Şimdi Ara

ra.pid premium kullanan kim var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

25 gb i doldurmustum . hesabim 2 gün sonra bitiyordu . hesap uzatma yaptim kota yine ayni . Ne kadar bekleyecegim kotanin 0 olmasi için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaopera -- 19 Ağustos 2007; 15:34:13 >

• yanlış sormuşsun Kullanmayan var mı? diyecektin
  • bende yeni rapid premiuma başlayanlardanım ;)
  • 12 saat bekle
  • log larına bak.. anca sen hesaplayabilirsin :D loglarını görmeden bişi diyemeyiz.. mesela 1 günde 25 gb çekersen 5 gün beklemelisin :D seninkini nerden bilelim :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: yekialem

log larına bak.. anca sen hesaplayabilirsin :D loglarını görmeden bişi diyemeyiz.. mesela 1 günde 25 gb çekersen 5 gün beklemelisin :D seninkini nerden bilelim :D

aslında mantık olarak ertesi gün 5 gb'lık kota açılmış olması lazım, hesabın bitmesine 5 gün kala kota dolunca izin vermemesi lazım...
  •  ra.pid premium kullanan kim var ?
  • ßildigim kadari İle Haftalik 25 gb Kotan Var Pazartesi Sifirlanir die Dusunuyorum
    Ben sahsen Hic aşamadim Kotayi :) ve Uyeligim biterse sifirdan birtane aliyorum eski uyeligim uzerinden Devam etmiyorum yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rx3004

ßildigim kadari İle Haftalik 25 gb Kotan Var Pazartesi Sifirlanir die Dusunuyorum
    Ben sahsen Hic aşamadim Kotayi :) ve Uyeligim biterse sifirdan birtane aliyorum eski uyeligim uzerinden Devam etmiyorum yani

En iyisi 7,5 - 10 ytl'ye bi tane daha alıyoruz
  • Logs bölümünde 5 gün önceki indirme miktarlarına bak... O gün ne kadar indirdiysen gece 1'den sonra o kadar kotanda indirme miktarı olacaktır...
  • 1 gunde 25 gb ındırdıysen,5 gun kotan kapalı olacak.nası olur dersen eger flash get kullanıyosan olur.İDM ye gec
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rx3004

ßildigim kadari İle Haftalik 25 gb Kotan Var Pazartesi Sifirlanir die Dusunuyorum

3 ay devam etsen 10 bin puanın birikecek ve bir ay bedava üyelik alabilecektin halbuki

8000+1000+1000 = 1 ay bedava
  • kofyeti cakmis bulunuyorum
    eger bir gunde 25 gb indirdiyseniz 5 gun bekliyorsunuz
    mesela 1.gün 13 gb 2.gün 5 gb 3 gün 4 gb 4.gün 2 gb 5.gün 2gb
    6.günde kotaniz 13 gb bosalmis olarak dönüyor
  • Gece 01:00'da (R.share saatiyle 12:00) doldurduğun miktar azalacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.