Şimdi Ara

18500 ytlye skoda fabia 1.4 tdi alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
83
Cevap
0
Favori
44.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar abim bu arabyı almayı düşünüyor. genel olarak düşünceleriniz nedir. bu aracın teknik verileri nelerdir. donanım seviyesini bilmiyorum ancak araçta cd çalar klima ve abs varmış. 44000 km deymiş araç. kaza boya veya değişeni yokmuş. Sizce bu aracın ederi nedir.
    abim bir araç aldı mı en az 5 sene kullanır. siz ce bu araç sorun çıkarır mı.
    bir de siz olsanız 18500 ü fabiaya verir misiniz?

• Dizelini bimiorum ama benzinli 1.4 fabiayı düz yolda bile zor kaldırıormuş bu arabanın pazarını pek bilmiorum yorum yapamıorum.
  • Benzinli motoru bilemem kaldırır mı kaldırmaz mı o arabayı ama dizel motor çok rahat kaldırır. Bence 18.500 ytl'ye bu kilometrede araç değer bence...
  • kaç model ki araç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Benzinli motoru bilemem kaldırır mı kaldırmaz mı o arabayı ama dizel motor çok rahat kaldırır. Bence 18.500 ytl'ye bu kilometrede araç değer bence...

Teknik özellikleri hakkında malûmatınız var mı?
  • 18binytl kaç model 2004 mü
  • evet 2004 model araç ve 14 peşin 4500 5-6 ay vade ile ödenecek. parça fiyatı ve teknik özellikleri hakkında bilgisi olan arkadaşların paylaşımını bekliyorum. saygılar...
  • araçtaki motor bildiğim kadarıyla polo motoru ve işciliğide bence yeterli bir araçtır fiyat anlattığınız özelliklere göre gayet makul
  • 75 bg 195 Nm torka sahiptir,polo dizelle aynı motor
  • yakıt tüketimi nasıl olur
  • pahalıııı ....... corsa lara bak 17 falan hem opel hem 17 ye gelse 1.500 kar
  • kalite olarak ne kadar iyi bilemem ancak oldukça estetik zevkle binilebilecek bir araç
  • http://araba.com/707283.html arkadaşlar sanırım kilometrede bi hata var zira 55.000 deymiş. kuvvetle muhtemel araç bu. fiyat pazarlıksız denmiş ancak tanıdık olması ve zamanın sıkışmasından dolayı bir de tabi yurt dışına çıkma dolayısıyla arz eden nakit ihtiyacı dolayısıyla fiaytı 18500e bırakacak.

oylamaya sunuyorum alınır mı alınmaz mı al derseniz ya bu hafta ya öbür hafta cuma alınacak. yok derseniz... alınmayacak. ben formun sağduyusuna güvenme kararı aldım.

bir de burdan arabanın modeli veya donanim seviyesini çıkarabiliyor musunuz
  • Çok tipsiz bu sedan fabialar ya.HB olsa hemen al derdim fiyat da uygun ama sedanların tasarımını pek beğenmiyorum.
  • :))) ne diyim. tasarlayanlar böle yapmış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4rm4n

Dizelini bimiorum ama benzinli 1.4 fabiayı düz yolda bile zor kaldırıormuş bu arabanın pazarını pek bilmiorum yorum yapamıorum.

http://www.youtube.com/watch?v=KMW3F1tWG_w

http://www.youtube.com/watch?v=g9-3tFXWpJo

• quote:

Orjinalden alıntı: roomi02

75 bg 195 Nm torka sahiptir,polo dizelle aynı motor

polo ve bahsi geçen fabianın dizeli 70 bg. 155 nm torkluk bir araçtır....
    Ayrıca 3 silindirli bir motora sahiptir....

konuyu açan arkadaşın sorusuna gelince:
    vw grubu hala eski nesil dizeli kullandığı için daha sesli-sarsıntılı çalışır motorları...bahsedilen fiyat makul gibi...Ama size yeni nesil dizel kullanan 2004-2005 model araçları öneririm.(fiesta,206,corsa gibi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: melankolik23

quote:

Orjinalden alıntı: roomi02

75 bg 195 Nm torka sahiptir,polo dizelle aynı motor

polo ve bahsi geçen fabianın dizeli 70 bg. 155 nm torkluk bir araçtır....
    Ayrıca 3 silindirli bir motora sahiptir....

konuyu açan arkadaşın sorusuna gelince:
    vw grubu hala eski nesil dizeli kullandığı için daha sesli-sarsıntılı çalışır motorları...bahsedilen fiyat makul gibi...Ama size yeni nesil dizel kullanan 2004-2005 model araçları öneririm.(fiesta,206,corsa gibi)

Verilen linkte 75 hp yazıyor. Eğer böleyse motor 195 nm lik torka sahip. 3 silindir olması sizi aldatmasın. 1900 devire geldiğinde isterse 5. viteste olsun, gaza bastığınızda uzuyorsunuz.

• dizel fabia bu ..bir kere test edin ondan sonra karar verin bence..dizel fabia için 10 üzerinden 9 !
  • 1,4 tdi 70 bg 155nm torka sahiptir.araba çok ama çok cansız.gaza 1,5-2 cm bassan bile devir saatinde hareket yok.ilk kalkışta 1.viteste 3500den önce atarsan 2.viteste gitmiyor.dayımlarda var.daha yeni.ehliyet alırkende onu kullandım.gitmiyor.ibiza bunun yanında yer uçağı.2.viteste giderken şöyle gaza bi basayım dedim.pati çekti.
    fabia bence çok güçsüz.
    istersen almadan önce bir yerlerden bulup bu arabayı test et.
    bunun gibi bir ibiza bulabilirsen çok iyi olur.http://www.araba.com/727977.html
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.