8' i kullanıyorum bu surucude dahil su ana kadar hic bir sorun yasamadım.

Fakat sanırsam suruculer yenileniyor ama hepsi yeni nesle yönelik eski kartlarımızı pek ilgilendirmiyor herseferinde bakalım ne olacak diye yukluyoruz ama hic bir degisiklik yok :)

<b>Bu arada rivatuner programıyla ekran kartı fan hızıda kontrol edilebildiginiwww.guru3d.com sitesinde okudum.

Henuz denemedim ama nersiniz overclok olayinda isimize yarar mı ?</b>
  • zaten bu sorunları hep giriş seviyesi yada orta segment yaşıyor pahalı kartı olanlar atide daha az sorun yaşıyor gibi bir hisse kapıldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: !!!TRK!!!

NE SAÇMALIK YAAAAAAAAAAA

BU CATALYS 7.9 SADECE

BUNLARA UYUMLUMUŞŞŞŞ BİDE AGP VAY CANINA

Arkadaslar bosuna indirmeyin bu kartlardan olmayanlar çunki olmuyor uymazzz

Nasıl olur yaaa. Öyle birşey olduğunu zannetmiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.