Şimdi Ara

d-smart ta lıg tv kacıncı kanal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
19.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arrkadaslar sadece merak alacagımdan degıl ayrıca bırak receiverı dogan grubunun gazetesını bıle almam

• LİG TV DİGİTÜRK ÜN KANALIDIR D SMART TA SPOR KANALI OLARAK D SPOR GS FB VE BJK TV BULUNMAKTA BUNU BİLMEMEN İLGİNÇ BİDE ALSAN VAR DİYE GİTTİ 300 MİLYON
  • 191 No lu kanaldan Lig Tv yi izleyebilirsin
  • ama ben d-smart tada lıg tv ızlenebılecegının dusunuyorum ayrıcada 191. kanalmıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: eren21ds

ama ben d-smart tada lıg tv ızlenebılecegının dusunuyorum ayrıcada 191. kanalmıs

yasal modül ve kartla izleyebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: onboardx

quote:

Orjinalden alıntı: eren21ds

ama ben d-smart tada lıg tv ızlenebılecegının dusunuyorum ayrıcada 191. kanalmıs

yasal modül ve kartla izleyebilirsiniz

evet belkı lazm kolan arkaadaslara
  • quote:

Orjinalden alıntı: xswordfishx

LİG TV DİGİTÜRK ÜN KANALIDIR D SMART TA SPOR KANALI OLARAK D SPOR GS FB VE BJK TV BULUNMAKTA BUNU BİLMEMEN İLGİNÇ BİDE ALSAN VAR DİYE GİTTİ 300 MİLYON

hey güzel Allahım ya bilen de yazıyor bilmeyen de,bu nasıl bir iştir anlamadım

Ligtv 191.kanalda

• quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

quote:

LİG TV DİGİTÜRK ÜN KANALIDIR D SMART TA SPOR KANALI OLARAK D SPOR GS FB VE BJK TV BULUNMAKTA BUNU BİLMEMEN İLGİNÇ BİDE ALSAN VAR DİYE GİTTİ 300 MİLYON

hey güzel Allahım ya bilen de yazıyor bilmeyen de,bu nasıl bir iştir anlamadım

Ligtv 191.kanalda

oda zaten şifreli yasal üyelik olmadan ve kart olmadan dsmartta olsa nolcakki millette bedava izliyecez diye sevinir ondan zaten hiç reklam yok

• peki arkadaşlar dsmart cihazına digiturk modülü ve kartı takınca cihaz veya modülden biri yanar diyor digiturk servisi bu şekil kullanan varmı tecrübelerini paylaşa bilirlermi ? teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ixir111

peki arkadaşlar dsmart cihazına digiturk modülü ve kartı takınca cihaz veya modülden biri yanar diyor digiturk servisi bu şekil kullanan varmı tecrübelerini paylaşa bilirlermi ? teşekkürler

Ben modüllü lig tv yi D-Smartta kullanıyorum şu an için bir problem gözükmüyor..
  • arkadaşlar ben dsmart aldım daha önce uydu felan yoktuda bu lig tv yi izlemek için bi kart felan oluyomuş ya onu nereden kaç paraya alabilirim sizlerde kullandığını söyleyenler va r beni aydınlatırsanız sevinirim...
  • quote:

çok şey bildiğini sanıp senin yaptığın yorumla hiç bir şey bilmemen daha ilginç..

d-smart digiturk ün kanalı olabilir ama türksat tan yayın yapmaktadır.. d-smart cihazıyla ise gerekli frekanslar girerek ve ilgili abonelik modülü ve kartıyla izlenebilmektedir..

hakkaten çok ilginç gelecek şimdi sana bu

• quote:

oda zaten şifreli yasal üyelik olmadan ve kart olmadan dsmartta olsa nolcakki millette bedava izliyecez diye sevinir ondan zaten hiç reklam yok

bu da bir çeşit hata ettim ama hatamı kabul etmeyeyim kıvırayım mantğı sanırım.. tabiki lig tv digiturk ün kanalı ve d-smart da açık yayın olmadığını herkes bilir.. bilmeyen de öğrenir sağdan soldan.. merak etme sen

• quote:

Orjinalden alıntı: kankys

quote:

bu da bir çeşit hata ettim ama hatamı kabul etmeyeyim kıvırayım mantğı sanırım.. tabiki lig tv digiturk ün kanalı ve d-smart da açık yayın olmadığını herkes bilir.. bilmeyen de öğrenir sağdan soldan.. merak etme sen

aynen öyle hocam. kolera demiş ki : kolaysa anlat

• kısaca lig tv kartın yoksa izleyemezsin.
  • 191 de şifreli çıkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan41_

arkadaşlar ben dsmart aldım daha önce uydu felan yoktuda bu lig tv yi izlemek için bi kart felan oluyomuş ya onu nereden kaç paraya alabilirim sizlerde kullandığını söyleyenler va r beni aydınlatırsanız sevinirim...

o eskiden di
    dijitürk eskiden çanak anteni olanlara veriyordu sadece modul + kart şimdi yalnızca eski modül + kart üyeleri bundan faydalanabiliyor yani şu an alamaz sın
    sadece bir sorum olacak bilen arkadaşlara d smart cihazı olanlar acaba o cihazı normal bir reciever gibi kullanabiliyorlarmı yada kanal ekleyebiliyorlarmı
    bilen var sa cevap yazarsa sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: vural76

quote:

Orjinalden alıntı: erhan41_

arkadaşlar ben dsmart aldım daha önce uydu felan yoktuda bu lig tv yi izlemek için bi kart felan oluyomuş ya onu nereden kaç paraya alabilirim sizlerde kullandığını söyleyenler va r beni aydınlatırsanız sevinirim...

o eskiden di
    dijitürk eskiden çanak anteni olanlara veriyordu sadece modul + kart şimdi yalnızca eski modül + kart üyeleri bundan faydalanabiliyor yani şu an alamaz sın
    sadece bir sorum olacak bilen arkadaşlara d smart cihazı olanlar acaba o cihazı normal bir reciever gibi kullanabiliyorlarmı yada kanal ekleyebiliyorlarmı
    bilen var sa cevap yazarsa sevinirim

evet cihazı normal bir alıcı gibi kullanabiliyoruz kendimiz kanal ekleyebiliyoruz.

• Bu akşam Beşiktaş-Gaziantepspor maçı şifresiz olarak yayınlanacak. Sadece bu hafta değil her hafta bir STSL karşılaşması şifresiz yayınlanacak. 191. kanaldan saat 20:00'da izleyebilirsiniz :) DİYE BİLİYORUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nalk -- 7 Şubat 2014; 16:23:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.