Şimdi Ara

flashget son sürüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bununla rapidden dosya çekemiyorum ne yapmalıyım bilen var mı ?

• Free isen çekemezsin hiç çabalama, premium isen rapid linkini kopyala, flashgeti aç ve F4e bas. Çıkan ekranda rapiddeki kullanıcı adı ve şifreni gir daha sonra rahat rahat çek

flashget son sürüm
  • o zaman sileyim ben bunu.
    quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

Free isen çekemezsin hiç çabalama, premium isen rapid linkini kopyala, flashgeti aç ve F4e bas. Çıkan ekranda rapiddeki kullanıcı adı ve şifreni gir daha sonra rahat rahat çek

flashget son sürüm

• default properties de server kısmına rapoidin kullanıcı ismini ve şifresini girdiginde direkt rapide bağlanıp cekebiliyorsun hemde pc nin başında durmadan saatlerce dosya cekiyor o zaman sabah bırakıyorsun downloada aksam bir bakmışın dosyalar gelmiş (bu şekilde kaydettmen lazım sadece )

bye
  • deneyelim bakalım
    quote:

Orjinalden alıntı: a.k.a

default properties de server kısmına rapoidin kullanıcı ismini ve şifresini girdiginde direkt rapide bağlanıp cekebiliyorsun hemde pc nin başında durmadan saatlerce dosya cekiyor o zaman sabah bırakıyorsun downloada aksam bir bakmışın dosyalar gelmiş (bu şekilde kaydettmen lazım sadece )

bye
  • quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

deneyelim bakalım
    quote:

default properties de server kısmına rapoidin kullanıcı ismini ve şifresini girdiginde direkt rapide bağlanıp cekebiliyorsun hemde pc nin başında durmadan saatlerce dosya cekiyor o zaman sabah bırakıyorsun downloada aksam bir bakmışın dosyalar gelmiş (bu şekilde kaydettmen lazım sadece )

bye

Arkadaş premium için anlatmış ama, free için değil

• baştan dedim ya free için diye o zaman kalsın.
    quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

quote:

Orjinalden alıntı: vendeta

deneyelim bakalım
    quote:

bye

Arkadaş premium için anlatmış ama, free için değil

• rapid premium demek özgürlük demek.Bu premium fiyatlarını bilenler var mı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Micro_Processor

rapid premium demek özgürlük demek.Bu premium fiyatlarını bilenler var mı acaba?

Aylık 7 Euro.. Aslında pekte özgürlük demek değil çünkü 5 gün de 25 GB kota uyguluyor..
  • 2 gün tatilmi veriyolar neden 5 gün için kota var ?
  • 5 günde bir kota sıfırlanıyor
  • 5 günde 25 gb bitiremem zaten.
    quote:

Orjinalden alıntı: Ranilin

5 günde bir kota sıfırlanıyor
  • Flashget ile rapidden free dosya çekebilirsiniz.
    rapid sitesinde kodu yazıdıktan sonra downloada tıklayınca otomatik olarak flashget açılacaktır. açılan menuden en üstteki adres satırının sonuna
    ?accesscode=.... (noktalıyere kod yazılacak) yazıp devam ederseniz download yapabilirsiniz.
  • Bende flashget açılmıyor ne yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shaq Diesel -- 20 Ağustos 2007; 19:13:24 >
  • flashget 1.73 versiyon, enteresan bir şekilde son sürümden daha performanslı çalışıyor, rapid de fazla kota yazma ya da takılma sorunu olmuyor...
  • ben flashget 1.65 kullanıyorum. rapid shareden free indirebiliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.