Şimdi Ara

FORUMDA TATA TATA TATASI OLAN VARMI :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
24.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçen gün gördüm bu araç çok şirin, ve 50bg bir de bedava 2006 sı 13 milyar.

Bisiklet niyetine kullanılabilir yani yakmaz da.

İçi miçi güzel

Şehirde oraya buraya gitmek için alınabilir bir araç gibi geldi bana.

Kaç lira yakıyor bu araç? Tahminim en az yaka araç.70 bg lik olanı bilgi istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim

50 lik olan turbolu diilmiş o kamyon gibi hepten de 70lik olana bakarız olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 18 Ağustos 2007; 14:45:15 >

• Eğer ekonomi dışında bi özellik aramıyosan 50hplik dizelini al derim normal mazot koyup daha az yakarsın bide turbonun bozulma ihtimali olmaz

Ayrıca bu araç bazı ülkelerde Rover logosuylada satılıyor Tata'nin ve Rover'ın ortak üretimi Toyota Aygo Peugeot 107 gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@lken -- 18 Ağustos 2007; 14:52:01 >
  • rover neydi ne hallere düsmüs ey gidi günler ey....
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuF_CTR3

rover neydi ne hallere düsmüs ey gidi günler ey....

hakkaten
  • Resimde görülen arabanın 1.4 dizel modeli ve tam donanımlı fiyatı (Ötv, plaka giderleri, KDV, bandrol..vs) dahil 24.000 YTL. Değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caps Lock -- 18 Ağustos 2007; 15:38:10 >

• ekonomik olsun diye 2. el c2 alcam diyen adama bi küfretmediği kalan da aynı antic, tata alcam da aynı antic

• Biarkadaşımda 70'liği vardı 8 ay onunla üniye gidip geldim araç 2007 model ama yalıtım sıfırın altında.Motor çok bağırıyo.120'den sonra aracın içinde birbirini duyamıyosun.Aracın ön konsolundan her kasiste gıcık gıcık tıkırtılar geliyo.Benim 75'lik Cordoba 125000 yakıyo arkadışımınki 70'lik TATA ama 150000 yakıyo.Kliması çok gürültülü çalışıyo 3'e alamıyosun yol tutuş zaten yok işçilik kötü bi teyp var JVC 4*50watt ama ona göre hoparlör yok.Arkadaşın bütün hoparlörleri patlaktı en son baktığımda.Kısacası ucuz etin yahnisi.Asla tavsiye etmem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RuF_CTR3

rover neydi ne hallere düsmüs ey gidi günler ey....

Tutunamadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: smuggler88

ekonomik olsun diye 2. el c2 alcam diyen adama bi küfretmediği kalan da aynı antic, tata alcam da aynı antic

sen kimsin ya tanıyozmu

13 milyara bisiklet niyetine alınır diyorum zaten hem hemen almadık

13 liraya c2 versinler dizel alalım

• Yakında tata, land rover ı satın alacak... imaj sorununu çözer belki...
  • yorumsuz

okuyamayanlar icin: "bu arabadan almayin!"
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

Biarkadaşımda 70'liği vardı 8 ay onunla üniye gidip geldim araç 2007 model ama yalıtım sıfırın altında.Motor çok bağırıyo.120'den sonra aracın içinde birbirini duyamıyosun.Aracın ön konsolundan her kasiste gıcık gıcık tıkırtılar geliyo.Benim 75'lik Cordoba 125000 yakıyo arkadışımınki 70'lik TATA ama 150000 yakıyo.Kliması çok gürültülü çalışıyo 3'e alamıyosun yol tutuş zaten yok işçilik kötü bi teyp var JVC 4*50watt ama ona göre hoparlör yok.Arkadaşın bütün hoparlörleri patlaktı en son baktığımda.Kısacası ucuz etin yahnisi.Asla tavsiye etmem.

tata ile 120 km hız yapmak büyük cesaret tebrikler

• tataların tipleri biraz daha geliştirilmeli.

hintlilere hiç yakıştıramadım. oysa çalışma hayatında en beğendiğim ülke insanlarındandır.

biraz kaslandırıp, önce tipinden başlayıp araçlarını geliştirmeliler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEDAT_06 -- 18 Ağustos 2007; 21:43:24 >
  • forum dostları her bütçeye gör herkes cebine göre araba alıyor o yüzden benim kendi fikrimce hiçbir arabayı kötülemek yeri eleştir yapmak en iyisi burada ben bunu gördüm kötülemek yerine eleştiri ve yorum yapılmış tebrikler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahadr35

yorumsuz

okuyamayanlar icin: "bu arabadan almayin!"

muhahahah tecrübe ile sabitlemiş adam ne güzel diğer insnalarıda uyarıyor.
  •  FORUMDA TATA TATA TATASI OLAN VARMI :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impressor -- 18 Ağustos 2007; 23:20:51 >
  • Akın kafan mı güzel Bir Tata eksik kalmıştı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: renaultt

aynı vw golf tsi gibi duruyor :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottocu

quote:

Orjinalden alıntı: enoman

Biarkadaşımda 70'liği vardı 8 ay onunla üniye gidip geldim araç 2007 model ama yalıtım sıfırın altında.Motor çok bağırıyo.120'den sonra aracın içinde birbirini duyamıyosun.Aracın ön konsolundan her kasiste gıcık gıcık tıkırtılar geliyo.Benim 75'lik Cordoba 125000 yakıyo arkadışımınki 70'lik TATA ama 150000 yakıyo.Kliması çok gürültülü çalışıyo 3'e alamıyosun yol tutuş zaten yok işçilik kötü bi teyp var JVC 4*50watt ama ona göre hoparlör yok.Arkadaşın bütün hoparlörleri patlaktı en son baktığımda.Kısacası ucuz etin yahnisi.Asla tavsiye etmem.

tata ile 120 km hız yapmak büyük cesaret tebrikler

Arkadaşım 155 yaptım diyor.Aracından da memnun

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.