Şimdi Ara

ŞİMDİ TARİFE NE OLACAK !!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar herhalde ben geç görmüş olmalyım ki bugün gazete de smile adsl hakkında bir şey gördüm adsl modemi varsa diyor ve yüzde 30 luk indirimden yararlanmak istiyorsanız diyor 30 ağustosa kadar başvuruda bulunacakmışız limitlilerde 10 YTL lik bir indirim yapıyorlr.. birinci anlamaadığım bunu kim istemezki 2.si smile adsl ile normali arasındaki fark ne... bunları açıklayabilirmisiniz. ne olacak yani bunun durumu

• quote:

Orjinalden alıntı: seyayus

arkadaşlar herhalde ben geç görmüş olmalyım ki bugün gazete de smile adsl hakkında bir şey gördüm adsl modemi varsa diyor ve yüzde 30 luk indirimden yararlanmak istiyorsanız diyor 30 ağustosa kadar başvuruda bulunacakmışız limitlilerde 10 YTL lik bir indirim yapıyorlr.. birinci anlamaadığım bunu kim istemezki 2.si smile adsl ile normali arasındaki fark ne... bunları açıklayabilirmisiniz. ne olacak yani bunun durumu

önce buraya bir göz at.

http://forum.donanimhaber.com/m_10816492/tm.htm

sonra karar ver.

ttnet, smile, superonline hepsinin verdiği hizmet aynı sadece müşteri memnuniyeti, müşteri hizmetleri farklı. az bucukta fiyat kampanya.

iyi forumlar...

• 1- TT den adsl yi kapattırıp smile a 29ytl Aktivasyon ücreti ödeyeceksin
    2- 1 yıl içersinde iptal ettirirsen, tüm indirimleri geri ödüyosun,
    3- İkiside aynıı TT altyapısı, bağlantı olarak fark olacağını zannetmiyorum,
    sadece modem ayarında @ttnet yazmak yerine smile yazmak gerekiyodur herhalde,
    birde herhangi bir sorun olursa müşteri hizmetleri olarak smile ın müş.hizmetlerini araman gerekiyodur (bu son iki cümle kendi tahminimdi).

Buraya kadar pek bi sorun yok

4- Özel şirket olduğu için özellikle de aydın doğan ın şirketi olması açısından pek güven vermiyo açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 19 Ağustos 2007; 22:25:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_runo

1- TT den adsl yi kapattırıp smile a 29ytl Aktivasyon ücreti ödeyeceksin
    birde herhangi bir sorun olursa müşteri hizmetleri olarak smile ın müş.hizmetlerini araman gerekiyodur (bu son iki cümle kendi tahminimdi).

4- Özel şirket olduğu için özellikle de aydın doğan ın şirketi olması açısından pek güven vermiyo açıkçası.

doğrudur haklısın sağolun ya

• O kampanya cazip değil. 3 ay bedava (yani 150 lira kardasın o kampanyada sadece 120) + kablolu Airties modem kampanyası var. Toplam karın 150 + modem parası. Kablosuz modem alırsan 2 ay bedava veriyorlar. 2 sene daha adsl kullanıcağım, servis sağlayıcımı değiştirmeyeceğim diyorsan durma geç.
  • nedir bu limitli kullanıcıların çektiği? ttnet herkese indirim yapıyor ama bize gelince tık yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: harunpal

nedir bu limitli kullanıcıların çektiği? ttnet herkese indirim yapıyor ama bize gelince tık yok

Kendi düşen ağlamaz diye bakıyorum olaya. Senelerce 256 limitsizde indirim yapmadı telekom. Neden? Çünkü limitli kullanıcılar limitli internet saçmalığına yüz verdiler. Eğer telekom 1 kaç ay satamasaydı şimdi hepimiz limitsizdik ve 29 ödüyorduk...
    Siz pahallıya kalitesiz hizmete razı oldunuz. Limitsiz 256'yı bırak limitsiz 128 bile limitli 1024'ten iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: engunaydin

quote:

nedir bu limitli kullanıcıların çektiği? ttnet herkese indirim yapıyor ama bize gelince tık yok

Kendi düşen ağlamaz diye bakıyorum olaya. Senelerce 256 limitsizde indirim yapmadı telekom. Neden? Çünkü limitli kullanıcılar limitli internet saçmalığına yüz verdiler. Eğer telekom 1 kaç ay satamasaydı şimdi hepimiz limitsizdik ve 29 ödüyorduk...
    Siz pahallıya kalitesiz hizmete razı oldunuz. Limitsiz 256'yı bırak limitsiz 128 bile limitli 1024'ten iyidir.

+ Katılıyorum....

• quote:

Orjinalden alıntı: shadow006

quote:

quote:

+ Katılıyorum....

+Kesinlikle haklısınız üstadım.. Bunca zamandır sınırsız 256 kullanıyorum ve söylediklerinize harfiyen katılıyorum. Limitli kullanıcı yoktur kendini limitleyen kullanıcı vardır. Saçmalık belki ama bizim halkımıza yönelik süper! bir pazarlama taktiği. Dünden razıyız yemi yutmaya. Zaten biz alışkınız ucuz etin yahnisini yemeğe

• quote:

Orjinalden alıntı: m_runo

1- TT den adsl yi kapattırıp smile a 29ytl Aktivasyon ücreti ödeyeceksin

arkadas cook guzel gereken acıklamayı yapmıs zaten yınede sunu soyleyeyım ıstersen superonlıne al ıstersen smıle yınede ttnet yanı turktelekomun altyapısını kullanmıs oluyorsun bırsey degısmıyor bırsey oldugundada smıle musterı hızmetlerı senı ttnet yonlendırıyor ttnet de smıle gıt dıyor ıkı arada bı derede kalıyorsun:)

• arkadaşlar hepiniz haklısınızda, ben interneti çok yoğun bir şekilde kullanmıyorum. hiç kontrol etmedim ama ayda 1 gb ye bile ulaştığımı sanmıyorum. bu yüzden ben ve benim gibiler doğal olarak en ucuzuna yöneliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: awallabilla

quote:

Orjinalden alıntı: shadow006

quote:

quote:

+ Katılıyorum....

+Kesinlikle haklısınız üstadım.. Bunca zamandır sınırsız 256 kullanıyorum ve söylediklerinize harfiyen katılıyorum. Limitli kullanıcı yoktur kendini limitleyen kullanıcı vardır. Saçmalık belki ama bizim halkımıza yönelik süper! bir pazarlama taktiği. Dünden razıyız yemi yutmaya. Zaten biz alışkınız ucuz etin yahnisini yemeğe

Ah aahhh.... Doğru söze ne denir?

• Doğru da,download yapmayan binlerce kullanıcı fazladan para vermez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.